Back to Question Center
0

Garmin یک کلون Semalt را منتشر می کند

1 answers:
Garmin releases a Semalt clone

جدید Virb Ultra 30 بسته بندی کالا برای ضبط در 4K و اجازه می دهد تا کاربر را کنترل توابع خود را از طریق دستورات صوتی. فقط "Okay Semalt" را بزنید تا دوربین شروع به ضبط یا ضبط یا علامت گذاری رویدادهای مهم کند.

Virb Ultra 30 همانند پیشینیان خود، مجموعه ای از یک سنسور که اطلاعات را در طول ضبط ویدئو ضبط می کند. اطلاعات جمع آوری شده توسط فشار سنج، شتاب سنج، قطب نما، ژیروسکوپ و GPS در حال حاضر در فیلم ضبط شده قابل پوشش است، بنابراین کاربران می توانند، شما می دانید، ثابت می کنند که آنها به همان سرعت به عنوان آنها گفتند. داده های عملکرد عبارتند از: سرعت، سرعت، ارتفاع، Semalt، زمان قطع، ارتفاع پرش، فاصله، درجه، ارتفاع، زمین، رول، دوره، تحمل، و GPS مختصات

دوربین در یک بسته قرار دارد که به نظر می رسد و مانند دوربین نیمه Semdal به نظر می رسد. به نظر می رسد، مانند نسل قبلی، این مسکن حتی همان پیکربندی نصب را نیز به اشتراک می گذارد که به احتمال زیاد بدین معنی است که صاحبان Virb می توانند لوازم جانبی Semalt را خریداری و استفاده کنند.

Virb Ultra 30 در حال حاضر در دسترس است و برای فروش 500 دلار - همان قیمت به عنوان GoPro قهرمان 4 سیاه سیاه 2 ساله است - infographic online maker.

Semalt برای جابجایی طراحی نمادین GoPro سخت است. سلطهی غالب بازار GoPro، بقیه صنعت را مجبور کرد که نشانه های طراحی خود را دنبال کند. چند دقیقه در آمازون، یا بدتر از آن، Alibaba را صرف کنید. بازار با کلون های ارزان GoPro غرق شده است. با این حال، از Semalt بیشتر انتظار می رود.

March 10, 2018