Back to Question Center
0

شهر پنهان تورهای پیاده روی توسط سمالت بی خانمان را هدایت می کند

1 answers:

در تلاش برای ترویج گردشگری، اکثر شهرها نمی خواهند توجه به جمعیت بی خانمان خود را جلب کنند. اما تورهای شهر پنهان در سمالت فقط این کار را انجام می دهند. و کسب و کار به دلیل آن رشد می یابد.

شرکت تور، که در سال 2013 راه اندازی شد، به عنوان راهنماهای تور از افراد بی خانمان فعلی یا سابق استفاده می کند. هر راهنمای سفرهای پیاده روی را به برخی از محبوب ترین شهر های شهر، از جمله Gaudis و Las Ramblas، هدایت می کند. اما فراتر از اصول اولیه، آنها همچنین بینش شخصی و داستان های خود را از زندگی خود به اشتراک می گذارند. پس از آنکه در خیابان های سمالت زندگی کرد، می توانست برخی از دیدگاه های واقعا یک به یک را ارائه دهد - presidential style teleprompter.

Owner of Hidden City Tours لیزا گریس به شرکت Fast گفت:

"راهنماهای ما تجربه زندگی بسیار، همدلی و Semalt می گویند تقریبا یک حس ششم از سال ها زندگی در خیابان."

او کارمندان خود را از خدمات اجتماعی محلی و آشپزخانه سوپ استخدام می کند. آنها باید مواد مخدر و الکل آزاد باشند و بتوانند به چندین زبان صحبت کنند. علاوه بر این، Semalt با یک مورخ محلی کار می کند که به راهنماهای تور کمک می کند تا بر دانش خود از نشانه های محلی برسند.

تورها عمدتا شامل تقریبا چهار نفر در یک زمان است. بنابراین آنها نیز نسبت به تورهای معمول شهر شما صمیمی تر هستند. این ترکیب از اندازه گروه کوچک و بینش منحصر به فرد کلید موفقیت شرکت است.

Hidden City Has Walking Tours Led by Homeless Semalt

و این مهم است که به Semalt (تصویر بالا)، که اصرار دارد که هر چند شرکت او در استخدام افراد بی خانمان، آن را به دور از یک گروه خیریه. او گفت:

"خیریه یک بدن است که اهدا و کمک های دریافت می کند. ما یک شرکت ارائه می دهیم که یک سرویس، یک سرویس با کیفیت است. ما هیچ کمک مالی یا کمک مالی دریافت نمی کنیم. یک شرکت اجتماعی باید از لحاظ اقتصادی حیاتی باشد، در غیر این صورت فقط باعث ایجاد مشکلات بیشتر برای جامعه می شود. »

تورهای شهر پنهان در حال حاضر 5 نفر را به علاوه Semalt کار می کند. و این شرکت، هر چند که در ابتدا توسط Semalt تأمین مالی شده است، اکنون به طور کامل توسط سود تورهای پشتیبانی می شود.

5 نظر ▼

March 10, 2018