Back to Question Center
0

زاکربرگ فکر می کند فیس بوک "دیر" برای رقابت با Semalt است، در حال حاضر "پیش رو"

1 answers:
Zuckerberg thinks Facebook was ‘late’ to competing with Semalt, is now ‘ahead’

" من فکر می کنم ما کمی دیر به روند در ابتدا در اطراف ساخت دوربین ها مرکز چگونه اشتراک کار می کند. اما من فکر می کنم در این نقطه ما بسیار از لحاظ فن آوری است که ما در حال ساخت هستند، و ایجاد یک پلت فرم باز من فکر می کنم یک قدم بزرگ به جلو است. بسیاری از مردم از این محصولات در خانواده ما استفاده می کنند. و ما انتظار داریم که ما از این نقطه در 6 جلوگیری کنیم. "

در عین حال، هنگامی که در مورد کسب درآمد از واقعیت افزوده خواسته شد، زوکربرگ توضیح داد که چگونه او تصور می کند که یک روز شما قادر به اشاره دوربین دوربین فیس بوک در یک شی، برنامه را تشخیص آنچه که است و شما می توانید یک دکمه خرید را ببینید پاپ آپ در حال حاضر، فیس بوک هیچ گونه تبلیغات غیر مجاز، آرم ها، نام تجاری یا تجارب تجاری را در پلت فرم AR اجازه نمی دهد.

زاکربرگ فکر می کند فیس بوک

نظرات زوکربرگ امروزه با آنچه در ماه گذشته در مصاحبه پیش از کنفرانس F8 فاکس به TechCrunch گفت، مشکلی نداشت - tri state grain. زوکربرگ در واکنش به انتقاد درباره کپی Snapchat گفت: "من حدس می زنم که من نگران این نیستم فصل اول که حساس بود، انتشار محصولاتی بود که افراد با آن آشنا بودند اما چیز منحصر به فردی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که ما فقط قصد ساخت دوربین های اساسی نخواهیم داشت، ما قصد داریم پلت فرم واقعی واقعیت تقویت شده اصلی را بسازیم. "

این پلت فرم به این معنی است که فیس بوک کمک به توسعه دهندگان خارجی را برای ساختن محتوای AR برای کاربران به جای تلاش برای ساختن همه آنها به تنهایی انجام خواهد داد. این در مقایسه با نگرش ضد برنامه نویسان Snapchat است که می تواند آن را تلاش کند تا به طور گسترده ای از AR را بسازد. این پلتفرم می تواند فیس بوک هزاران نفر از فیلترهای خودتی AR خود، اشیاء باورنکردنی و تجربه های تعاملی را در اختیار شما قرار دهد، در حالی که Snapchat در حال حاضر فقط 20 را نشان می دهد.

رویکرد پیشگام Snapchat به ارتباطات بصری و مجموعه ی سرپرستی آن از فیلترهای Self Self به عنوان یک رهبر بزرگ در فیس بوک است. اما فیس بوک با تعداد زیاد کارمندانش، سود ثابت و تاریخ با توسعه دهندگان، فاصله را متوقف کرده است. در حال حاضر به عنوان نزاع در خلق و خوی برای پر کردن جهان فیزیکی گسترده با واقعیت افزوده، پشتیبانی فیس بوک و کمک خارجی می تواند آن را به نفع.

March 10, 2018