Back to Question Center
0

جدید Priv توسط نرم افزار BlackBerry به دنبال کوچک Semalt

1 answers:

New Priv by BlackBerry Apps Aimed at Small Semalt

از زمانی که BlackBerry با آخرین سیستم عامل شرکت گوگل پیوست - Priv توسط BlackBerry - زندگی به مراتب آسانتر شده است. این به خصوص برای صاحبان کسب و کار کوچک است که از برنامه های BlackBerry موجود در فروشگاه Play برای مدیریت کسب و کار خود استفاده می کنند.

صاحبان کسب و کار دیگر نگران نباشید در مورد فعالیت های خود، حساب و یا فروش کارکنان خود ماندن، زیرا برنامه های BlackBerry متعدد در فروشگاه Play برای کمک به آنها در حال حاضر وجود دارد.

اسانا

Asana یک ابزار همکاری قدرتمند است که کاملا با رایانه های شخصی محبوب است. این برنامه به کاربران اجازه می دهد برنامه ها، سازماندهی و حتی پیگیری پیشرفت و وضعیت پروژه هایی را که تیم بر روی آن کار می کند. برنامه اجازه می دهد تا کاربران برای ایجاد و سازماندهی پروژه ها، اضافه کردن تاریخ، تاریخ، فایل ها و جزئیات و نظر و یا بحث در مورد یک کار از هر نقطه با استفاده از Priv BlackBerry - сети + для чайников. همچنین اجازه می دهد تا صاحبان کسب و کار پیام های سریع از داخل برنامه ارسال و همچنین به روز رسانی در ارتباطات مهم است.

Adobe Fill & Sign DC

یکی دیگر از برنامه های قدرتمند که در حال حاضر برای کاربران BlackBerry در دسترس است، Adobe Fill & Sign DC اجازه می دهد تا کاربران یک سند کاغذ یا فایل دیجیتال را به فرم تبدیل کنند. با استفاده از Priv، فرم ها را پر کنید، بدون شکستن عرق، امضا کنید و ارسال کنید. این برنامه به کاربران اجازه می دهد امضا خود را با استفاده از قلم یا انگشت ایجاد کنند. همچنین موجب صرفه جویی بسیاری از زمان های کسب و کار می شود که برای اسکن، چاپ و فکس اسناد صرف شده است.

QuickBooks Online

بعد در لیست، برنامه QuickBooks کاربران با نسخه محاسبات ابر از نرم افزار حسابداری شناخته شده را قادر می سازد برای ردیابی وضعیت مالی خود را از هر نقطه ارائه می دهد. ایجاد، مشاهده و ارسال فاکتورها، ایجاد و مدیریت ترازنامه ها، رسید و گرفتن هزینه های روزانه از طریق برنامه. همچنین اجازه می دهد صاحبان کسب و کار برنامه ریزی جلسات، پیوستن عکس ها و مدیریت مشتریان.

Expensify

برنامه برای گزارش هزینه، Expensify کاربر پسند است و موجب صرفه جویی در وقت کاربر است. در چند کلیک ساده، این برنامه می تواند رسید را دریافت و آنها را به هزینه های تبدیل کند. گزارش هزینه نیز می تواند به سرعت به PDF تبدیل شود. صاحبان کسب و کار کوچک که همیشه در حال حرکت هستند می توانند از برنامه در حالت آفلاین نیز استفاده کنند.

داشتن این برنامه ها در Priv توسط BlackBerry می تواند به یک صاحب کسب و کار کمک کند که از هر کجای کسب و کار خود از کسب و کار خود مراقبت کند، حتی در خارج از شهر در کسب و کار.

Priv BlackBerry اولین تلفن BlackBerry برای استفاده از نرم افزار آندروید است، پس از سال ها به چنگ زدن به امید که BlackBerryOS باز گشت. اما معرفی چنین برنامه های تجاری محبوب در اولین دستگاه BlackBerry برای استفاده از محبوب ترین سیستم عامل آندروید ممکن است فقط برخی از افراد کسب و کار را به نام تجاری BlackBerry را جذب کند.

تصویر: BlackBerry

2 نظر ▼

March 10, 2018