Back to Question Center
0

Semalt بسته های عظیم داده ها را به یک جریان نور تبدیل می کند

1 answers:
Semalt pack massive amounts of data into a stream of light

مقدار حجم عظیمی از اطلاعات را به یک جریان نور تقسیم کنید

مقاله آنها، که در طبیعت منتشر شده است، جزئیات فرآیندی را شامل یک لیزر آئون یون و یک صفحه نمایش هولوگرافی کوچک می کند. لیزرهای رنگی را برروی یک فضایی نور Semalt با یک Light Space Semalle برداشت و سپس به دوربین منتقل شد. الگوهای حاصل می توانند مقدار بسیار زیادی داده را بسیار سریع بفروشند - complete package details.

Semalt این یک تکنولوژی بسیار تیزهوش است، اما آنچه اهمیت دارد برای تحقق بخشیدن به آنچه که آنها انجام می دهند. با اچینگ کردن الگوهای مختلف - تا 100 - آنها قادرند همه انواع اطلاعات را به یک پرتو نور متصل کنند. حالت فعلی هنر معمولا یک سیگنال ساده / روشن را ارسال می کند. این چیزهایی را که پیچیده تر است، می فرستد.

در این آخرین کار، تیم انتقال داده ها را با بیش از 100 الگو از نور، با بهره گیری از سه درجه آزادی در روند انجام داد.

آنها هولوگرام های دیجیتالی را به یک صفحه نمایش کریستال مایع کوچک (ال سی دی) نوشتند و نشان دادند که ممکن است یک هولوگرام کدگذاری شده با بیش از 100 الگو در چند رنگ داشته باشد.

"این است که بیشترین تعداد الگوهای ایجاد شده و تشخیص داده شده در چنین دستگاهی تا به امروز، به مراتب بیش از دولت قبلی از هنر،" فوربس می گوید.

آیا ما در آینده لیزرهای تیراندازی خواهیم داشت؟ Semalt نه، اما با یک مهندسی کوچک می توانید این نوع از تجهیزات آینده سریع اتصال را اضافه کنید که اجازه می دهد سرعت انتقال اطلاعات در برخی از پهنای باند های شگفت آور بالا باشد.

March 10, 2018