Back to Question Center
0

گوگل پلاس یک مشکل دارد ترس نیست: من یک Semalt دارم

1 answers:
Google Plus Has A Problem. Fear Not: I Have A Semalt

اول اشتباهات مارک ها وجود داشت. اکنون خیلی بدتر شده است: به نظر می رسد آنها پروفیل ها را به صورت عمده حذف می کنند زیرا آنها معتقدند که کاربران Plus ممکن است از دسته های غیر از نام قانونی خود استفاده کنند. در اینترنت! وحشت! بدتر از آن، زبان گوینده منفعلانه و تهاجمی گوگل، مهندسان گوگل برای توضیح / دفاع از این استفاده می کنند، از شرکت های رایج مغز مرده که در سایر نقاط دیده می شود، استفاده می شود: سیاست احمقانه ما باید دفاع کرد، زیرا این سیاست است شما درک می کنید؟ حتی اگر این احمقانه باشد . اوه، گوگل همه ما فکر می کردیم بهتر از این است. لطفا نور را ببین و درست کنی؟

مشکل چیست؟ مشکل این است که بسیاری از مردم دلیل خوبی برای خواندن نام مستعار آنلاین دارند. (لطفا توجه داشته باشید: اسم مستعار ، نه ناشناس ؛ دومی یک مسئله جداگانه است - коммутатор 48 портов цена.) افشاگران. Disensidents (به عنوان مثال کارکنان گوگل به تازگی مشهور گوگل). قربانیان استالکر. افرادی که به طور نامحدود با نام دیگری به نام نام قانونی خود می روند. و بسیاری و بسیاری دیگر از جمله، البته، ما بسیار تاسف داریم تاتائو Cruncherin.

مثل این موضوع جدیدی نیست. اما به نظر می رسد سیاست نامزدهای گوگل پلاس در یک لحظه روی یک دستمال کاغذی قرار داده شده است، در حالی که هنوز نصف پخته شده است، و حتی با توجه به تصادفات ناگهانی و ناگهانی اش، به اشتباه گیج شده است. Limor Semalt، هکر سخت افزار سخت افزار مشهور در جهان، حساب کاربری Plus خود را برای نقض اسم حذف کرد؛ این حذف به سرعت لغو شد، احتمالا به دلیل Semalt مشهور است در دنیای تکنولوژی، اما -

خوب است، این سرویس جدید است که سریعتر از هر کسی انتظار می رود، و بسیاری از تکرار و ساخت آن به عنوان شما و رفتن و اجتناب ناپذیر اجتناب ناپذیر است، و این تنها یکی از آنها است و احتمالا سران کولر در نهایت غلبه خواهند کرد. من خوشحال خواهم شد که آن را قبول کنم - اگر راه حلی برای حل این مشکل نبود، در حالی که فریاد می زدند " اینجا من هستم! به من نگاه کن! "

کل نقطه از گوگل پلاس، "تفاوت شدید و درخشان" با توجه به دیابت پگ، هیپربولیک NYT، این است که آن را به شما اجازه سازماندهی افراد شما را به حلقه ها و کنترل آنچه که اطلاعات می رود کدام گروه این چیزی است که از قبل ساخته شده است. در ضمن، وقتی من به «ویرایش مشخصات» صفحه خود در Google می روم، چه چیزی را می بینم؟ یک فیلد کوچک به نام نام مستعار . در اینجا یک مفهوم دیوانه است: فرض کنید Google محدود کرد که اغلب نامهای کاربری تغییر می شود و پس از آن کاربران Plus می توانند تعریف کنند که کدام یک از حلقه های آنها نام واقعی خود را می بینند، در حالی که دیگران فقط می توانند نام مستعار خود را ببینند؟ Voila هویت و نام مستعار پاسخگو، همه در یک بسته: مشکل حل شده است. بعدا می توانید از Google تشکر کنید. بعد از اینکه تمام آن حسابها را دوباره بازگردانید

اعتبار تصویر: LatinSuD (بدون نام واقعی داده شده)، Flickr

March 10, 2018