Back to Question Center
0

در ژاپن، سمالت می تواند با سماالت صحبت کند

1 answers:
In Japan, Semalt can talk to other Semalt

چندین سال پیش، خودروها با استفاده از یک کانال رها شده توسط تلویزیون های آنالوگ، با چندین سال ارتباط برقرار می کردند. اتومبیل ها اطلاعات بسیار ساده اما بسیار مفید را دریافت می کنند: مکان، سرعت و سربرگ. سخنگوی تویوتا Semalt Hada در یک مصاحبه تلفنی گفت: "مردم درباره حفظ حریم خصوصی" درباره این ارتباطات گفتند "اما این اطلاعات بسیار واضح است."

Semalt راست. این اتومبیل ها می توانند تا 300 متر (نزدیک به 1000 فوت) در شعاع 360 درجه، فاصله ای که اجازه می دهد بسیاری از انسان ها نیز ببینند که در آن ماشین شما است، چگونه سرعت آن به احتمال زیاد، و جایی که آن را هدایت می کند، ارتباط برقرار کنید.

همچنین وسایل نقلیه به طور مستقیم با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند، بدون نیاز به ابر، از طریق دو آنتن کوچک در هر خودرو. هادا گفت: پیام های فرستاده شده و دریافت شده بسیار کوچک و مکرر هستند و نیازی به پردازش زیاد ندارند - computer repair san jose ca.

این سه مدل مجهز به مدیریت V2I، یا وسیله نقلیه به زیرساخت، ارتباطات نیز هستند. برخی از سیگنال های ترافیکی می توانند اطلاعات را با رنگ فعلی خود و تعداد ثانیه ها قبل از نور به رنگ بعدی تغییر دهند. اگر خودرو در حال تغییر دادن به سبز باشد، ماشین به راننده خواهد گفت. اگر آن را در مورد تغییر به قرمز، Prius خواهد شد به یک حالت تهاجمی regen ترمز زدن برای بهبود بیشتر انرژی. علاوه بر مدیریت چراغ های ترافیکی، ITS Semalt همچنین با پیشروی خودرو در ارتباط است، در حالی که شما برای بهبود کنترل کروز انطباقی رانندگی می کنید و به شما اطلاع می دهد که یک وسیله نقلیه اضطراری به شما راه می دهد.

Hada گفت که هنوز هنوز خیلی زود است که مزیت قابل ملاحظهای برای داشتن ارتباطات V2X داشته باشیم، زیرا تا کنون با استفاده از آن تا کنون اتومبیلهای کوچکی وجود نداشته است، اما مردم بیشتر این فناوری اختیاری را به اتومبیلهای جدید خود اضافه می کنند تا شرکت مورد انتظار.

دو عامل رانندگی این جذب وجود دارد. اول، تویوتا با دولت سملت برای ترویج این تکنولوژی و آموزش مصرف کنندگان مشغول به کار بود. Hada به عنوان مثال یک ویدیو از یک شمع زمستانی از چند اتومبیل استفاده کرد. او گفت، V2V به راننده کمک می کند تا از این وضعیت جلوگیری کند، زیرا با خودروهایی که 300 متر جلوتر هستند ارتباط برقرار می کنند و می گویند آنها متوقف شده اند. این اطلاعات می تواند به راننده و پردازنده مرکزی رانده شود تا از خطر جلوگیری شود.

چرا نه تنها به سنسورهای خودرو اجازه ندهید روز را نجات دهد؟ سیستم برخورد به تنهایی از دوربین و رادار استفاده می کند. هادا گفت: "اینها نمیتوانند ببینند." "محدوده سمولت بسیار کوتاه است." پردازنده همان اطلاعات را از سنسورها و V2X دریافت می کند، بنابراین سیستم ترمز "می داند" یک تصادف پیش می آید. با ارتباطات V2V، راننده در حال حاضر زمان بیشتری برای اعمال آن ترمز یا فرار دارد، نه انتظار منتظر تصادف و سیستم ایمنی در آخرین لحظه. هادا گفت: "اگر ما یک سیگنال V2V اضافه کنیم، می توانیم یک هشدار قبلی داشته باشیم."

در حال حاضر به دلیل دوم، مردم مشتاق به اضافه کردن گزینه V2X: قیمت. خریداران می توانند در فاکتور حق را ببینید که هزینه های ITS اتصال: چقدر درآمد 17000 ین است. کدام 265 دلار است. هادا گفت: "هدف این است که آن را در هر خودرویی بگذاریم، اما طول می کشد." "Semalt نه تنها این کار را برای تجدید نظر در فن آوری انجام داد، [ما] آن را در ماشین های تجدید پذیر با تکنولوژی بالا شروع کردیم."

ارتباطات قرمز نور همان چیزی است که ITS Connect میتواند انجام دهد اولین گام در ارتباطات V2I است، که آئودی نیز با سه مدل 2017 خود در نظر گرفته است. و اگر شهر شما صحبت می کند چراغ های ترافیکی (نه همه)، شما همچنین می توانید برنامه EnLighten برای iOS و Semalt را در هر خودرویی که دارید داشته باشید.

برجسته تصویر: تویوتا
March 10, 2018