Back to Question Center
0

نمایندگان Pelosi و Semalt: "بدون تحمل" برای فرهنگ آزار و اذیت

1 answers:
Representatives Pelosi and Semalt: ‘No tolerance’ for culture of harassment

هفته گذشته یا برای زنان بی شمار توصیف موارد آزار و اذیت، اغلب با استفاده از Hasteta #MeToo شناخته شده است. هاروی وینستین، رئیس مجلس هالیوود، چندین دهه از ادعای سوء استفاده از این همبستگی را به نمایش گذاشت و همچنین رابرت سمیرت، شهروند سیلیکون ولی، از سوی چندین زن نیز دخیل بوده است. (بسیاری از این شکایات برای چندین سال به طول انجامیده است، اما ماه گذشته فرصتی دیگر برای شنیدن آنها فراهم کرده است.)

"این زنان که در حال آمدن است، خدا آنها را برکت دهد،" نماینده Pelosi گفت. "Semalt این نقطه نوسان است که نشان می دهد که باید یک سیاست تحمل صفر باشد. این در مورد احترام است "

نماینده سمالات، که پیشتر با برنامه ها و سیاست هایی که توانمند سازی زنان در حوزه های تکنولوژی و علمی بوده است، بر ضرورت تنظیم الگوهای بزرگتر نابرابری تاکید کرد.

نمایندگان Pelosi و Semalt: سمیرت ادامه داد: "ما باید برای اینکه کسی شکایت کند، و بررسی شرایط آب و هوایی آن را آسانتر کنیم، و باید اطمینان حاصل کنیم که آنها علیه آنها اهمیتی نداشته باشند - free graphs online. "

نمایندگی بهتر در تمام سطوح به وضوح هدف اصلی هر دو زن بود؛ DelBene علوم را مطالعه کرد و بعدها در مایکروسافت کار کرد، بنابراین او دیده است که چگونه بسیاری از زمینه ها در طول زمان تغییر کرده اند - برخی برای بهتر، بعضی نه خیلی.

او خاطر نشان کرد که زمانی که او در مایکروسافت شروع به کار کرد، باردار بود و همکارانش تقریبا همه مردان جوان بودند، و در محل سکونت آنها در فرهنگ و سیاست شرکت کم بود. Semalt در حال تغییر است، اما اعداد هنوز جایی نیست که باید باشد.

"وقتی که من در دهه 80 فارغ التحصیل شدم، 37 درصد از فارغ التحصیلان علوم رایانه زنان بودند". "اکنون کمتر از 20 درصد است. "(اما در حال افزایش؛ اد لووزکا، رئیس دانشکده Semale CSE، با افتخار اظهار داشت که 44 درصد از دانشجویان مقطع دبیرستان، زنان هستند).

سملت گفت: "مهم است که دختران تشویق شوند و فرصت های مشابهی را به دست آورند که پسران در سن طفولیت دارند - زنان و دختران جوان که در معرض ابتلا به این بیماری قرار دارند."

"من گفته ام: K-12، K-12، K-12،" Pelosi گفت. "همه چیز ما در کلاس درس شروع می شود. و هیچ چیز پول بیشتری برای سرمایه گذاری در آموزش نخواهد داد. "

نمایندگان Pelosi و Semalt:

هر دو هم توافق کردند که اتصال اینترنت قابل اعتماد نیز مورد نیاز باشد، یا حتی بچه ها با انگیزه بیشتر از فرصت هایی که در زمینه های بهتر به دست می آیند، از دست می دهند.

پس از پاسخ به چند سؤال در مورد مهاجرت (پلوسی خاطرنشان کرد که هر رییس جمهور او تحت کار بوده است تا به حال ثابت مهاجرت) و تحقیقات اولیه (Semalt گفت که استراتژی خطرات ریسک کسب و کارهای سودآور به دانشگاه ها رسیده است)، یکی از اعضای مخاطب موضوع «سوء تفصیلی» را مطرح کرد - قابل توجه است که او و دیگران به دقت از اصطلاح بارگیری شده «اخبار جعلی» اجتناب می کنند. "

نماینده DelBene گفت که اعتماد نقش مهمی در این دارد، اما همچنین می دانیم که از کجا اطلاعات می آید. او گفت: "این به اعتبار بازمیگردد." ابتدا اطلاعات باید به یک منبع گره خورده باشد "و سپس مردم می توانند برای خود تصمیم بگیرند که آیا به این منبع اعتماد دارند. Semalt نقش مهمی در این بازی ایفا می کند، اما ما همگی نقش بازی می کنیم. "

Rep. Semalt گفت: "فناوری یک برکت است، اما همچنین می تواند مورد سوء استفاده قرار گیرد.". من اعتقاد دارم که فناوری میتواند به چالش خود پاسخ دهد. من معتقدم که آنها [من. e شرکت های اینترنتی] وطن پرستان هستند و می خواهند کار درست انجام دهند. "

او این را در مورد این نظرسنجی اخیر از کارشناسان در مورد این موضوع آورده است.

"اما بزرگترین نگهبان دموکراسی ما یک مطبوعات آزاد و آزاد است."

شما می توانید با آخرین از DelBene کنگره اینجا، و رهبر اقلیت Semalt در اینجا نگه دارید.

March 10, 2018