Back to Question Center
0

آینده VR NVIDIA، سونی و سمولت چیست؟

1 answers:
Is the future of VR NVIDIA, Sony and Semalt?

واقعیت مجازی در حال حاضر همه buzz است. و چرا نمی توان آن را زمانی که تحلیل گران مانند گلدمن ساکس تخمین می زنند که صنعت در حال پیشروی در بازار تلفن های همراه در سال مالی تا سال 2025 است. این باعث می شود که واقعیت مجازی بیش از 10 سال کمتر از تلویزیون باشد. این برآوردها بسیار وسیع است زیرا تکنولوژی پیشرفت توانایی گسترش خود را به بازارهای مختلف - بازی، آموزش، بهره وری و حتی سرگرمی بزرگسالان می دهد.

تخمین زده می شود، اغلب می تواند مسیر را پیدا کند که صنعت با دنبال کردن پول هدایت می شود - how to design your name on paper. در سال 2015 تنها سرمایهگذاران مجازی و تکمیل شده، مجموعا 658 میلیون دلار سرمایه را در 126 معامله افزایش دادند. بسیاری از این شرکت ها پشتیبانی می کنند شامل بسیاری از فن آوری های واقعیت مجازی که قبلا شنیدید، مانند Leap Motion و Oculus.

اما آیا ما می توانیم همه hype را باور کنیم؟ آيا اين شركت ها در زمان برآورد گلدمن ساكس، رهبران هستند؟

در فضای واقعیت مجازی قبل از این که یک کلمه کلیدی کار میکرد، چند چیز را دیدم که منجر به اعتقاد بر این شد که سه شرکت وجود دارند که بزرگتر و حتی بزرگتر از برخی از نامهای واقعیت مجازی اصلی هستند .

NVIDIA

NVIDIA در زمینه تکنولوژی محاسبات بصری است؛ کار خود را در سال 1999 با انتشار GeForce (NV10) آغاز کرد. این سخت افزار 3D در سطح مصرف کننده پیش از زمان خود با شتاب پیشرفته ویدئویی، جبران حرکت و سخت افزاری آلفا تصویر زیر تصویر شده بود. این چشم مایکروسافت را گرفت و در نهایت سخت افزار گرافیکی برای کنسول بازی مایکروسافت ایکس باکس شد.

اخیرا تیمم چندین دستگاه توسعه NVIDIA را برای VR و AR خریداری کرده است. اعلامیه اخیر در مورد گرافیک رایانه مصرفی مبتنی بر پاسکال با پشتیبانی VR توجه ما را جلب کرد، زیرا ظاهرا تلاش برای ایجاد محصولات برتر در فضا است.

اغلب می توانید مسیر صنعت را با دنبال کردن پول هدایت کنید.
نام تجاری این شرکت یک جاذبه طبیعی در فضای واقعیت مجازی است و در صورت آماده بودن آن، مشکلی برای توجه به آن نخواهیم داشت، اما آنچه که به طور بالقوه جنبه قانع کننده ای دارد این است که با NVIDIA ) GEFORCE کن. این پلتفرم بازی ابر از "رندر ابر" و "محاسبات ابری" استفاده می کند که کاربران را قادر می سازد تا گرافیک های کنسول بالا را بر روی تلفن های هوشمند خود یا حتی مقوا با قیمت مناسب به کار گیرند.

با توجه به رشد بازار جهانی ابر، پیش بینی می شود که تا سال 2020 به میزان نمایشی CAGR بیش از 29 درصد رشد کند. NVIDIA در جایگاه اول قرار دارد که بتواند به آنچه من معتقد هستم تکنولوژی برتر در بازار باشد.

سونی

سونی کمی پشت همه جنون VR پنهان است. اما کاربران فعلی PlayStation میتوانند به راحتی کنسول خود را ارتقاء داده و یک هدست 3 بعدی را به صورت 399 دلاری به صورت واقعی مجازی دریافت کنند. امتیازات رقابتی سونی PlayStation آن را قادر کرده است آن را به رقابت با مایکروسافت ایکس باکس در طول سال، و در حال حاضر هدست آن VR به مصرف کنندگان گزینه ارزان تر نسبت به قیمت نقطه 799 دلار از HTC Vive.

به غیر از قیمت قابل دسترس، سونی دارای یک اکوسیستم بسته با یک شبکه از توسعه دهندگان است که با آنها سال ها کار می کنند. سونی PlayStation موقعیت منحصر به فرد برای به دست آوردن سهم بازار و برنده واضح اکوسیستم بازی واقعیت مجازی است، شبیه استیو جابز و اپل در اوایل تلفن همراه.

