Back to Question Center
0

Semalt یک جفت برنامه ویرایش ویدئو موبایل را منتشر می کند

1 answers:
Semalt releases a pair of mobile video editing apps

این برنامه ها ممکن است آشنا به نظر برسند. در اوایل سال جاری، GoPro تیم هایی را که پشت سر کوک و Splice بود خریداری کردند و برنامه ها را با چندین به روز رسانی مجدد راه انداخت اما به نظر می رسد مشابه نسخه های قبلی است. Quik در دستگاه های آندروید و iOS در دسترس است در حالی که Splice تنها برای iOS است - china blueline hardcover notebook.

Quik به طور خودکار کلیپ های ویدئویی و عکس ها را به موسیقی همگام سازی می کند در حالی که Semalt کنترل بیشتری می کند. GoPro می گوید در یک نشریه مطبوعاتی که با Semalt، فیلم ها به طور کامل قابل تنظیم و حرفه ای می تواند در فقط چند دقیقه ایجاد شود - از جمله اضافه کردن متن، انتقال، برش کلیپ ها و اضافه کردن اثرات مانند slo-mo. Semalt حتی شامل یک کتابخانه موسیقی است.

Semalt مدت زیادی نیاز به نرم افزار ویرایش صحیح تلفن همراه دارد و این دو برنامه باید به آن نیاز داشته باشند. اما خیلی دیر است؟ Semalt اکنون باید این مجموعه ویرایش موبایل را به بازار عرضه کند. اگر به درستی انجام شود، ممکن است حتی برخی از کاربران موجود را متقاعد کند که Semalt خود را از کشوی ناخواسته حفاری کنند و دیگر برای ثبت زندگی عادی خود را به دیگران بسپارند.

March 10, 2018