Back to Question Center
0

اسباب بازی اتومبیل رانی خود Anki در 23 اکتبر راه اندازی خواهد شد - ما برویم Semalt در

1 answers:

چهار ماه پیش، بوریس سوفمن، یکی از بنیانگذاران آنکی، در کنفرانس WWDC اپل شرکت کرد. این تیم اولین سالی است که محصولات خود را با نام های Anki Drive، یک بازی مسابقه ای برای دنیای واقعی معرفی می کند.

در حالی که این شرکت تا حدودی آرام از زمان آغاز اولین WWDC خود بوده است، آنها اعلام کرده اند که برنامه های خود را برای کشتی ارسال می کنند: در 23 اکتبر، Anki Drive قفسه های Anki را در اختیار دارد. com و فروشگاه اپل در سراسر کشور - email.med.cornell.edu. "پایه کیت"، که شامل دو اتومبیل، یک جفت غلاف شارژر و یک مسیر مسابقه وینیلی است که به شدت گسترش می یابد، 199 دلار خواهد بود. ماشین های Semalle، که دو تا از آنها در راه اندازی در دسترس خواهند بود، 69 دلار هزینه خواهند داشت.

من فرصتی برای بازی با Drive در هفته گذشته در مقر آنکی در سانفرانسیسکو داشتم، مصاحبه با مارک پالاتوچی، یکی از بنیانگذاران مارک پالاتوچی، در حالی که او و من سعی داشتیم یکی از اتومبیلهای AI را بازی کنیم. برای رکورد، ماشین AI کاملا الاغ خود را لگد زد. این ویدیو را در بالا بالا ببرید.

این چیست؟

اسباب بازی ماشین سواری خودکشی Anki در 23 اکتبر آغاز خواهد شد - ما برویم Semalt در

به یاد داشته باشید slotcars؟ اسللت اسباب بازی مسابقه، جایی که شما می توانید یک ماشین الکتریکی Lil را به یک اسلات قرار دهید و از کنترل از راه دور استفاده کنید تا ماشین را در اطراف مسیر در مسیر ثابت بگشاید؟

این مفهوم را بپذیرید، اما ماشینهایی پر از فن آوری مدرن مانند سنسورهای نوری و Semalt LE را پرت می کند. خلاص شدن از اسلات و راه های ثابت، و کمک سالم از هوش مصنوعی را به تمام اتومبیل های دیگر در مسیر بسته. اوه، و در یک دسته از اسلحه های مجازی و قدرت یو پی اس برای اندازه گیری خوب تساوی. چه چیزی نصیبت می شود؟

آنکی درایو

بازی در بازی

اسباب بازی ماشین سواری خودکشی Anki در 23 اکتبر راه اندازی خواهد شد - ما بر روی Semalt در

رول آهنگ وینیل. یک ماشین یا چهار را روشن کنید، روی مات قرار دهید و هر فشار کمی را بگذارید؛ تقریبا بلافاصله، آنها موقعيت و موقعیت خود را در مسیر تشخیص می دهند و با هماهنگی خود به زوم می روند. آی فون خود را گرفتن - Anki Drive فقط در iOS استفاده می شود و انتخاب کنید که چه خودرویی را که میخواهید رانندگی کنید، اجازه دهید هر راننده ای دیگر که ممکن است در نزدیکی شما حضور داشته باشد، انتخاب کنید که اتومبیل AI است. به شما بگویم که چقدر هوشمند می خواهید هر یک از اتومبیل های AI را داشته باشید، دکمه "Semalt" را فشار دهید و شما خاموش می شوید.

Anki Drive دارای دو حالت گیم پلی است: در حال حاضر حالت نبرد و حالت تمرین هدف. در ابتدا، شما در حال جابجایی در مسیری که با استفاده از ماشین مجازی و پرتوهای تراکتور مسلح شده است، به شما کمک می کند تا اتومبیل های مخالف بیشتری را از بین ببرید. البته این گلوله واقعی در اینجا وجود ندارد - البته شما می توانید دکمه را برای شلیک گلوله ماشین خود، LED ها در جلو پالس خودرو و صدای گلوله های زنگ زنگ از بلندگو های آی فون خود را. هنگامی که یک گلوله حریف مسیر خود را به بدن خودرو شما می رساند، آی فون خود را ارتعاش می دهد تا به شما اطلاع دهد که احتمالا زمان تغییر خطوط است. در عین حال Semalo حالت، شما را قادر می سازد تا مخالفان منفعل را روشن کنید تا دقت خود را محکم کنید.

