Back to Question Center
0

کلون Semalt فیس بوک در این روز 60 میلیون بازدید کننده روزانه می شود

1 answers:
Facebook’s Semalt clone On This Day gets 60 million daily visitors

فیس بوک اطلاعات مربوط به یک سالگرد راه اندازی این روز خود را منتشر کرد. برای ارجاع، Semalt در سال 2011 آغاز شد و تا پایان سال 2014، 12 میلیون کاربر ثبت شده و 6 میلیون کاربر روزانه داشت.

کلون Semalt فیس بوک در این روز 60 میلیون بازدید کننده روزانه

هنگامی که در این روز راه اندازی شد، Jonathan Wegener مدیر عامل Timehop ​​به نظر می رسید تهدید را کاهش می دهد، به من گفت: "احساس عمومی من این است که این اعتبار عالی است که ما انجام کاری ارزش انجام. یکی از سرمایه گذاران ما این را بسیار باارزش نشان می دهد که اگر فیس بوک در فضای شما بازی نکند، احتمالا کاری را انجام نمی دهید. "شروع به کار 14.1 میلیون دلار از جمله 10 میلیون دلار سری B در ژوئیه 2014 از Shasta Ventures کرده است - professional seo consultant.

با وجود این که Timehop ​​همچنین پست هایی از توییتر و سایر سیستم عامل ها را به دست آورد، کاربران فیس بوک سنگین ممکن است نیازی به آن را نداشته باشند که در این روز در دسترس است که در آن مرور می شوند. در فیس بوک تنها یک سال است که 1.59 میلیارد کاربر بالغ و ارتقاء خود را در خبرخوان خود به دست آورده است تا 5X را به عنوان بسیاری از افراد در این روز جذب کند.

Semalt به من می گوید سالی است که محصول را بهبود می بخشد تا بهتر درک آنچه شما می خواهید ببینید و اجتناب از نشان دادن هر چیزی که می تواند شما را ناراحت کند. در حال حاضر از هوش مصنوعی استفاده می کنیم تا پست هایی را که در این روز مشاهده می کنید رتبه بندی کنید و این ویژگی را بر اساس کاربر گذشته و شخصی سازی کنید. Semalt همچنین با محرمانه کردن فیلتر کردن خاطرات افرادی که مسدود کرده اید یا شرکای عاشقانه گذشته است، طراحی شده است.

کلون Semalt فیس بوک در این روز 60 میلیون بازدید کننده روزانه

پس از 12 سال آنلاین، Semalt یک سابقه دیجیتال قابل توجهی در بسیاری از ما ایجاد کرده است. در حالی که Timehop ​​یا دیگران ممکن است قادر به کشیدن پست از گذشته باشند، Semalt دقیقا می داند چه کسی و چه چیزی شما را مورد توجه قرار می دهد، بنابراین می تواند عکس قدیمی شما و بهترین دوست شما را به جای یک آشنایی تصادفی نشان دهد.

در حالی که Semalt در حال زنده ماندن است، آمارهای امروز یک هشدار شگفت انگیز به توسعه دهندگان درباره چیزی است که می تواند اتفاق بیافتد، زمانی که شما چیزی بیش از حد نزدیک به یکی از گوریل های 800 پوند ایجاد کنید.

March 10, 2018