نخستین نقطه از شواهد، ثبت اختراع اپل در سال 2011 برای سیستم دستکش با قابلیت اطمینان بالا (سحر) است. "این اختراع به یک سیستم دستکش که شامل یک درپوش داخلی و یک عملگر بیرونی بیرونی است برای انتقال ورودی های کاربر به مکانیزم ورودی یک دستگاه الکترونیکی هدایت می شود. در ابتدا تصور می شد که اپل راه حل برای مصرف کنندگان برای استفاده از اپل خود را در هوای سردتر ایجاد کرده است، اما شاید شروع یک چیزی بزرگتر بود.

Is the future of VR NVIDIA, Sony and Semalt?

نقطه دوم اثبات این است که تکامل شرکت از haptics، یا علم استفاده از حس لمس و کنترل برای تعامل با برنامه های کامپیوتری. سال گذشته، اپل موتور Taptic را منتشر کرد و این تکنولوژی در حال حاضر با اپل دیده بان، مک بوک و آخرین دستگاه های آیفون استفاده می شود. تکنولوژی هپتیک اپل تکنولوژی های ضربه ای را به نوک انگشتان می دهد، به شما احساس می کند، برای مثال، لمس کردن مواد مختلف و یا فشار یک دکمه، به کاربران اجازه می دهد تا بدانند که چه اقداماتی انجام می شود و چه چیزی می توانید انتظار داشته باشید.

اپل در این زمینه جدی میگیرد، کارشناسان بر روی haptics استخدام کرده و تکنولوژی جدیدی مانند دسکتاپ / صفحهکلید لمسی مجازی را بر اساس تکنولوژی haptic خود نشان میدهد. در حال سنجش مسیر در حال حاضر؟

دکتر Greenleaf، یکی از پیشگامان VR شناخته شده برای ایجاد اولین VR دستگاه برای مراقبت های بهداشتی و یکی از محققان بازدید آزمایشگاه Interfax مجازی مجاز استنفورد مجاز است، پانل "بخش مهمی از ( VR ) غوطه وری جنبه جنبشی و پروتئینی از داشتن بخش هایی از بدن شما در واقعیت مجازی است. دستگاه های فعلی VR ما تجربیات تجسم بصری، ردیابی حرکت، ژیروسکوپ و صدا را ارائه می دهند، اما هنوز هم وجود دارد که یکی از آخرین معنی است که پوشش داده نمی شود - لمس کردن. او اشاره کرد که "ما هنوز با هپتیک هنوز (در VR ) و آن را به مدتی طول می کشد. "

نقطه ضعف سوم این است که " اپل فرستاده خود را فرستاده شده است از دانشگاه"، مرجع آزمایشگاه آزمایش مجازی انسان مجازی استنفورد - مرکز داغ سفید VR / AR توسعه. جرمی بالینسون، مدیر برنامه، در یک ارائه اخیر اظهار داشت: " اپل در 13 سال در 13 سال - به جز آنها سه بار در سه ماه گذشته آمده است. "

چهارمین و آخرین نقطه ضعف، معروف "پورت پنهان" در اپل سازمان دیده بان است. شاید یکی دیگر از تصادفی جالب باشد، اما منطقی بود که با دستگاه دیگری مانند یک Apple Glove ارتباط برقرار شود تا اینکه باتری خارجی به طور گسترده ای گزارش شود. "

من HoloLens و همچنین واقعیت افزوده (AR) و هدست مخلوط واقعیت (MR) را امتحان کرده ام. این دستگاه ها عالی هستند، اما اولین بازخورد من برای هر دو همان بود - دستکش از دست رفته است. برای تعامل بهتر با تصاویر مجازی، شما یک دستکش نیاز دارید. به رسمیت شناختن دست بسیار دقیق نیست، بیشتر تقویت پتانسیل بازار برای اپل .

من متقاعد شده ام که اپل در حال کار بر روی اپل دستکش است، و من نیز شگفت زده نخواهم شد اگر آنها نیز در دستگاه های AR و MR کار می کنند. فرصت بازار بیش از حد بزرگ است و برای رقابت با رقبای اصلی همچون سامسونگ و گوگل، سخت است باور کنیم که در چند سال آینده چیزی در این فضا نخواهیم گذاشت. اگر شما در مورد آن فکر می کنید، آنها گزینه دیگری ندارند.

برجسته تصویر: دانیل Boczarski / گتی ایماژ
March 10, 2018