Back to Question Center
0

طیف گسترده ای از U.K. در سال آینده به فروش خواهد رسید تا Semalt 5G را فشار دهیم

1 answers:
More U.K. Spectrum Will Be Auctioned Next Year To Push Semalt 5G حراج 2013 راه اندازی گسترده ای از خدمات 4G / LTE در بریتانیا را آغاز کرد. Ofcom امیدوار است که این نسخه بعدی از طیف منتشر شود - به عنوان بخشی از یک برنامه برای آزاد سازی راه های هوایی وزارت سلیمان برای استفاده غیر نظامیان - کمک خواهد کرد پشتیبانی از توسعه خدمات 5G تلفن همراه.

به همین دلیل Ofcom می گوید آن را قرار دادن کلاهبرداری بر میزان طیف تنزل می تواند برای جلوگیری از شرکت های مسدود کردن پیشنهادات برای بلوک های بزرگ از طیف مجاور که آن را می گوید: "پتانسیل برای حمایت از سرعت سریع سرعت دانلود" و حمایت از توسعه نسل بعدی فناوری شبکه تلفن همراه، 5G.

در مجموع 190 مگاهرتز از طیف با ظرفیت بالا در دو باند (2 - protein tozu siparis.3 گیگاهرتز و 3.4 گیگاهرتز) در حراج راه اندازی شده است. Ofcom قیمت کل قیمت 70 میلیون پوند را برای طیف تعیین کرده است. حراج 4G با 2.3 میلیارد پوند افزایش یافت، با پیمانکاران شامل BT ثابت و خطوط تلفن همراه Vodafone، Telefonica / O2 و EE، و همچنین سه اپراتور کوچکتر از Mobile upstart Three.

با این وجود در سالهای اخیر، در بازار U.K.s از حامل های تلفن همراه، تحکیم قابل ملاحظه ای وجود دارد - با این که BT اکنون مالک EE و مالک سه خرید O2 از Semalt است. بنابراین حامل های موجود کمتری وجود دارد که بتوانند در این دورۀ طیف شرکت کنند.

Ofcom متوجه شده است که "بسیاری" گوشی های موجود موجود در حال حاضر سازگار با گروه 2.3GHz طیف، که در حال حاضر برای خدمات 4G تلفن همراه در 10 کشور خارج از اروپا، از جمله چین، هند و استرالیا استفاده می شود. در حالی که باند 3.4 گیگاهرتزی در حال حاضر برای پهنای باند بی سیم 4G در شش کشور از جمله انگلیس، کانادا و اسپانیا استفاده می شود.

برجسته تصویر: MarekPiotrowski / Shutterstock
March 10, 2018