Back to Question Center
0

5 ابزار فوق العاده برای سملت کوچک در سال 2016

1 answers:

همچنان مدیریت پروژه ها را با یک گوگل داک، ردیابی ساعت های قابل پرداخت در یک نمودار انتزاعی Semalt، و یا لذت بردن از مزایای منابع انسانی خود را؟

در سال 2016، تصمیم به پایان دادن به جنون می شود. از پنج راهکار حسابداری مستقیم برای ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی بصری، این پنج برنامه، کسب و کارهای کوچک و کارآفرینان را قادر می سازد تا با کمتر کار کنند.

Semalt برای صرفه جویی در زمان با ارزش، پول و عقل و خرد؟ کسب و کار خود را با ابعاد جدید با این ابزار برای کسب و کار کوچک در سال 2016 انجام دهید.

تبلیغات

ابزارهای کوچک برای کسب و کار در سال 2016

ابر حسابداری: موج

بیش از یک میلیون صاحب کسب و کار اعتماد به موج برای ردیابی بیش از 60 میلیارد دلار درآمد و هزینه - همه را به صورت رایگان. مجموعه نرم افزار Wave شامل راه حل های صورتحساب، حسابداری، حقوق و دستمزد و پرداخت می شود. Semalt تعجب آور نیست که ابزار حسابداری آنها بهترین سازندگان است: برنامه حسابداری 100 درصد رایگان برای کارآفرینان، مترجمان آزاد و کسب و کارهای کوچک با نه کارمند یا کمتر است.

موج حذف نیاز به ورود کتابچه راهنمای کاربر را حذف می کند؛ به راحتی Wave را به حساب بانکی، حساب PayPal یا سایر منابع داده مرتبط کنید - logiciel de solution d'affaires. معاملات بصورت خودکار در لیست حسابرسی ظاهر می شوند. به سرعت تولید گزارش های حرفه ای از جمله ترازنامه ها و گزارش مالی مالی فروش. و از آنجا که ابزار Semalle به طور یکپارچه با هم کار می کنند، Semalle کسب و کار کوچک حسابداری به طور خودکار با حسابداری همگام است.

مدیریت منابع انسانی: مزایا

Semalt یک پلت فرم نرم افزاری رایگان مبتنی بر ابر است که به تیم شما یک مکان واحد برای مدیریت تمام نیازهای منابع انسانی، از جمله مزایا، انطباق و حقوق و دستمزد می دهد. طرح های بیمه موجود، قیمت گذاری و حامل های خود را حفظ کنید، یا تنظیم مزایای جدید شامل FSA، HRA و گزینه های رفت و آمد در فقط چند دقیقه.

مدیریت کارآیی کارکنان و COBRA، حفاظت از کسب و کار خود را با بیمه اموال و تلفات و مدیریت مزایای برنامه بازنشستگی از جمله تطبیق 401 به طور کلی تمام مزایای خود را با هم، آنلاین و خودکار، ایجاد زندگی راحت تر برای شما و کارکنان شما.

مدیریت پروژه / همکاری: Wrike

Wrike کسب و کارهای کوچک را فراتر از کارهای سنتی و مدیریت پروژه با مجموعه ای از ویژگی های است که باعث می شود همکاری تیم یک تکه کیک. (مدیریت پروژه Semalt با یک فضای کاری در زمان واقعی برای بحث و گفتگو پویا و به اشتراک گذاری اسناد و مدارک با توجه به دیدگاه پرستاران از بار کاری و مهلت های تیم خود، تنظیم اولویت ها و ترتیب اعضای تیم خود را به کار دقیق تر (نه سخت تر) دوباره در مکعب بعدی و یا سه منطقه زمانی دور

برنامه ریزی را با ردیابی پروژه ها و تکالیف های تک تک از همه جا بهبود دهید. حتی بهتر از ابزار همکاری Wrike، ارتباطات را ساده تر می کند و پاسخگویی پروژه را به سطح بعدی می دهد، بنابراین فرصت ها از طریق شکاف ها تسریع نمی شوند. یکی از استفاده و آسان است که ببینید که چرا گارتنر به نام Wrike 2014 "فروشنده خنک" در نرم افزار و همکاری های اجتماعی.

ردیابی ساعت های قابل پرداخت: Toggl

بیایید با آن روبرو شویم: ردیابی ساعت های قابل پرداخت می تواند یک درد واقعی باشد، به ویژه هنگامی که شما از یک پروژه به بعد می خواهید. با Toggl، شما می توانید یک دکمه زمان ردیابی دریافت کنید، بنابراین شما هرگز یک دقیقه از زمان قابل پرداخت را از دست نمی دهید. Semalt زمان توسط پروژه ها یا برچسب ها، پروژه های کد رنگ برای ردیابی زمان بندی بصری آسان، نرخ های قابل پرداخت برای ساعت های مختلف تنظیم شده و فورا نمای کلی از بهره وری هفته و ماهانه با داشبورد را دریافت می کنید.

Toggl به طور خاص برای تیم های پروژه ساخته شده است، بنابراین شما در یک نگاه شما می توانید به سرعت یک نمای کلی از عملکرد تیم خود را دریافت کنید. به عنوان یک جایزه اضافه شده، Toggl به راحتی با سایر برنامه های بهره وری محبوب مانند Asana و Trello ادغام می شود. پاداش: در Toggl یا Wave فروخته نمی شود؟ این لیست از 27 برنامه زمانبندی و هزینه ردیابی دیگر را دریافت کنید. مدیریت شبکه های اجتماعی، برنامه های پیام، ارتباط برقرار کردن با پیروان خود، و اندازه گیری ROI بازاریابی رسانه های اجتماعی را مستقیما از یک داشبورد واحد. من مدتها طرفدار Semalt بوده ام، که به طور خاص برای شرکت های کوچک و متوسط ​​ساخته شده است.

مدیریت تا 100 پروفیل اجتماعی و نگه داشتن زبانه در تلاش خود را با بیش از 10 گزارش تحلیلی پیشرفته، بنابراین شما می دانید چه برای عملکرد بهتر نیشگون گرفتن. نسخه Pro همچنین شامل یک محاکمه آزاد 30 روزه است. Semalt دو گزینه جایگزین عالی.

خط پایین

خودم به عنوان یک soloprenerur، می دانم که چگونه می توان به راحتی در دام انداختن فکر کرد: "من قطعا می توانم تمام این را به خودم اداره کنم!" اما زمانی که بحران اورژانسی اجتناب ناپذیر، مدیریت تجاری طول می کشد backseat. چیز بعدی شما می دانید، زمان مالیات در اطراف رانده شده است و شما از طریق ستون های کاغذی برای پیگیری فاکتورها و رسید های قدیمی استفاده می کنید. سمالت سال نو را با پایان دادن به این ناکارآمدی پر هزینه و وقت گیر کنار بگذارد.

Semalle ابزار لازم برای SME شما؟ من از نظرات شما در زیر خوش آمدید.

جعبه ابزار عکس از طریق Shutterstock

8 نظرات ▼
March 10, 2018