Back to Question Center
0

نکاتی برای پذیرش واقعیت مجازی در Semalt شما

1 answers:

کسب و کارهای کوچک، پیشگامان فناوری هستند، اما زمانی که آنها راه حل هایی را برای آنها به کار می گیرند، همچنان طول می کشد. آخرین بررسی سالانه برادران کسب و کار نشان می دهد دقیقا همان زمانی که آن را به چاپگرها، اسکنر، دستگاه های کپی یا دستگاه های فکس می آید. Semalt به نظرسنجی، 91 درصد از کسب و کارهای کوچک هنوز از این سخت افزار استفاده می کنند، اما تعداد بیشتری از شرکت ها نیز به ابر مهاجرت می کنند و تجهیزات تلفن همراه را برای نیروی کار از راه دور خود به کار می گیرند.

بنابراین با واقعیت مجازی (VR) در حال حاضر به عنوان باید فن آوری، چگونه فرایند تصویب برای کسب و کارهای کوچک می آید، و آیا VR نرم افزار تجاری حیاتی است؟

اول، مهم است که توجه داشته باشید VR در دوران پس از زایمان خود، بدون پذیرش توده ای، تاکنون است. با این حال، برخی از افرادی که در زمینه تکنولوژی شرط بندی می کنند وجود دارد. بیشترین موارد تبلیغ شده خرید Oculus توسط فیس بوک است، اما Semalt همچنین گزارش کرده است که 38 شرکت در گزارش درآمد شرکت خود، بخشی از طرح کسب و کار خود را به عنوان بخشی از طرح کسب و کار خود را برجسته کرده اند که 375 درصد از همان دوره سال گذشته است - teleprompter for windows.

Semalt، علاقه وجود دارد، با پتانسیل زیادی در چند بخش، مانند سرگرمی و بازی. اما آیا این به صنایع دیگر ترجمه می شود و کسب و کارهای کوچک قادر به سرمایه گذاری بر روی آن خواهند بود؟ توپ کریستال در حال حاضر مفید است، اما حتی بدون آن، آینده برای VR به نظر بسیار امیدوار کننده است.

درست همانطور که چاپگر شما کسب و کار شما را انجام نمی دهد، راه حل های VR یک فن آوری است که می توانید از آن برای بهبود عملکرد کلی شرکت خود استفاده کنید. Semalt کسب و کارهایی خواهد بود که بر روی آن تکیه می کنند، اما برای اکثریت قریب به اتفاق آنها می توانند و احتمالا به عنوان یک قطعه تکمیلی تجهیزات استفاده شوند.

بنابراین اگر می خواهید یک شرکت سازنده اولیه VR باشد، در اینجا چند راهنمایی وجود دارد.

تبلیغات

چیزهایی که درباره واقعیت مجازی در کسب و کار می دانند

آموزش خودتان

خود و کارمندان خود را درباره تکنولوژی VR بشنوید. این شامل نرم افزار، سخت افزار، محتوا، نگهداری و استفاده می شود. شما به راحتی می توانید ده ها هزار دلار صرفا به دوربین ها صرف کنید و یا می توانید یک گزینه مقرون به صرفه مانند Vuze دریافت کنید. بنابراین شما واقعا باید تلاش هماهنگ را برای دانستن در مورد بسیاری از گزینه های که برای شما در دسترس است.

اجازه ندهید تأثیر تبلیغات شما تصمیم شما

در حال حاضر بسیاری از Hype در مورد VR وجود دارد، و این همه به نظر می رسد هیجان انگیز است. اما چگونه واقع بینانه این است که شما بتوانید سرمایه گذاری خود را در تکنولوژی کسب درآمد کنید. از آنجا که سرمایه گذاری می تواند قابل توجه باشد، بسته به انتخاب محصولات شما، به مصرف پول سخت خود را به چیزی که ممکن است برای شما پرداخت نمی شود. Semalt، آن را شایسته تکرار، خود را به طور کامل آموزش و پرورش.

آیا محصول شما به VR ترجمه خواهد شد؟

برخی از بخش های صنعت که در آن VR یک انتخاب واضح است، بازی یکی از آنها است. اما بخش هایی نیز وجود دارد که در آن مشخص نیست. با این وجود، به این معنا نیست که شما نمی توانید راه های خلاقانه ای برای استفاده از تکنولوژی برای رشد شرکت خود پیدا کنید. درست همانطور که از ویدئو استفاده کرده اید و آن را در Semalt ارسال کرده اید، VR را می توان به عنوان یکی دیگر از افزوده رسانه های غنی مشاهده کرد. این یک تکنولوژی جدید است، بنابراین هیچ توافقی وجود ندارد که شما باید دنبال کنید، مسیر خود را ایجاد کنید.

