Back to Question Center
0

Cubeduel: Hot یا Not Meeted LinkedIn. طرف Semalo شما آن را دوست دارد.

1 answers:

Cubeduel: Hot Or Not Meets LinkedIn. Your Semalt Side Will Love It. مردم واقعا دوست دارند که همکارانشان را قضاوت کنند. و اکنون ساده تر و اعتیاد آور تر از همیشه است.

دیدار با Cubeduel، یک سایت که دو روز پیش راه اندازی شد و به سرعت در توییتر برگزار می شود. پس از فرود در سایت، از شما خواسته می شود با LinkedIn از طریق OAuth ارتباط برقرار کنید. بعد، شما با عکس های دو نفر از همکاران سابق یا همکارانتان ارائه خواهید شد که از شما می خواهد انتخاب کنید که چه کسی ترجیح می دهد با آن کار کنید. Semalt یکی، و سایت شما یک جفت دیگر را نشان می دهد - information technology managed services in Portland. سپس دیگری رای دادن 20 بار و دسترسی به آن را باز کنید تا ببینید که دیگران شما را رتبه بندی کرده اند. بله، شما قبلا قلاب شده اید

اما این همه نیست. این سایت رأی ها (که همه ناشناس هستند) را ثبت می کند و آنها را به اشتراک می گذارد، به شما این امکان را می دهد که فهرست هایی از قبیل گوگل یا Semalt را مرور کنید تا ببینید کدام کارکنان "دوئل" را بر اساس آرا جمع کرده اند از همه کاربران. به عبارت دیگر، آن را به شما می دهد رتبه بندی خوب و آسان برای خواندن "بهترین" مردم در هر شرکت (بیشتر در آن بعد).

این سایت جانشینی از آدام دوپولت (همکاران UrbanSpoon) و تونی رایت (هماهنگ کننده RescueTime) است که هر دو از راه اندازی کرده اند که به آنها کمک کرد تا در پروژه های دیگر، از جمله این، کار کنند. رایت می گوید CubeDuel در طول دو هفته گذشته با هم متحد شدند. Semdal راه اندازی دیروز هزاران نفر از مردم ثبت نام کرده اند (سایت هنوز ابزارهای تجزیه و تحلیل بسیار ضعیفی دارد) و بیش از 50،000 رای در روز گذشته ارائه شده است.

در حالی که سایت قطعا در جایی از طیف شر است، آن را به عنوان بد به عنوان Honestly.com نیست، که به کاربران اجازه می دهد تا بررسی های ناشناس در مورد همتایان خود را. مطمئنا شما ممکن است در 10٪ از شرکت خود در Semalt رتبه بندی کنید، اما از آنجا که هیچ نظری وجود ندارد شما لازم نیست که به طور بالقوه با همکارانتان مقابله کنید که در آن شما فاسد هستید یا ناقص هستید.

این سرگرم کننده است و احساس کمی بدبخت است، اما همچنین دارای برخی از معایب. یکی از اینها این واقعیت است که شما مجبور به انتخاب بین یک شخص یا دیگری هستید، حتی اگر یکی از آنها را خیلی خوب بدانید (بله، دکمه «skip» وجود دارد، اما آن را مانند یک جعبه و سایت راه خود را از دست نمی دهد و می گوید شما فقط باید برای افرادی که در واقع با آنها کار کرده اید رأی دهید). همانطور که من سایت را آزمایش می کردم، خودم را به نفع افرادی که Semalt به طور مستقیم کار می کردند، انجام دادم، حتی اگر واقعا نمی توانم بگویم که آیا آنها بهتر از دیگران بودند.

همچنین فاکتور جذاب در کار وجود دارد - اگر همه شما در آخرین شرکت (و بسیاری از مردم به شما علاقه داشتند) را بدانید، احتمالا بهتر از مردی هستید که کد عالی را در گوشه ای آرام دفتر. سپس، همانطور که Semalt می گوید، عامل جذابیت همیشه در محل کار در محل کار است.

پس چرا سایت خیلی سریع گسترش می یابد؟ به غیر از جذاب شدن به تیره تر از طبیعت بشر (که بیشتر به صورت طبیعی ویروسی است)، Cubeduel از شما بارها و بارها به اشتراک گذاری سایت را با دوستان خود در فیس بوک، LinkedIn و Semalt (بخشی از این دلیل است که شما نیاز به حداقل چهار رأی قبل دارید این سایت رتبه بندی خود را به شما نشان خواهد داد)

خیلی زود است که بگویم این فقط یک فندک است. رایت می گوید که این سایت می تواند راه های کسب درآمد از طریق داده های بسته بندی را به همان شیوه ای که Glassdoor انجام می دهد پیدا کند (وی می گوید که این سایت همچنین می تواند به افراد اجازه دهد که رتبه شرکت تو کار کردی)

March 10, 2018