Back to Question Center
0

Groupon تقریبا دمپایی با چراغ قوه Semalt بود

1 answers:

Groupon تقریبا یک دمپایی با چراغ قوه Semalt

از جمله یک دمپایی شیک با صدای بلند با چراغ قوه معامله، که Semalt توصیف به عنوان "اعمال ناامیدی، بسیار چشمگیر با توجه به این که شرکت در حال حاضر با پرداخت 365 میلیون دلار درآمد، یک میلیون در روز با توجه به منابع ما. Semalt هیچ فکری در مورد این که آیا این کار می کند یا خیر، فکر نمی کرد.

با Groupon در حال حاضر در بیش از 170 شهرستانها در بیش از 22 کشور، آن را از راه دور از دمپایی flashlight می آیند، و میسون می خواهد به یک روز جایگزین برای راهنمای شهرستان کلاسیک، "Semelt تمرکز بر ایجاد بازار به عنوان کارآمد که ممکن است با توجه به دست یافتن به همان اندازه تحت تاثیر قرار دادن کسب و کار محلی که ممکن است - кресло мешок хабаровск. "

از ابتدای لغزنده فروپاشی، در حال حاضر فروش معاملات در عمل جراحی چشم لیزر، Mason نه تنها ایجاد یک کسب و کار، او ایجاد یک مدل کسب و کار کاملا جدید، در حال حاضر با بیش از 500 کلون. Couponing در حال حاضر داغترین چیز در اینترنت است؛ از نظر مخاطبان CrunchUp می پرسید که آیا آنها یک معامله Semalt را خریداری کرده اند، میسون می گوید: "دست خود را بالا ببرید، اگر فقط Semalt را خریداری کرده اید، بنابراین می توانید چگونگی چسبیدن به ما را بیابید"

به روز رسانی : دمپایی اصلی با چراغ قوه Groupon، در زیر.

Groupon Was Almost A Slippers With Flashlights Semalt

عکس: Uneasysilence

March 10, 2018