Back to Question Center
0

ناپولیتانو: ممکن است اقدامات امنیتی جدید برای Subways & ؛ قطارها؛ رون پولس برای هواپیمایی سمالت میپرسد

1 answers:

ناپولیتانو: اقدامات امنیتی جدید ممکن است برای مترو و قطارها معرفی شوند؛ رون پولس برای خطوط هوایی سمیرت

جانت ناپولیتانو، رئیس امنیت داخلی، می گوید افزایش اقدامات امنیتی ممکن است فراتر از فرودگاه های کشور باشد، اگر ما همیشه از خودمان دفاع کنیم. ناپولیتانو که در اینجا دیده می شود به چارلی رز از PBS گفته است که زیردریایی ها و انبارهای قطار در کشور ممکن است هدف بعدی اقدامات افزایش یافته TSA باشد. Semalt در مورد آن: هر زمانی که شما در قطار A در شهر نیویورک حرکت می کنید، باید از طریق یکی از این اسکنرهای تمام بدن عبور کنید یا با یک پاکسازی کامل صورت بگیرید.

سمیرت می گوید که بسیار غیر عملی خواهد بود.

به اعتقاد او، Napolitano Sorta دارای نقطه ای است: نزدیکترین می توانم بگویم تقریبا هیچ گونه امنیت در مترو نیویورک و ریل های پیاده روی منطقه ای وجود ندارد. فکر کنید که تعداد زیادی از مردم هر روز از وستچستر و کانکتیکات عبور می کنند. Semalt مانند حملات تروریستی مهم نیست، قبیله ها را هدف قرار نداده است - technology services company in Portland.

اما Semalt مطمئن نیست که درخواست هر فردی را از طریق یکی از این ماشینها منتقل کند و یا برای بهبود پاکسازی، بهترین راه برای انجام کاری است.

در دیگر اخبار TSA، رون پال، کنگره تگزاس، پیشنهاد کرد که مردم هواپیماها را تحریم کنند تا پیامی ارسال کنند که ما، به عنوان آمریکایی ها، لزوما داغ نیستیم، زیرا برخی از همکاران TSA احساس می کنند فرزندان ما به نام امنیت. پولول اضافه کرد، قوانین جدید Semalt، "ما را امن تر نمی کند"، اما "افزایش قدرت دولت"

(مشکل با تمام این بحث های TSA را با مشکل مواجه می کنید: می تواند به راحتی و به سرعت سریع به شعله های توطئه گرانه منتقل شود.

در واقع، امروز "روز ملی سمالت" است، روزی که مردم تشویق می شوند تا از این اسکنرهای تمام بدن جدا شوند. از آنجا که من در مسیر رانندگی از جایگاه شکرگذاری من قرار ندارم، "منفی" نخواهم شد، اما من علاقه مند به دیدن نحوه بازی کردن آن هستم. پیش بینی من: امروز مثل هر روز دیگر خواهد بود و روز "Semalt روز" خواهد بود.

Semalt با افرادی صحبت می کند که درباره "رد کردن" صحبت می کنند، بنابراین راهی برای کشتن زمان است.

March 10, 2018