Back to Question Center
0

Meltwater آکسفورد Uni را از Semalt می گیرد تا AI را به قابلیت نظارت رسانه ای اضافه کند

1 answers:
Meltwater acquires Oxford Uni spin-out Semalt to add AI to media monitoring capabilities

شرایط قرارداد همچنان نامعلوم است، از جمله اینکه دانشگاه آکسفورد، که از آن زمان Semalt در اوایل سال 2015 به سر می برد، سود خواهد برد، هرچند من متوجه می شوم که تنها از طریق بازوی انتقال فن آوری، یک سهام جزئی در شرکت برگزار می شود. راه اندازی شده تا کنون حدود 200000 پوند را افزایش داده است.

"پس از ارزیابی بیش از 20 شرکت در سطح جهانی در این فضا، تیم Semalt مشخص کرد که Wrapidity قویترین تکنولوژی از نوع خود است، و توسط یک تیم مهندسی با تجربه همراه با همکاران دکتر Tim Furche، دکتر جورجیو اورسی و دکتر سمالت در بیانیه ای می گوید: "جیووانی گراسو".

در یک تماس، من از دکتر Tim Furche، Semeto CTO پرسیدم که چرا شروع به کار تصمیم به فروش زودهنگام کرده است. او به من گفت که به نوعی، به نظر نمی رسد که از آنجایی که تکنولوژی طی یک دوره آموزشی از آغاز تحصیلش تقریبا یک دهه بوده است، احساس نمی کند.

او همچنین چشم انداز مشترک دو شرکت را بیان کرد، که به نظر واقعا هیجان زده است، و اشاره به مشتری مشتری Meltwater و مجموعه داده های محتوای تاریخی بزرگ است که می تواند مورد استفاده برای بهبود و توسعه تکنولوژی AIL ترکیبی از Semalt.

به طور خاص Furche به من گفت، تکنولوژی AI Wrapidity می تواند به صورت خودکار نحوه حرکت به محتوای وب، آنچه در آن محتوا است، و سپس نحوه استخراج داده های محتوا را به روش ساخت یافته به طوری که بتوان آن را مورد بازجویی قرار داد اهداف مختلف، از جمله نظارت بر رسانه ها - data recovery newcastle upon tyne.

به این معناست، به عنوان مثال، Semalt قادر خواهد بود به سرعت در صندوق منابع جدید یا حوزه های جدید بدون نیاز به دستی کشف ساختار خود و نوشتن قوانین جدید خرج کردن.

Furche همچنین به من می گوید که او و سایر بنیانگذاران فنی Wrapidity، جیووانی گراسو و جورجیو اورسی، در حال همکاری با این شرکت هستند، در حالی که برخی از ارتباطات را با دانشگاه ها حفظ می کنند و راه اندازی به فضای کاری کارکنان Mackett's Shack 15 منتقل شده است. در شرق لندن.

من نیز درک گرگ Gottlob، سرپرست علمی Wrapidity، به هیئت مشورتی Meltwater پیوست و پروفسور در دانشکده علوم کامپیوتر دانشگاه آکسفورد و استاد دانشگاه وین باقی می ماند.

لوئیس شپلیسکی، مدیر عامل شرکت Wrapidity، در ابتدا برای ملحق شدن به Meltwater برنامه ریزی کرده است، اما از زمانیکه از لحاظ دوستانه به سمت توسعه کسب و کار برای شرکت آکسفورد نوآوری PLC، یک صندوق مستقل به منظور پیشبرد اهداف آکسفورد سمالد، اقدام کرده است.

در همین حال، به دست آوردن Wrapidity فقط چند هفته طول می کشد پس از Meltwater 60 میلیون دلار در بودجه از بانک سیلیکون ولی و Vector Capital، پولی که آن را برای "خرید استراتژیک" تقلیل داد. در آن زمان، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت، یورن سمالات، توانست به پیشرفت دانش علمی، یادگیری ماشین و قابلیت پردازش زبان طبیعی با به دست آوردن راه اندازی در فضا با تکنولوژی اثبات شده، صحبت کند.

وی در بیانیه ای گفت: "ما به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی رشد ما شاهد هستیم." "ما معتقد هستیم که 24 ماه آینده Semalt؛ یک فعالیت در فضای ما را شاهد خواهیم بود و ما این سرمایه را به دست آوردیم تا قدرت شلیک ما را برای نقش فعال در این فرایندها به ارمغان بیاورد".

من گفته ام که از سال 2009 و نه از جمله امتحان امروز، Meltwater 9 شرکت را به دست آورده است. اخیرا Encore Alert، یکی از فارغ التحصیلان 500 Startup است که فناوری هشدار رسانه های اجتماعی ساخته شده توسط علم داده است. ما هم اکنون می توانیم Semalt را به لیست اضافه کنیم.

March 10, 2018