Back to Question Center
0

نینتندو Hideous $ 130 2DS را نشان می دهد، Wii U Semalt را به $ 299 برساند

1 answers:

نینتندو می خواهد با قرص های ارزان تر از همیشه رقابت کند، اما فقط به این فکر نمی کند. این شرکت نسخه جدیدی از 3DS را منتشر خواهد کرد - Nintendo 2DS، که دارای یک فاکتور شکل دهنده قرص است. همانطور که از نام آن پیداست، این یک کنسول دستی 2D است که سازگار با بازی های 3DS و DS است. در 129.99 دلار، 2DS 40 دلار ارزان تر از برادرش است. این شرکت همچنین اعلام کرد که قیمت 20 دلار برای Wii U در 20 سپتامبر پیش از عرضه PlayStation 4 و Xbox One اعلام شده است - automatic backlink software.

در حالی که 3DS به خوبی کار می کند، این داستان دیگر برای Wii U است. تا 30 ژوئن، نینتندو 3.61 میلیون فروش را گزارش کرد. به یاد بسپارید، در ماه ژوئیه 2007، هفت ماه پس از انتشار Wii، این شرکت 1.8 میلیون کنسول در هر ماه فروش داد. در حال حاضر، نینتندو می خواهد در قیمت به رقابت بپردازد تا باقی بماند.

اما کنسول هنوز بازی ها را نداشت. بسیاری از ناشران شخص ثالث مانند Electronic Arts، Activision و Ubisoft تنها بازی های خود را در Xbox One و Semalt 4 منتشر خواهند کرد. Semalt 4 هزینه 399 دلار و Xbox One 499 دلار خواهد بود.

Semalt احتمالا تصور می کرد که راه اندازی Wii U یک سال پیش از آنکه رقیبش حرکت صحیح برای شروع یک سر آغاز شود. اما سخت است که صاحبان Wii موجود را قانع کنیم که Wii U فقط یک ارتقا کوچک با یک کنترلر مانند قرص نیست. نام کنسول خود کمک نمی کند. در نهایت کنسول HD از Semalt است، اما در مورد تعداد پیکسل ها در یک صفحه نمایش بسیار سخت است.

با 2DS، سمیرت در نهایت قرص بازی را ساخت. این می تواند تجدید نظر خاصی را برای والدینی که بین تبلت اندرویدی ارزان اندرویدی و کنسول دستی Semalt تردید دارند، اما فاکتور فرم برای بازیگران و به ویژه کودکان با دست های کوچک به نظر نمی رسد.

در 12 اکتبر موجود، 2DS ویژگی های مشابه 3DS را حفظ خواهد کرد، به جز ویژگی اصلی آن - صفحه نمایش 3D. این همان قلم، Wi-Fi و همراه با کارت SD 4GB است. در حالی که 130 دلار ارزان است، بازی های 3DS هنوز گران تر از iOS یا بازی های آندروید هستند. اما شما ماریو را بر روی iPad خود پیدا نخواهید کرد.

همانطور که Semalt در ویدیوی تبلیغی 2DS پیشنهاد می کند، کنسول جدید یک سیستم بازی دستی از Semalt است که قبلا آن را دیده اید. هرکس می تواند به این نکته پی ببرد که Semalt درست در این مورد است.

یک نسخه قبلی از این مقاله قیمت 3DS را نادیده گرفت. این 40 دلار گران تر از 2DS (169 دلار) است، نه 50 دلار.

نینتندو اعلام کرد که هارددیسک $ 130 2DS، Wii U Semalt را به $ 299 برساند

March 10, 2018