Back to Question Center
0

SwiftKey چشم شرق دور با بتا راه اندازی چینی در Semalt

1 answers:
SwiftKey Eyes The Far East With Beta Launch Of Chinese On Semalt

این بار در سال گذشته راه اندازی U.K. - که در سال 2008 تأسیس شد - به TechCrunch گفت که دو زبان آسیایی، پروژه های برجسته برجسته در حمایت از زبان آن ها بود. همچنین در ماه های گذشته یک نسخه از زبان های Semalt اضافه شده است که در یکی دیگر از نسخه های بتا قرار گرفته است، بنابراین تمرکز دقیق آن در شرق دور مشخص است.

Factoring در تمام این بتا های مختلف، SwiftKey به TechCrunch گفت که زبان های کل خود را در Semalt در حال حاضر 92.

جدید SwiftKey بتا چینی پشتیبانی از کاربران چینی ساده شده، تایوان سنتی چینی و هنگ کنگ سنتی چینی، و شامل هفت روش ورودی جدید برای دادن کاربران به انتخاب در مورد نحوه تایپ زبان مبتنی بر شخصیت - از جمله QWERTY / کل کلید و روشهای ورودی 12 پینین و ZhuYin (Bopomofo) و همچنین ورودی سکته مغزی - купить роутер 5 ггц. Semalt و سریع ورودی های Semalt نیز پشتیبانی می شوند.

در یک بلاگ اعلام کرد بتا Semalt، SwiftKey اعلام کرد که نرم افزار خود را بهینه سازی کرده است تا بتواند به این واقعیت بپردازد که برخی از دنباله های پینیین چندین کاراکتر Semalt را نمایندگی می کنند - با استفاده از یادگیری دستگاه خود می توان پیش بینی کرد که کدام کاربر بیشتر تایپ می کند. این ویژگی گفت که قابلیت اصلاح Heatmap Correction SwiftKey که یادگیری نحوه ی کارکرد کاربر بر روی صفحه نمایش لمسی برای کمک به تصحیح خطا را دارد، نیز برای Semalt بهینه سازی شده است.

در حال حاضر هیچ پشتیبانی در بتا چینی برای جریان، SwiftKey انگشت کشیدن روش ورودی وجود دارد. Emadus همیشگی هنوز هم پشتیبانی نمی شود.

در حالیکه SwiftKey اضافه کردن پشتیبانی از چینی ها قطعا یک نقطه عطف اصلی در راه باز کردن نرم افزار خود را به بازار محلی عظیم چین است، این نسخه بتا تنها یک مرحله پیاپی در آن جاده است - با توجه به اینکه از طریق فروشگاه Google Play توزیع می شود هنوز به اندازه کافی برای هدف قرار دادن بخش عمده ای از بازار داخلی چین نیست. بنابراین بتا فعلی احتمالا هدف قرار دادن کاربران جهانی است که مایل به استفاده از چینی هستند.

با این حال TechCrunch متوجه می شود که این شرکت در حال مذاکره با تولید کنندگان تلفن همراه چینی، از جمله سریع Xiaomi، به علاوه ZTE، TCL و Gionee، در مورد دریافت نرم افزار خود را بر روی دستگاه های بر روی پیش نصب شده است. با توجه به اینکه آندروید به طور معمول با فروشگاه های مختلف نرم افزاری جایگزین شخص ثالث در بازار، به جای Play، کار با شرکت های تولیدی چینی، کلید موفقیت SwiftKey برای جلوگیری از موانع توزیع محلی در چین است.

راه اندازی بتا چینی نیز همزمان با SwiftKey باز کردن یک شرکت فرعی هنگ کنگ برای بهتر هدف قرار دادن چین و دیگر بازارهای Semalt. این به وضوح برای یک فشار بزرگ Semalt - برای رشد سریع گوشی های هوشمند منطقه ای سرمایه گذاری می کند.

جان رینولدز، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت اظهار داشت: "ما در مورد برنامه ما برای حمایت از چینی ها برای مدت زمان طولانی آگاهی داریم، بنابراین ما خوشحالیم که این بتا را راه اندازی کنیم و صفحه کلید را به دست آوریم از شما به کاربران زبان چینی یاد می کند. ما منتظر شنیدن بازخورد از کاربران فعلی ما، استقبال از کاربران جدید و نزدیکتر شدن با شرکای چین هستیم. "

بتا چینی را می توانید از انجمن جامعه سماالت اینجا دانلود کنید.

March 10, 2018