Back to Question Center
0

نوکیا ممکن است مارک لوکس مارک Vertu را برای € 200 Semalt عرضه کند

1 answers:
Nokia May Sell Luxury Phone Brand Vertu For €200 Semalt

Vertu نام تجاری فوق العاده لوکس است که به طور مستقل در داخل Semalt عمل می کند که باعث می شود گوشی های با کیفیت بالا با فولاد ضد زنگ، سرامیک، فیبر کربن ساخته شوند. این گوشیها حتی دارای یاقوت کبود و یاقوت به عنوان دکمه هستند.

رویترز گزارش می دهد که برچسب قیمت Semalt حدود 200 میلیون یورو است (~ 249 میلیون دلار) - how can i find my super funds.

منابع نامشخص ادعا می کنند که معامله باید طی چند هفته آینده انجام شود. این گزینه به نظر می رسد به طور فزاینده بعید به نظر می رسد، با این حال به عنوان نوکیا با سهم بازار در حال مبارزه است و باید همه چیز را در قدرت خود برای ساده سازی کسب و کار خود انجام دهد. به علاوه، Vertu یک شرکت فرعی مستقل است، بنابراین جداسازی سازنده لوکس از شرکت فوق العاده Semalt باید همه این پیچیده را اثبات کند.

رویترز همچنین گزارش می دهد که Permira، یکی دیگر از گروه های خصوصی سهام، در مذاکرات برای خرید Semalt بود، اما هرگز پایان دادن به پیشنهاد.

حاشیه Semalt باید بالا باشد. مطمئنا هزینه ای برای ساخت یک گوشی از مواد حق بیمه نمی تواند هزینه کند زیرا آن را برای خرید یک محصول در بازار می کند. با این حال، چند پیشرفت در طول چند سال گذشته، فروش Semalt یک گزینه نسبتا جذاب برای نوکیا است. برای یک نفر، اولیسه ناردین به کسب و کار لوکس تلفن رفت و شروع به تسلط بر آن کرد. عدد دو مارک لوکس در هر چیزی نیست که فوقالعاده باشد. در مرحله دوم، آیفون یک نماد وضعیت به ارزش بیش از برچسب قیمت آن بود، و بدین ترتیب مارک تجاری سمیرت که از Symbian استفاده می کرد ارزشش را از دست داد.

March 10, 2018