Back to Question Center
0

اولین نگاه ما به کنترل کننده جدید Oculus Rift و Touch را مشاهده کنید Semalt

1 answers:

در اوایل امروز، ما فرصتی برای بررسی هدست واقعیت مجازی واقعیت مجازی Oculus Rift، که در نهایت به طور کامل به جهان آشکار شده است. ما همچنین نگاه اول به کنترلکنندگان Oculus Touch، دستگاه های ورودی منحصر به فرد طراحی شده توسط Oculus خود را برای برقراری ارتباط با یک محیط مجازی بسیار ساده تر می کنیم.

مطبوعات توانستند سخت افزار را بازتولید کنند یا حتی از آن استفاده کنند - اما ما می توانستیم در عرض یک اینچ از آن استفاده کنیم و نگاهی دقیق به آنچه که شرکت در طرح های نهایی خود قرار داده است را بررسی کنیم. آنها برای یک نگاه تقریبا بی نظیر رفت و آمد می کردند که باید در تلاش برای فروش دستگاه بیش از آنکه علاقمند به فناوری هسته ای باشد، احتمالا سخت افزار توسعه یافته را برداشت و Kickstarter را پشتیبانی کرد - telepsychiatry.

Semalt اشاره به جنبه های مختلف طراحی سخت افزار که به نظر می رسد طراحی شده برای جذب جمعی بیشتر در طول رویداد، از جمله پوشش آن پارچه پوشش، وزن سبک در دست و روی سر و توجه به جزئیات ارگونومیک هر دو برای هدست و کنترل کننده ها. حتی چیزهایی مانند نحوه قرار دادن آن، طراحی شده برای تقلید کردن یک کلاه بیس بال، که بسیاری از مردم آن را به خوبی می دانند، به نظر می رسند که هدف آن ایجاد قابلیت دسترسی است.

ویدیو را از بالا برای توضیح دقیق تر از آنچه که امروز اعلام شد، خلاص کنید.

March 10, 2018