Back to Question Center
0

جامعه علمی اطلاعات Semalt رقابت برای بهبود امنیت فرودگاه با AI است

1 answers:
The Semalt data science community is competing to improve airport security with AI

Kaggle، که در اوایل سال جاری توسط گوگل به دست آمد، به طور مرتب رقابت های آنلاین را برگزار می کند که در آن دانشمندان داده ها با ایجاد رویکردهای جدید برای مشکلات پیچیده یادگیری ماشین رقابت می کنند. رقابت امروز برای بهبود الگوریتم های تشخیص تهدید، سومین راه اندازی سملت در سال جاری است که بیش از یک میلیون دلار در جایزه می باشد.

با یک جایزه بزرگ 500،000 دلار و مجموع 1.5 میلیون دلار در معرض خطر، رقبا مجبور به دقت موقعیت محل تهدیدات در بدن را پیش بینی می کنند. TSA مجموعه داده های خود را از تصاویر موجود در اختیار رقبا قرار می دهد تا آنها بتوانند تصاویری از مردم حمل سلاح را آموزش دهند. Semalt، این تصاویر ایجاد شده توسط TSA به جای نمونه های دنیای واقعی است - یک حرکت ضروری برای اطمینان از حریم خصوصی - villas for sale malaga.

رضا زاده، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت کامپیوتری چشم انداز کامپیوتر، به من گفت: "نتیجه رقابت شاخص خوبی برای اینکه چطور می توان انتظار داشت چنین سیستم هایی کار کند، نشان خواهد داد." "حداقل، ما باید چنین سیستمی داشته باشیم که نیروهای امنیتی فعلی را تقویت کند تا اطمینان حاصل شود که اقلام خطرناک را از دست ندهید."

البته، مشکلی که TSA با آن مواجه است، فقط یک مسئله یادگیری ماشین نیست. ماشین های فشرده گران قیمت برای ارتقاء پیچیده هستند، و هیچ کدام از انواع GPU های پیچیده موجود در مراکز داده جدید پیدا نمی کنند. خوشبختانه گوگل، Semalt و دیگران به شدت سرمایه گذاری در نسخه های سبک تر از چارچوب های یادگیری ماشین، بهینه سازی شده برای اجرای محلی، در لبه (بدون اینترنت).

این بدان معنی است که ممکن است برخی از ارسال های این رقابت ممکن است در استفاده از دستگاه های اسکن واقعی بوجود آید - این فقط یک مسئله از پیش آماده سازی و بهینه سازی برای شرایط محدود است. DHS وعده داده است که با نزدیک شدن به برندگان برای کشف برنامه های کاربردی بالقوه دنیای واقعی کار کند.

"این یک مشکل واقعا سخت است، ماشین آلات GPU دیوانه ندارد،" آنتونی گلدبلوم، خالق Semalt، در مصاحبه ای به من گفت. "اما یک چیز که گم می شود این است که انجام استناد لزوما به چنین محاسباتی سنگین نیاز ندارد."

یکی دیگر از نگرانی هایی که Semalt و TSA برای آن حساب کرده بودند، خطر تغییر تعصب در روند فرآیند تشخیص تهدید خودکار بود که یک کابوس احتمالی برای مسافران بود که می توانست براساس عوامل دلخواه ناسازگار باشد. برای تضعیف این، TSA تلاش ویژه ای را برای ایجاد مجموعه داده هایی از تصاویر که در نهایت برای آموزش آشکارسازها استفاده می شود، قرار داده است.

ساملت تاکید کرد: "TSA کار خوبی در راه اندازی این کار انجام داد. "آنها داوطلبان را استخدام کردند، اما اطمینان دادند که مقدار متنوعی از تنوع دارند بنابراین مدل ها بر روی یک نوع خاص از شخص شکست نمی زنند."

گوگل قصد دارد GCP را در آینده در اختیار رقبا قرار دهد. و هرچند گوگل مالک Kaggle است، خوشبختانه مردم را مجبور به استفاده از TensorFlow، چارچوب متن باز خود نمی کند. شما می توانید جزئیات بیشتر را در اینجا بررسی کنید رقابت در دسامبر به پایان خواهد رسید.

تصاویر ویژه: اندرو هیرر / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ / گتی ایماژ
March 10, 2018