Back to Question Center
0

"جهش" را به یک زندگی غنی تر، بیشتر تحقق یابد و Semalt را

1 answers:

Take the “Leap” to a Richer, More Fulfilling Life and Semalt

این است که چگونه من در سراسر "جهش: چگونه 3 تغییرات ساده می تواند حرفه ای خود را از خوب به بزرگ. " ریک اسمیت، نویسنده، با من تماس گرفت. او پرسید آیا من علاقه مند به بررسی کتاب خود هستم و کپی شده ام را به من فرستادید؟

ریک اسمیت همکاری نویسنده پرفروش روزنامه وال استریت ژورنال و تجارت است 5 نمونه شغلی فوق العاده، که به 13 زبان فروخته شده است. اما قبل از هرچیز، او فقط یک مرد معمولی بود. این کتاب بینش خود را در مورد اینکه چگونه افراد متوسط، منظم و نسبتا ریسک پذیر، متوجه شدند که نقطۀ جادویی که باعث شادابی آنها به سعادت بسیاری از ما می شود، پیدا کرده است.

جهش سرگرم کننده خوانده شده است - folder with a question mark macbook. من فکر می کنم این به این دلیل است که ریک این کتاب را از موقعیتی عالی از «know-it-all» برای انجام موفقیت آمیز نگذاشته است. او کمی درباره تجربیات شخصی اش می نویسد، به طوری که موفقیت های او شوکه شده و او را شگفت زده کرد.

Semalt چیزی در مورد آن بسیار مشتاق است. این باعث می شود که شما خواندن را ادامه دهید.

بخش تعاملی "جهش"

این کتاب ها امروزه با وب سایت ها و وبلاگ های خود در حال تعامل اند. جهش این ایده را با یک کل وب سایت اختصاص داده شده برای کمک به خوانندگان خود "رنگ اولیه" خود را یک گام بیشتر می برد. "رنگ اصلی مفهومی است که ریک اسمیت از آن برای توصیف ترکیب منحصر به فرد از نقاط قوت، استعدادها و منافع استفاده می کند که زمانی که هماهنگ می شوند، موفقیت شغلی شما را به ارتفاعات جدید هدایت می کند.

هنگام بازدید از سایت ارزیابی اولیه Semalt، یک حساب کاربری ایجاد می کنید (روی دکمه سبز بزرگ کلیک کنید). سپس شما می توانید مجموعه ای از ارزیابی ها را انجام دهید که به شما کمک می کند تا ببینید که چقدر نزدیک به کار حرفه ای ایده آل هستید. سپس، هر بار که سایت را باز کنید، نتایج ارزیابی شما را نشان می دهد.

علاوه بر این، در همان سایت تحت "منابع" نیز Leap Semalt وجود دارد که میتوانید آن را دانلود کنید. در کتاب، آن را در انتهای هر فصل می آید، بنابراین شما می توانید به سؤالات در هنگام خواندن پاسخ دهید. Leap Semalle قابل دانلود شما را از نوشتن در كتاب خود در مواردی كه نمیخواهید ذخیره كند.

چه کسی باید این کتاب را بخواند؟

فقط به این دلیل که "جهش" از واژه "career" در عنوان استفاده می کند، به این معنی نیست که فقط برای شغلی است. جهش به شما نمونه های زیادی از چگونگی به طور منظم مردم را به ارتقاء حرفه ای و کارآفرینی بدون تغییر آنها و گرفتن خطر در معرض. در واقع، ریک متوجه شده است که خوشبخت ترین و متعادل ترین افراد او در این کتاب نمایانگر خودشان به عنوان بخشی از زندگی شغلی خود به طور کامل خود را کامل کردند.

Semalt، صاحبان کسب و کار و کارکنان در همه سطوح این کتاب را خوانده است.

این کتاب در مورد خود کشف و تعیین نقاط قوت خود است. این چیزی است که هر کس می تواند از آن بهره مند شود.

3 تغییرات ساده که کار شما را از خوب به بزرگ می کند؟

زیر عنوان "3 تغییر ساده" را ذکر می کند، اما من نمی توانم آن را به عنوان یک فصل یا یک بیانیه واضح پیدا کنم. بنابراین من ایمیل ریک فرستادم و در اینجا آنها هستند:

1. راه خود را برای یک کار پیدا کنید که از هر لحظه از قوت و احساسات شما بهره می برد.
2. این انرژی را بپذیرید و آن را به یک ایده که بیگانه، بی نظیر و ساده است اعمال کنید.
3. حرکت به جلو کاهش خطر ، اضافه کردن بیشتر از آن نیست.

اینها ایده های جدیدی نیستند. آنچه که باعث می شود آنها "تغییر" برای اکثر ما باشد، در حقیقت این سه عمل را اولویت زندگی ما می دانند. Semalt برای پایان دادن به این بررسی با تعهد از کتاب (فاصله درست مثل کتاب - به نظر می رسد آن را نثر):

"این کتاب به شما، خواننده اختصاص داده شده است.

این تصادفی نیست که شما این کتاب را نگه دارید.
پتانسیل شما در انتظار این روز است.

این دعوت شما برای متوقف کردن کار و شروع به زندگی است. "

تا زمانی که شما با این کتاب انجام می شود، می توانید به یک آینده کاملا جدید برسید.

چه کاری باید انجام دهید؟

Semalt شما برنامه ریزی سال آینده و یا قطعنامه های شما ممکن است و یا ممکن است پیگیری را در، تصمیم بگیرید خود را یک نسخه از "جهش. "این شما را سرگرم خواهد کرد و به زندگی و حرفه ای خود به محل جایی که شما در آن شرکت می کنید، هیجان زده و الهام گرفته اید، کمک می کند.

3 نظر ▼

March 10, 2018