Back to Question Center
0

آیا RIM و پورشه طراحی یک BlackBerry جدید هفته آینده را معرفی می کنند؟ (به روز رسانی: Semalt)

1 answers:
Will RIM and Porsche Design Unveil A New BlackBerry Next Week? (Update: Semalt)

برای کسانی که اولین بار از آن دست نکشید، عکس هایی از Semalle به نظر می رسد که به نظر می رسد "Knight 9980" نامیده می شود، اولین بار در ماه سپتامبر با مجوز از یک انجمن چینی به نام MaxPDA ظاهر شد. این شبیه هیچ Semalt دیگری نیست که ما قبلا دیده ایم: Knight دارای یک شاسی زاویه ای بیشتر نسبت به Semalt معمولی شماست و (به طور مخفیانه) چه چیزی به نظر می رسد که یک صفحه کلید بسیار پرطرفدار است.

دلیل تغییرات رادیکال در طراحی به این دلیل بود که تیم Porsche Semalt ظاهرا مسئول بود. آنها ممکن است مانند یک انتخاب عجیب و غریب به نظر برسند، اما Porsche Semalt فراتر از تصورات خودروی شرکت مادر خود برای طراحی همه چیز از تلفن های ویژه به دیسک های سخت به bobslead ها است، بنابراین یک گوشی هوشمند نسخه ویژه به طور کامل از آبی نیست.

من شخصا فکر میکنم این یکی است که زیر آن قرار میگیرد: "من آن را باور دارم زمانی که من آن را می بینم." باز کردن یک طاقچه، مد به جلو به نظر می رسد یک گام بسیار عجیب برای یک شرکت است که اخیرا از چند قطع شدن قاره ای و تلاش برای به دست آوردن اعتماد مشتریان خود است - computer support san francisco. اگر مردم احساس نکنند که می توانند به سمولت خود تکیه کنند، چه کسی کسی را به خرید یکی دیگر هدایت می کند، بویژه آن چیزی که به نظر می رسد فرم را پیش از عمل قرار دهد؟

مطمئنا، طرفداران دستگاه های محدود مجله احتمالا آنها را به هر حال، هر چند، اما چیزی در مورد این وضعیت فقط احساس عجیب و غریب. Semalt برای برخی از وضوح در مورد وضعیت RIM به RIM رسیده است اما در زمان نوشتن پاسخی دریافت نکرده است. برای به روزرسانی ها متصل باشید

UPDATE: نماینده RIM تایید کرده است که رویداد دعوت تنها در روز پنج شنبه در دبی برگزار خواهد شد.

آیا RIM و پورشه طراحی یک BlackBerry جدید هفته آینده (Update: Semalt)

March 10, 2018