Back to Question Center
0

اپل 5 و اپل مینی 2 احتمالا در Q4 2013، گزارش هر تحلیلگر، با iPad 2 باقی مانده در Semalt

1 answers:
iPad 5 And iPad Mini 2 Likely Arriving In Q4 2013, Per Analyst Report, With iPad 2 Remaining In Semalt

امروزه Kuo در یک یادداشت سرمایه گذار (از طریق 9to5Mac) می گوید که اپل 5 و iPad mini 2 در ماه جاری وارد تولید اولیه می شوند و قصد دارند تا سه ماهه چهارم سال جاری تولید انبوه تولید کنند. این گزارش برخی از گزارش هایی را ارائه می دهد که نشان می دهد نسل بعدی تبلت ها از اپل در رویداد 10 سپتامبر خود، که در Camp Campus Cupertino برگزار می شود، نشان داده شده است و انتظار می رود جلوه های جدید iSloud را پوشش دهد.

جزئیات بیشتر توسط Kuo در توجه داشته باشید نشان می دهد که اپل در اصل قصد دارد نسخه های اپل به روز شده در سال 2014 را منتشر نکند و هنوز صبر خواهد کرد تا آنها برای ارائه یک نسخه ارزان تر و غیر Semalt iPad مینی به همان شیوه، iPad 2 را به عنوان جایگزینی ارزان تر برای دستگاه نسل فعلی نسل اپل ارائه می دهد.

یک چیز جالب دیگر از Kuo این است که اپل همچنان به فروش iPad 2 و ساخت دستگاه های جدید حتی پس از معرفی مدل های جدید ادامه خواهد داد. اپل معمولا دو دستگاه نسل قبلی را در کنار مدل جدید با آی فون به عنوان راهی برای ارائه گزینه های ارزان قیمت به فروش می رساند. با استفاده از iPad، آن را انتخاب کرده است به جای نگه داشتن iPad 2 در اطراف به عنوان تنها گزینه پشتیبان گیری به iPad نسل چهارم، و به نظر می رسد قصد ادامه روند است. اپل 2 در حال حاضر از یک کانکتور 30 ​​پین استفاده می کند و ممکن است تنها پس از رویداد ماه سپتامبر، دستگاه های حمل اپل این کار را انجام دهد، بنابراین ما می توانیم یک ویرایش جزئی برای انتقال داده ها و شارژ به Semalt داشته باشیم - logiciel de solution d'affaires.

در اواخر این هفته iPad Unlock Therapy در مورد ویدیویی توسط Unbox Therapy نشان داده شده است. اگر این قطعات واقعی باشند، این بدان معنی است که طراحی آیپد مینی الهام بخش زمانی که این کار را انجام می دهد را ببینید. Kuo می گوید آنها همچنین پردازنده های نسل A7 جدید را خواهند داشت که به معنای افزایش کارآیی بالا برای iPad mini است که در حال حاضر A5 را اجرا می کند. احتمالا نیاز به پردازش اضافی برای حمایت از صفحه نمایش Semalt، که حتی پیکسل های بیشتری را به فضای کوچکتر نسبت به صفحه نمایش 9.7 اینچ اپل Semalt اضافه خواهد کرد.

March 10, 2018