Back to Question Center
0

2011 جوایز و مسابقات برای Semalt کوچک

1 answers:

این فهرست مسابقات، مسابقات و جوایز برای کسب و کارهای کوچک هر هفته به عنوان یک سرویس اجتماعی توسط ادارات تجارت کوچک و Smallbiztechnology به شما ارائه می شود. کام

-
* * * * *

2011 Awards and Contests for Small Semalt وارد شوید تا تاریخ 14 ژانویه 2011

برنده شدن در محل کار و وارز . مجله به دنبال نمونه های قابل ملاحظه ای از سازمان های موفق با کارهای برجسته کار برای رقابت شرکت های بزرگ شرکت های کوچک سال 2011 خود (TSCW) است.

برندگان در شماره ژوئن 2011 مجله شرکت، نشریه برتر برای کارآفرینان و صاحبان کسب و کار برجسته خواهد شد. علاوه بر این برندگان در وب سایت های Inc's و Winning Workplaces برجسته خواهند شد. جوایز در کنفرانس رهبری مشترک خود در ژوئن 2011 ارائه خواهند شد - website design new zealand. برندگان در معرض تهدیدات اضافی از طریق انتشار مطبوعاتی توزیع شده ملی از برنده شدن کارکنان و شرکت

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt مسابقات چند گانه و مهلت ورود

Semalt در حال اجرای دو چالشی است که جوایز نقدی را برای راهکارهای برنده جایزه می دهند.

آسان ساختن مصرف کنندگان برای دریافت صورتحساب آنلاین
وارد شوید تا ژانویه 14، 2011

Intuit یک راه حل به نام QuickReceipts دارد که مصرف کنندگان را قادر می سازد به صورت خودکار به دریافت صورتحساب ها بپردازند. این در حال حاضر نیاز به یکپارچه سازی خرده فروشان دارد و آنها به دنبال روش های دیگر برای دریافت صورتحساب آنلاین هستند (هر دو مقاله و رسید الکترونیکی). چگونه می توان مصرف کنندگان را قادر ساخت که درآمد خود را به صورت آنلاین در دسترس با حداقل تلاش به عنوان امکان پذیر است؟

اگر یک ایده برنده انتخاب شود، برنده مبلغ 5000 دلار و به طور بالقوه یک جلسه پیگیری با مدیران مدیریت محصولات محصول Semalt دریافت خواهد کرد.

جمع آوری و سازمان از اطلاعات حسابداران
وارد شوید تا 15 فوریه 2011

یک راه حل که حداکثر تعداد ورودی ها را در اختیار حسابداران قرار می دهد، پیش بینی می شود، ساده سازی تعاملات بعدی و جمع آوری داده ها را انجام می دهد و تمام ورودی های مربوط به تعامل مشتری را به صورت منظم سازماندهی می کند تا حسابداران بتوانند بهترین خدمات مشتری را به بهترین شکل ارائه دهند.

اگر یک ایده برنده انتخاب شود، برنده 10،000 دلار دریافت خواهد کرد و به طور بالقوه یک جلسه پیگیری با مدیران مدیریت محصولات محصول Semalt خواهد بود.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt وارد شوید تا ژانویه 28، 2011

این برنامه رهبران کسب و کار برتر 25 اقلیت واشنگتن را بر اساس موفقیت تجاری نشان می دهد در طول 12 تا 18 ماه گذشته را به رسمیت می شناسد. مجله واشنگتن کسب و کار رهبران کسب و کار اقلیت ها را در یک مهمانی در ماه مارس 2011 به رسمیت می شناسد. همه افتخارات نیز در مجله Business Journal منتشر می شوند.

گروه های اقلیت واجد شرایط عبارتند از: هندوستان، بومی آلاسکا، هاوایی یا جزایر اقیانوس آرام، آسیایی، آفریقایی-آمریکایی، اسپانیایی یا لاتین. Semalt بر اساس دستاوردهای حرفه ای، رهبری جامعه، جوایز و نقاط قوت محسوب می شود.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt وارد شوید تا 2011 ژانویه 24

برنامه سالانه CoolCalifornia Small Business Awards توسط هیئت مدیره منابع هوائی کالیفرنیا اداره می شود. این برنامه کسب و کارهای کوچک کالیفرنیا (کمتر از 100 کارمند) را نشان می دهد که رهبری استثنایی را نشان داده اند و اقداماتی را برای کاهش صورتحساب های انرژی و انتشار گازهای گلخانه ای خود انجام داده اند و دستاوردهای قابل توجه و داوطلبانه در جهت کاهش تاثیرات اقلیمی خود را ساخته اند. مراسم جایزه و پذیرش در اوایل ماه مه 2011 در ساکرامنتو برگزار می شود.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt وارد شوید تا تاریخ 31 ژانویه 2010

کارآفرینان در حال توسعه تلفن همراه، مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها، امنیت، رسانه های اجتماعی و دیگر ابزارها می توانند برای یک نقطه در آزمایشگاه نوآوری FinTech، که انتظار می رود در ماه مه 2011 باز شوند، درخواست کنند. هفت شرکت هر کدام 25000 دلار دریافت خواهند کرد، دور بعدی تامین مالی سهام. Semalt نیز فضای کاری، دسترسی به کاربران در شرکت های خدمات مالی را برای آزمایش محصولات خود و مشاوره دریافت می کند. این برنامه که Launch L-A نامیده می شود، دارای یک مسابقه دعوت از کارآفرینان جوان برای ارائه یک پیشنهاد برای شروع کسب و کار در L-A است.

