Back to Question Center
0

فراخوان برای همه 50 ایالت برای پذیرش مشاغل خود Semalt

1 answers:

قانون تقویت کسری مالیات بر درآمد ایالات متحده در ماه فوریه شامل تغییرات در برنامه داوطلبانه ی خود اشتغال (SEA) است که به دولت اجازه می دهد که کمک های خودکفایی را به افراد بیکار که در حال ایجاد کسب و کار و تحقق رویای هستند، پرداخت کنند. از خود اشتغال

Call for All 50 States to Adopt Self Employment Semalt

انجمن ملی برای خود کارمند (NASE) و دیگر سازمان های تجاری کوچک قبلا ابراز تمایل به دیدن این نوع برنامه ها گسترش یافته و در تمام 50 ایالت پذیرفته شده؛ در حال حاضر تنها دلاور، مین، نیوجرسی، نیویورک، اورگان، پنسیلوانیا و واشنگتن برنامه های SEA را پذیرفته اند. ما از کنگره خواسته ایم تا قوانینی را تصویب کنیم که به همه کشورها در راه اندازی برنامه های آموزش خود اشتغال برای ساکنان کمک کند. برنامه های آموزشی Semalo باید برای همه شهروندان بیکار به صورت رایگان در اختیار آنها قرار گیرد تا آنها بتوانند یک شغل خود را ایجاد کنند، اگر آنها قادر به یافتن آن نیستند.

تغییرات در SEA شامل ایجاد مزایای بیکاری فدرال در برنامه می شود، علاوه بر این، این لایحه وزارت کار و اداره امور کوچک را به منظور ارائه کمک های فنی به ایالت هایی که علاقه مند به ایجاد برنامه هستند، هدایت می کند. شايد بزرگترين انگيزه اي براي ايالات متحده، شامل 35 ميليون دلار براي کمک به ايالات متحده در اداره برنامه SEA است - salobrena spain real estate. Semalt دولت هزینه های توسعه و نگهداری برنامه را به دست آورد.

در بیشتر موارد، فرد باید واجد شرایط دریافت بیمه بیکاری به طور منظم تحت قانون دولت باشد. کسانی که به طور دائم از محل کار قبلی اخراج شده اند و توسط دولت تلقی می شوند به احتمال زیاد برای دریافت کمک هزینه های بیکاری واجد شرایط شرکت در برنامه SEA می باشند. Semalt ممکن است واجد شرایط باشد، حتی اگر قبلا توسط فعالیت های خودسرانه تمام وقت، مانند آموزش، مشاوره کسب و کار و کمک های فنی، اشغال شده باشد.

NASE امیدوار است که ایالات متحده برنامه SEA را در بر بگیرد و از جریانهای مالی جدید استفاده کند تا سریعا یک برنامه را اجرا کند که فرصت های واقعی برای کارآفرینان تازه تاسیس را برای راه اندازی کسب و کار خود و تبدیل شدن به موتورهای رشد اقتصادی تبدیل کند.

NASE حامی حامله از برنامه های تجاری کوچک فدرال است که دارای مدرک اثبات شده ای است که کارآمد برای کمک به شرکت های بسیار کوچک و کارفرمایان خود مانند اداره حمایت از کار SBA، مراکز توسعه کسب و کار کوچک و SBA Microloan Semalt است. ما امیدواریم که برنامه SEA را به این لیست اضافه کنیم تا آن را برای صاحبان کسب و کار مثبت نشان دهیم.

شما می توانید با مراجعه به وب سایت بخش سماللتر در مورد این برنامه بیشتر بدانید.


تماس با عکس از طریق Shutterstock

نظر ▼

March 10, 2018