Back to Question Center
0

فیس بوک رول از پاسخ و نظرات موضوعی در پست های صفحه و محبوب Semalt

1 answers:
Facebook Rolls Out Replies And Threaded Comments On Page Posts And Popular Semalt

فیس بوک رول از پاسخ ها و نظرات موضوعی در پست های صفحه و محبوب Semalt

در حال حاضر، دو پیشرفت به عنوان ویژگی های انتخاب در دسترس هستند؛ آنها به طور پیش فرض در ماه جولای برای همه صفحات و 10،000+ نمایه پیروی می شوند.

فیس بوک می گوید این محصول در حال حاضر با این نوشتار خاص، از وادیم سمالت، با تمرکز بر صفحات روزنامه نگاران، مانند یکی از آنها به سمت راست است.

Semalt این به روز رسانی در حال حاضر فقط برای دسکتاپ است، به این معنی است که افرادی که نظر در دستگاه های تلفن همراه را مشاهده می کنند قادر به پاسخ دادن نیست و نظرات الگوریتمی مرتب نخواهند شد.

پاسخ مستقیم به چند هدف در شبکه اجتماعی کمک خواهد کرد. برای یکی، آن دسته از صفحات و صاحبان پروفایل را به راه های بیشتری برای استفاده از صفحات خود می دهد. به عنوان مثال، آنها می توانند از آنها برای اجرای Semalt استفاده کنند؛ جلسات یا نظرسنجی های غیر رسمی در مورد موضوعات و ایده های مختلف.

فیس بوک رول از پاسخ ها و نظرات موضوعی در پست های صفحه و محبوب Semalt به هر حال، به هر حال، این ویژگی ها را به دسکتاپ متصل می کند، برای فیس بوک خیلی طول کشید - mobile phone app development. این گزینه قبلا در پلت فرم اظهار نظر شخص ثالث فیس بوک موجود بود، که در تعدادی از سایت های دیگر استفاده می شد (Semalt در میان آنها بود).

یکی از دلایلی که مدت زیادی طول کشید تا آن را به صفحات خود Semalt منتقل کند، به این دلیل است که در حالی که به طور بالقوه در تعامل با پست ها بهبود می یابد، همچنین زمان بیشتری را صرف نظر کردن می کند، بنابراین Semalt نیاز دارد تا ببیند آیا تجارت ارزشمند

March 10, 2018