Back to Question Center
0

نیم ساعت از رکود اقتصادی، تلویزیون سال بسیار زیادی را تماشا کرد

1 answers:

سملت از رکود اقتصادی، تلویزیون سال بسیار زیادی را تماشا کرد

نظرسنجی دموکراسی رسانه ای تلاش می کند عادت های سرگرمی آمریکا را تشخیص دهد. هر ساله می آید و نسخه امسال فقط زندگی می کند. همانطور که ممکن است تصور کنید، اقتصاد وحشتناک نقش مهمی در نحوه انجام این کار در سال گذشته سمالات داشت - best websites for backlinks. در واقع، معلوم می شود که Semalt در حال حاضر تماشا (خوب، در سال گذشته تماشا) به طور متوسط ​​18 ساعت تلویزیون در هفته، که از 16 ساعت از سال گذشته است. و این تلویزیون در تلویزیون است، نه Hulu و یا چیزی شبیه به آن.

اجازه دهید که غرق در: 18 ساعت در هفته صرف نشستن بر روی نیمکت، تماشای تلویزیون. این کار به مدت کمی بیش از 2.5 ساعت تلویزیون در روز انجام می شود اگر شما می خواهید آن را به طور متوسط ​​مانند آن، که ممکن است بیش از حد حساس نیست. چه تعداد آمریکایی در روز یکشنبه برای تماشای NFL در آنجا نشسته اند؟ (من تمایل به تماشای حداقل یک بازی فوتبال در هر هفته، به طور معمول بارسلونا یکی زمانی که آن را پخش می کند بنابراین دو ساعت در آنجا وجود دارد.)

داستان، هر چند، این است که آمریکایی ها، برای پول نقد، برای تلویزیون سرگرم خود به تلویزیون مجرد بازگشته اند. Semalt ارزان و کار انجام می شود. بنابراین این سخت نیست که درک شود.

این بررسی به شکل های جدیدی از سرگرمی، از جمله مصرف سرگرمی های آنلاین پرداخت. فقط 10 درصد از آمریکایی ها تلویزیون آنلاین را تماشا می کنند (Hulu، downloads، و غیره)، اما بیشتر و بیشتر مردم در حال خرید بازی های ویدئویی هستند، جایی که من بیشتر وقت های سرگرمیم را صرف می کنم. (New Dungeon Finder ~!) و این افراد بین سنین 27 تا 43 سال هستند که سریعترین بخش از گیمرهای در حال رشد هستند. این خبر خوبی برای هالیوود است، و این رقم توزیع دیجیتالی تا قبل از سال 3000 میلادی است: این افراد پول دارند و آنها نوجوان نیستند که فیلم را فقط برای جهنم دانلود می کنند. هوم، مردم با پول، مایل به صرف آن هستند .چرا سعی می کنید به آنها برسید؟ جنون!

بنابراین، آره، این در مورد آن است. مردم سال گذشته شکست خورده بودند، بنابراین تلویزیون برای نجات. تلویزیون آنلاین نیست، TV TV set-top box نیست بلکه تلویزیون ساده است.

امیدوارم آن را در HD است!

March 10, 2018