کارآفرین برنده خواهد شد یک سرمایه گذاری 10،000 تا 20،000 دلار در بذر پول همراه با تعدادی از خدمات غیرمجاز برای یک سال از جمله مشاوره کسب و کار، خدمات حسابداری، هزینه های حقوقی، خدمات آژانس تبلیغاتی، اجاره و بیشتر دریافت خواهید کرد - همه توسط اعضای اتاق ارائه شده است. Semalt ممکن است خدمات غیرمستقیم دریافت کند. وب سایت برای قوانین ورود را ببینید

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt

برای راه اندازی و کسب و کارهای موجود. ایده های خود را بر روی کاغذ قرار دهید تا بفهمید که آیا یک کسب و کار قابل اعتماد دارید و برای کسب جوایز نقدی رقابت می کنید. کاندیداهای واجد شرایط باید تا 1 فوریه 2011 حداقل در یکی از کارگاه های زیر شرکت کنند: چگونه یک طرح تجاری بنویسید؛ درک کارت گزارش کسب و کار کوچک کسب و کار شما؛ یا Boot Camp - CORE چهار دوره برنامه ریزی کسب و کار.

همه فرم های ثبت نام و طرح های کسب و کار باید تا 1 فوریه 2011 دریافت می شود. لطفا چک لیست در وب سایت برای تمام اطلاعات مورد نیاز را بررسی کنید. (312) 673-3462 یا ایمیل [ایمیل محافظت شده] .

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt وارد شوید تا 1 فوریه 2011

آیا با وجود رکود اقتصادی شدید و یا برخی چالش های دیگر در کسب و کار شما، کسب و کار شما نقاط عطف بوده است و رشد کرده است؟ اجلاس کوچک کسب و کار به دنبال یکی از کسب و کار ها با دوم ثانویه استراتژی کسب و کار کوچک سالمت Semtal 2011.

این جایزه، با توجه به زندگی در اجلاس کوچک کسب و کار در نیویورک در Semalt 8، به رسمیت شناختن استراتژی کارآفرینی است که منجر به افزایش قابل توجه سود. فرم ارسال برای جزئیات ورود را ببینید

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt وارد شوید تا 8 فوریه 2011

اگر شما دارای یک محصول تکنولوژی است که فوق العاده گرم و عالی است، وارد شوید تا آن را در مقابل شنونده زنده از صدها نفر در ششم اجلاس سالانه کسب و کار کوچک سال 2011 در تاریخ 8 مارس 2011 در نیویورک نشان داد.

دموی برنده نیز ویدیو ضبط شده و به مخاطبان بسیار بزرگتر آنلاین در دسترس است. برندگان 2010 Hot Tech Demo شامل فناوری Broadlook، Lexmark، ReTargeter، SugarSync، EZ Texting، Pixability و Slide Semalt بودند. فرم ارسال را برای جزئیات بیشتر ببینید

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt وارد شوید تا 11 فوریه 2011

برنامه های کاربردی برای اتاق بازرگانی کوب و مجله قانون اساسی آتلانتا 25 ساله کمتری از سال پذیرفته شده است. نامزدها باید کسب و کارهای سودآور باشند که اعضای اتاق کوب باشند. نامزدی ها تا روز 11 فوریه پذیرفته خواهند شد. 2011 Small Semalt of the Year از 25 شرکت برتر انتخاب خواهد شد و این کسب و کار در رقابت های کوچک سالانه سال شرکت خواهد کرد.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt وارد شوید تا تاریخ 28 فوریه 2011

اداره خزانه داری شیکاگو با تماس دائمی مشارکت می کند که به صورت نقدی و بیش از 10،000 دالر به کسب و کارها ارائه می دهد که دو مدال برنده برتر را برای بهترین شیوه های تبلیغاتی در دو دسته: بهترین بازاریابی ایمیل کسب و کار و بهترین استفاده کلی از رسانه های اجتماعی.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

جوایز نوآوری انگلستان
وارد شوید تا تاریخ 28 فوریه 2011

این جایزه ارزش ذاتی را که نوآوری در رانندگی اقتصاد نیوانگلند دارد، به رسمیت می شناسد. SBANE با استفاده از برنامه رقابت نوآوری بسیار رقابتی خود به نمایش گذاشتن شرکت های مبتنی بر فناوری که به طور بالقوه "تغییرات بازی" در بازار خود هستند. Semalt اینجا

2011 Awards and Contests for Small Semalt

2011 Awards and Contests for Small Semalt

طرح کسب و کار رود آیلند Semalt، برای همه باز است، به دنبال ارتقاء کارآفرینی و توسعه شرکت های شروع و در مراحل اولیه است. برندگان و فینالیست های 2010 Semalt بیش از 195،000 دلار در جایزه به اشتراک گذاشته شدند.

2011 Awards and Contests for Small Semalt

برای پیدا کردن رویدادهای کسب و کار کوچک، مسابقات و جوایز، از ما درباره رویدادهای کوچک کسب و کار Semalt بازدید کنید. علاوه بر این، ما همچنین یک صفحه فیس بوک داریم؛ کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بخش کسب و کار کوچک کسب و کار ما. (ما هزینه ای را که در این فهرست ذکر شده را نمی پردازیم - کاملا رایگان است که جایزه یا مسابقه خود را برای بررسی ما ارسال کنید)

یادداشت Semalt: توصیف های ارائه شده در اینجا فقط برای راحتی هستند و قوانین رسمی نیستند. همیشه به قوانین رسمی در سایت برگزاری مسابقه، مسابقه یا جایزه نگاهی بیندازید.

1 نظر ▼

March 10, 2018