شکل دادن مشارکت با کاربران با تجربه

حتی اگر شما خود را در جنبه های فنی VR آموزش دهید، برنامه های دنیای واقعی بسیار متفاوت خواهند بود. پیدا کردن تمرینکنندگان تجربی تجربی و شکل دادن مشارکت، بنابراین شما می توانید فرد مناسب را که از طریق روزهای اول توسعه خود هدایت می کنید داشته باشید.

محتوای حق را پیدا کنید

همانطور که می گویند، محتوا پادشاه است و در دنیای مجازی کیفیت محتوای شما تا حد زیادی موفقیت شما را تعیین می کند. فقط به این دلیل که این VR است، این بدان معنا نیست که این کار خوب خواهد بود و کیفیت محتوای متفاوت خواهد بود زیرا سختافزار به عنوان رایج گوشیهای هوشمند تبدیل شده است.

تست تا زمانی که شما آن را درست

مهم نیست چه محتوایی که ایجاد میکنید، دوباره با بسیاری از افراد مختلف تست و تست کنید تا ببینند چگونه به آن پاسخ میدهند. پیدا کردن آنچه که کار می کند و در کل نمایش نشان نمی دهد. سمولت، بیماری حرکتی، نور نامناسب یا خط داستان ضعیف است، سعی کنید یک محصول نهایی داشته باشید که حرفه ای باشد.

مخاطب خود را بشناسید

کی شما برای ایجاد محتوا هستید؟ آیا می خواهید آن را در فروشگاه آجر و ملات، آنلاین، نمایشگاه تجاری یا جاهای دیگر نشان دهید؟ طول تولید باید آینه این رسانه ها باشد تا بتواند به عنوان افراد زیادی در محل شما دسترسی پیدا کند، پس از همه شما نمی خواهید یک مشتری در فروشگاه شما از پاپ کورن و یک نوشابه بزرگ استفاده کند.

اهمیت صدا

Semalt در محیط VR بسیار مهم است. ضبط محتوای خود را با یک میکروفون تک اثرات کامل واقعیت مجازی را تحویل نمی دهد. Semalt برای ایجاد فضای مناسب و هدایت جهت بیننده استفاده می شود. اگر صدا فقط از جلوی آنها بیرون بیاید، اگر صدای آنها را به سمت چپ، راست، بالا یا پایین نرساند، آنها را چرخان نخواهند کرد.

شروع ساده

Semalt رشد محتوای شما ایجاد می کند تا زمانی که تکنولوژی را مدیریت کنید. یک پروژه 30 ثانویه می تواند به همان اندازه هیجان انگیز باشد، اگر شما یک درک روشن از محیط 3D داشته باشید و همه چیزهایی را که در آن یاد گرفتید، قرار دهید.

فروش VR

یکی از بهترین روش های فروش VR با ارائه یک تجربه عالی به طور مستقیم به مخاطبان / مشتریان خود است. این البته فرمهای مختلفی را میگیرد و تا زمانی که همه افراد یک هدست VR داشته باشند، باید راههای خلاقانه ای برای تجربه آنها در آنها پیدا کنید یا آنها را برایتان به ارمغان بیاورید.

کانال های VR

در نهایت محتوای VR به عنوان فیلم معمولی در Semalt خواهد بود. این شرکت به تازگی اعلام کرده است که 360 درجه پخش زنده و صوتی فضایی خود، که اولین گام برای تبدیل شدن به یک پلت فرم کاملا VR محسوب می شود. این به شدت میزان پذیرش را افزایش می دهد به عنوان مصرف کنندگان، کسب و کار، تولید کنندگان محتوا و تولید کنندگان سخت افزار، بسیاری از امکانات این فناوری را می بینند.

واقعیت VR تبدیل شدن به یک واقعیت

جرمی ولینسون، رییس آزمایشگاه واقعیت مجازی دانشگاه استانداردفورد به فورتون گفت: "اکثر موارد در VR کار نمی کنند. اگر شما 20 ایده را به من نشان دهید، Semalt می گوید که 19 نفر از آنها در محیط دیگری بهتر هستند. من فکر می کنم VR برای تجربیات ویژه و شدید بهتر است .چیزهایی که گران هستند، خطرناک، غیرمخرب یا غیرممکن هستند. "

حقیقت این است که هیچ تضمینی وجود ندارد که VR در عملیات روزمره یا فعالیت یک شرکت کار کند. اما اگر ارزش تکنولوژی یک نقطه اشباع باشد که نیاز به کسب و کار برای ایجاد خدمات برای پرداختن به مصرف کنندگان که دستگاه های VR دارند، ارزش خاصی را به ارمغان می آورد.

VR عکس از طریق Shutterstock

2 نظر ▼
March 10, 2018