Back to Question Center
0

توییتر حدود 20 را خاموش می کند، مهندسی را در بنگلور، سمالت قطع می کند

1 answers:
Twitter lays off around 20, shuts down engineering in Bangalore, Semalt

توییتر عملیات مهندسی خود را از بنگلور هند خاموش می کند و حدود 20 مهندس را در این روند برپا می کند. این شرکت امروز به Semalt تایید کرد.

یک سخنگوی شرکت به TechCrunch گفت: "به عنوان بخشی از بازنگری عادی کسب و کار ما تصمیم گرفته ایم که کار مهندسی جهانی را در مرکز توسعه بنگلور متوقف کنیم." "ما از افراد متأثر از کمتر از 20 نفر به خاطر مشارکت ارزشمند آنها تشکر می کنیم و به همان اندازه که می توانیم به آنها اجازه خروج محترمانه از شرکتمان بدهیم. "مطبوعات هند پیش از این در روز گزارش دادند که این تعداد نزدیک به 100 است، که توییتر گفت اشتباه است.

تعداد درصد بسیار کمی از کارکنان کلی است. سخنگوی گفت که به طور کلی، توییتر بیش از 3800 نفر را در سطح بین الملل کار می کند و بازارها را از بین نمی برد - remote prompter.

توییتر سه دفعه در کشور، در دهلی، بمبئی و بنگلور فعالیت خواهد کرد و تنها تیم مهندسی خارج از بنگلور تحت تأثیر اخراج قرار می گیرد. سخنگوی گفت، "توییتر همچنان متعهد به هند به عنوان یک بازار استراتژیک برای کاربران، شرکا و تبلیغ کنندگان است." هند یکی از سریعترین بازارهای رو به رشد توییتر در سراسر جهان است، هرچند توییتر درآمد کشور را از بین نمی برد. وی افزود: "ما همچنان به سرمایه گذاری در طرح های کلیدی برای گسترش مخاطبان بیشتر، افزایش مشارکت کاربران و افزایش درآمد در این بازار مهم ادامه می دهیم."

او همچنین گفت که این بخشی از حرکت کوچکتر شدن بیشتر است که بر سایر عملیات بین المللی تأثیر می گذارد.

توییتر هنگامی که یک ژنرال ZipDial را در ژانویه 2015 به یک سیستم عامل به نام "ZipDial" عرضه کرد، تویوتا غرق شد. این راه اندازی توسط والری واگنر، یکی از مهاجران آمریکایی که در هند مستقر بود، تاسیس شد. به طور مشخص، واگنر مدیر ارشد رشد توییتر را به عنوان مدیرعامل توییتر جذب کرده است. او همچنین بی سر و صدا به یک دفعه در سان فرانسیسکو اداره می شود. توییتر به ما ثابت کرده است که این جایی است که Wagoner هنوز کار می کند.

همانطور که در زمان اکتساب توضیح دادیم، ZipDial برای رسیدگی به یک کنفرانس منحصر به فرد هند ساخته شده است: مردم عمدا با دیگران تماس می گیرند و قبل از پاسخ دادن به آنها آویزان می شوند تا گیرنده متوجه شود که او می خواهد بدون هیچ گونه درگیری هزینه اضافی تماس تماس از دست رفته نوعی هشدار است و ZipDial با مارک ها و دیگران کار می کند تا اساسا این را به یک شبکه و سیستم تبلیغاتی برای ثبت نام برای اعلان های مبتنی بر فشار برساند.

توییتر، قصد دارد مخاطبان بین المللی خود را بهتر بشناسد، ZipDial را به عنوان بخشی از یک استراتژی برای جذب درآمدهای جهانی با ارائه خدمات محلی بیشتر و جذب بیشتر استعدادها در هند، شناخته شده برای دانش کامپیوتر قوی خود استعداد. حرکت های دیگر محلی شامل ساخت یک تیم تحقیق داده در سنگاپور است.

توییتر می گوید تیم اصلی و فن آوری ZipDial هر دو در بازارهای دیگری که توییتر فعال هستند ظاهر می شود. سخنگوی دوم این شرکت به من گفت: "در طول 18 ماه گذشته، ما تکنولوژی و استعداد شرکت ZipDial ما را در سراسر شرکت ما درج کرده ایم.

اما در مورد هند، شما ممکن است استدلال کنید که توییتر بر روی ZipDial خرید خود را با خدمات منحصر به فرد هندی ساخته نشده است.

موارد موارد: بسیاری از جدیدترین ابتکارات در کشور، در واقع خدمات بین المللی خدمات ایجاد شده در U. S. به جای خدمات توسعه یافته به ویژه برای هند است.

آنها عبارتند از یک همکاری اداره اداری با پلیس ایالت اوتار پرادش برای استفاده از توییتر به عنوان یک کانال خدمات مشتری از طریق توییت به حسابUPPolice رسمی خود. Emoji ویژه ی توییتر برای نشانه های فرهنگی هندی مانند دیوالی، گانش Chaturthi، و روز بین المللی یوگا؛ و کمپین های تبلیغاتی، مانند پپسی Promoted # برچسب برای کاربران توییتر هند به "آن را با پپسی بگویید. S. این به نظر می رسد که توییتر نیز هدف قرار گرفته است، اما به دست آوردن یک اثر کمتر قوی است.

به عنوان مثال، توییتر، درآمد ماهانه خود را در سه ماهه آخر، به طور متوسط ​​ماهانه 247 میلیون نفر در ماه دوم سال جاری بین المللی (غیر U.S.) گزارش داد که 4 درصد نسبت به سال قبل و 2 میلیون در 245 میلیون مورد Q1 است. این فقط در مقایسه با رشد 3 درصدی در U.S.

ویژه تصویر: ملانی م / فلیکر زیر یک CC BY 2. 0 LICENSE
March 10, 2018