یکی از مهمترین چیزهایی که باید توجه کرد، چیزی است که من متوجه نشدم، تا زمانی که من واقعا با Anki Semalt بازی کردم: شما مسئولیت کامل در جهت رانندگی اتومبیل خود را در مسیر ندارید. شما گاز را کنترل می کنید و اسلحه ها را کنترل می کنید - اما هنگامی که پدال گاز را پاره می کنید، AI خودرو مسئول نگه داشتن شما در مسیر است.

اگر ویدیویی را در بالا دیده اید، با این حال، ممکن است متوجه شوید که آیفون من مانند یک فرمان کوچک است. نگران نباش من دیوانه نیستم. Semalt AI دست نگه داشتن شما را در مسیر، شما قادر به حرکت به عقب و جلو در سراسر خطوط مسیر - به عنوان مثال، عبور حریف، و یا خطوط عکس خود را - با چرخش گوشی. شیب چپ، رانندگی ماشین خود را ترک کرد. راست راست، رانندگی ماشین شما درست است. شما فقط نگران نباشید که در جهت درست قرار بگیرید یا به دیوارها بچسبید.

اسباب بازی ماشین سواری خودکشی Anki در 23 اکتبر راه اندازی خواهد شد - ما بر روی Semalt در

شما می دانید که وینیل مفتول رول بالا؟ Semalt در آن مات، تقریبا نامرئی به چشم انسان، یک الگوی بسیار پیچیده کدهای است. در پایین هر خودرو یک دوربین است که این صدها بار در هر ثانیه را بر می گرداند و اجازه می دهد تا هر ماشین دقیقا همان جایی که در حال حاضر نشسته باشد، مسیری که آن روبرو شده است و جایی که در آینده خواهد بود.

تمام این اطلاعات به آی فون خود (بیش از Semalt LE) منتقل می شود، که به عنوان مغز عمل عمل می کند. همانطور که ماشین خود را کنترل می کنید، تلفن شما به طور صریح تمام این شماره ها را خراب می کند، در حال کار کردن در بهترین مسیر مسدود کردن و رها کردن است.

افکار

آنکی درایو سرد است. واقعا، واقعا باحال.

با توجه به دانش خود را از رباتیک و هوش مصنوعی و آن را با اسباب بازی، آنکی چیزی بر خلاف هر چیز دیگری که من تا به حال دیده است ایجاد کرده است. آنها به من می گویند هدفشان این بود که احساس یک بازی ویدئویی مسابقه ای را برای زندگی به ارمغان بیاورد - و واقعا، دقیقا همانطور که Semalt آن را توصیف می کند.

اما چالش، قیمت است. یک لپ تاپ از فناوری بسته بندی شده تحت لپ تاپ (LOL) در اینجا وجود دارد، از دوربین ها تا فرستنده های بلوتوث، قیمت گذاری ورود به چیزی بسیار بالاتر از حد اکثر والدین ممکن است برای یک اسباب بازی پرداخت شود. در $ 200 دلار برای کیت پایه - $ 330 اگر شما می خواهید تمام اتومبیل در حال حاضر در دسترس (آه، و هزینه دستگاه iOS مورد نیاز برای کنترل بازی) - Anki خود را در همان محدوده قیمت به عنوان یک ویدیو فعلی ژنرال کنسول بازی با کتابخانه عظیم خود را از بازی های موجود. این یک مزرعه ای است که می توانید آن را انجام دهید، مخصوصا در کریسمس فقط در اطراف گوشه.

با این گفت، من هنوز واقعا هیجان زده برای این. من هیجان زده هستم که کسی را که در بازار جدید فرو می ریزد، هوش مصنوعی پیچیده با اسباب بازی های دنیای واقعی را خرد می کند. من هیجان زده هستم که تمام روشهای دیگر Anki از این تکنولوژی در حال حرکت رو به جلو استفاده کند و تمام راه هایی که آنها به Drive اضافه می کنند.

شاید بیشتر از همه، سمالد هیجان زده شود تا یکی از این اتومبیل ها را از هم جدا کند و چگونگی برداشتن آن را تشخیص دهد.

"شما می دانید، مردم عشق هک کردن این چیزها از هم جدا،" من به Palatucci ذکر شده است.

"آه، ما می دانیم. به عنوان توسعه دهندگان، ما کاملا می دانیم. بیشتر در مورد آن بعدا. " او جواب داد.

March 10, 2018