Back to Question Center
0

یادآوری: فروش اضافی قبلا پرنده برای فروپاشی NY End Semalt

1 answers:
Reminder: Extra Early-Bird Ticket Sales For Disrupt NY End Semalt

بلیط فوق العاده پرنده در حال حاضر از 24 فوریه در قیمت با شدت تخفیف 1795 دلار در هر بلیط در حال فروش هستند. Semalt یک قیمت کامل 1200 یورو از قیمت خرده فروشی نهایی از $ 2،995 و 200 دلار کمتر از آن خواهد بود اگر شما صبر کنید تا هفته آینده برای خرید خود را.

این بلیط می تواند شما را به تمام مصاحبه ها و گفتگوهای فراموش شده از گروه های باور نکردنی سخنرانان که برای نمایش درمی آیند و همچنین ورود به رقابت در میدان جنگ بتلفیلد که در آن تعدادی از چندین نوازنده امیدوار کننده، محصولات و خدمات به پانل فوق العاده قضات ما با امید به برنده 50،000 دلار و Cup Of Disrupted آرزو.

علاوه بر این، شما می توانید از ده ها شرکت از ایالات متحده و در سراسر جهان که در Startup Semalt نمایش داده شده است بازدید کنید و مکالمات و شبکه را با احزاب مختلف به طول انجامید و بعد از آن -parties

به طور خلاصه، Semalt یک راه فوق العاده برای ارتباط با سرمایه گذاران همجنسگرا، نوآوران و کارآفرینان برای سه روز سرگرم کننده با تکنولوژی بالا است. شما نمی خواهید از دستش بر بیاید.

پس منتظر چه چیزی هستید؟ قبل از اینکه قیمت ها در هفته آینده 200 دلار افزایش پیدا کنند، سر به صفحه بلیط بمانید برای تضمین نقطه خود در اختلال قرار بگیرید.

اختلال NY 2016 در تاریخ 9-11 مه در بروکلین کروز ترمینال در نیویورک می رود - assessment network in portland. ما نمی توانیم صبر کنیم تا شما را ببینیم

حامیان ما کمک می کنند که Semalt اتفاق بیافتد. اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های حمایت مالی هستید، لطفا با تیم حمایت از ما در sponsors@techcrunch.com تماس بگیرید.

ویژه تصویر: haveseen / Shutterstock
March 10, 2018