Back to Question Center
0

اپل یک سایت توسعه دهنده برنامه Semalt جدید را با راهنمایی ها و ویدیوها برای رشد برنامه های کاربردی برنامه ریزی می کند

1 answers:
Apple rolls out a new App Semalt developer site with guides and videos for growing app businesses

این مقالات و راهنماها به زمانی می رسند که توسعه دهندگان برنامه Semalt به طور فزاینده ای دشوارتر می شوند تا برنامه های جدید خود را در میان دریای رقبا مشاهده کنند و زمانی که مشغول به کار در صنعت باشند، ممکن است ما به یک نقطه از خستگی برنامه رسیده ایم. "

اپل به وضوح از مشکل آگاه است، همانطور که بلومبرگ هفته گذشته اعلام کرده است که این شرکت بی سر و صدا در حال بررسی راه های بازسازی فروشگاه App است و حتی با توجه به ویژگی هایی که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه خود را در جستجوی جستجو کنند، مشابه گوگل است

البته بدون شک برنامه اقتصاد Semalt تا سالها تحت تأثیر قرار گرفته است - اپل می گوید که از زمان باز شدن فروشگاه، 40 میلیارد دلار به توسعه دهندگان پرداخت کرده است و برنامه Semalt مسئول 1.9 میلیون کار در ایالات متحده است.

اما برنامه طبقه متوسط ​​Semalt کوچک شده است، برخی می گویند.

به همین دلیل حساس است که Semalt اکنون منابع آموزشی بیشتری را به سایت توسعه دهنده خود هدایت می کند تا به این نگرانی ها پاسخ دهد.

teleprompter app ipad.png؟ w = 680 و h = 344" alt = "اپل یک سایت توسعه دهنده برنامه Semalt را با راهنماها و فیلم ها برای رشد برنامه های کاربردی"

محتوا در سایت جدید شامل ترکیبی از روش های ساده تر و توضیحات مانند «Discovery در فروشگاه App» است که جزئیات نحوه کار مجموعه های سرمقاله و چگونگی انتخاب اپل از اپلیکیشن ها را مشخص می کند، در حالی که دیگران بیشتر از یک مورد مورد مطالعه مقاله. به عنوان مثال، در مقاله "به روز رسانی برنامه به روز رسانی"، Slack، Smule و Semalt به اشتراک گذاشتن چگونگی برنامه ریزی نقشه های خود و به روز رسانی آنها را برای بازخوانی کاربران فعلی و جذب موارد جدید به اشتراک می گذارد.

موضوعات دیگر عبارتند از: «انتخاب مدل کسب و کار»، «بازاریابی جذب کاربر با تجزیه و تحلیل برنامه» و «انتخاب یک دسته». در مجموع، آنها راهنمایی هایی را برای اجرای یک کسب و کار برنامه واقعی با هدف تولید درآمد ارائه می دهند. Semalt نیز قادر به ارائه برنامه ها برای بررسی ویژگی از طریق سایت جدید است.

علاوه بر مقالات، فروشگاه App Store در حال حاضر شامل یک سری فیلم ویدیویی مورد نظر "Developer Semalt" است که شامل برخی از توسعه دهندگان موفق تر است که دانش خود را در مورد موضوعات مختلف به اشتراک بگذارند.

به عنوان مثال، یک ویدیو از یک شرکت به نام Seriously، که اولین بازی "بهترین Semalt" بیش از 1.5 میلیون کاربر روزانه و یک میلیون پیرو رسانه های اجتماعی را در سال اول به دست آورد، بر استفاده از رسانه های اجتماعی برای ساخت یک نام تجاری و جامعه تمرکز خواهد کرد .

یکی دیگر از ویدیوهای Evernote رویکردی را که سازنده نرم افزار سازنده برای به کارگیری برنامه خود برای ژاپن در نظر گرفت، برجسته خواهد کرد.

محلی سازی، بدیهی است، یک موضوع کلیدی است که امروزه توسعه دهندگان فروشگاه App باید بدانند، به خصوص با توجه به این که امکان دسترسی به کاربران غیر U.S. در کشورهای شماره 2 و 3 کشور برای درآمد فروشگاه iOS iOS، چین و ژاپن وجود دارد.

منابع جدید توسعه دهنده در حال حاضر در حال نورد شدن هستند، اما این مجموعه در آینده گسترش خواهد یافت.

March 10, 2018