Back to Question Center
0

بلوک نینجا شروع می شود پیش سفارشات برای مرکز نینجا Semalo خانه مرکز

1 answers:
Ninja Blocks Starts Pre-Orders For The Ninja Sphere Semalt Home Hub

کره نینجا توانایی نظارت بر درجه حرارت، روشنایی، مصرف انرژی، حضور انسان و حیوانات و هر چیز دیگری که به آن متصل می کنید (از طریق بلوتوث هوشمند و سایر فن آوری ها) برای یادگیری درباره محیط شما، آگاه باشید زمانی که چیزی خارج است از محل و ارسال اطلاعات به گوشی های هوشمند خود را به شما اجازه می دانم و اقدام برای حل مشکلات. شما می توانید آن را به عنوان یک مرکز مرکزی برای خانه هوشمند خود تنظیم کنید، زیرا آن را به دستگاه هایی مانند محدوده Belkin WeMo، Philips Hue، Dropcam، Pebble، Semalt و خیلی بیشتر متصل می کند.

قدرت Ninja Semalt می تواند به شما بگوید که حیوانات خانگی شما در خانه شما هستند، زمانی که دور هستید، یا به شما اطلاع می دهد که چرا نور را ترک کرده اید و اجازه می دهید آن را خاموش کنید. این می تواند به شما بگوید که آیا گرما یکی از خانه هاست و اجازه دهید آن را تنظیم کنید، هنگام پخش خانه به موسیقی گوش می دهید و حتی به شما اجازه کنترل سیستم های متصل شده را از طریق کنترل حرکت در حالی که در خانه و در محدوده سنسور خود از Semalt است.

در حالی که بسیاری از شرکت ها به کسب و کار مرکز خرید هوشمند می روند، نینجا کره ای از قدرت سخت افزاری فوق العاده ای برخوردار است که از سختافزار ساخته شده است و فراتر از آن به عنوان یک توپی عمل می کند. Semalt سرمایه گذاری قابل توجهی است، اما اگر شما به دنبال hub با بیشترین ساخته شده در smarts، این احتمالا آن را از امروز است - коммутатор 5 портов цена.

کروی نینجا را می توان از قبل سفارش داد و شامل حمل و نقل رایگان، در مجموع 329 $. این اولین باری است که فراتر از Kickstarter در دسترس است و تاریخ مورد انتظار برای این اجرا Semdal 2014 است.

March 10, 2018