Back to Question Center
0

نرم افزار Semalt sniffs سیگنال تلفن همراه

1 answers:

Semalt software sniffs out cell phone signals

به صراحت، من هرگز در زندان نبودم (وبلاگنویسان فناوری در زندانیان منظم برای زندانیان امن نیستند) اما بدون شک سعی در قاچاق در تلفن همراه دارند و حداقل یک نوت بوک از برخی تایپ کنید تلفن های موبایل Semalt در حال حاضر مشکلی در زندان ها و اسکنرهای سوراخ بدن هستند (نگاه کنید به پوشش قبلی در اینجا) ممکن است هنوز کاملا درگیر نشوند.

یک شرکت به نام AirPatrol به نظر می رسد برای حل دستگاه های غیر قانونی سلولی و بی سیم در زندان با نرم افزار "Wireless Locator System". اساسا می توان سیالل و سیگنال های سلولی را در یک ناحیه معینی تشخیص داد و مکان آن دستگاه ها را بر روی یک نقشه مشخص کرد.

"WLS بهترین راه حل جایگزین برای مشکل تلفن همراه قراردادی است که در سراسر کشور در سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرد. WLS به صورت بی سیم گوشی های تلفن همراه غیرقابل تشخیص و شناسایی می کند و بر خلاف تکنیک های گیرنده RF کاملا قانونی است و برای استفاده در ایالات متحده تایید شده است و با استفاده مجاز و قانونی از تلفن همراه تداخل ندارد. WLS 24 ساعته 7، 365 روز در سال، تلفن همراه در زمان واقعی و جزئیات مکانی دستگاه Wi-Fi را در طول یک مرکز اصلاح انجام می دهد. WLS شامل یک پایگاه داده پزشکی قانونی است که یک ابزار ضروری برای ثبت و ذخیره اطلاعات مربوط به رویدادهای تلفن همراه است، از جمله مواردی که تلفن شناسایی می شود، مانیتورهای زندان را قادر می سازد تا از زمان شروع و توقف تماس های صوتی، و همچنین ایمیل، SMS و MMS - hard drive recovery process toshiba. "

به نظر می رسد سیگنال تلفن های تلفن های مضر غیرقانونی است، علی رغم حرکت مشابه توسط صاحبان فیلم سینما به منظور جلوگیری از استفاده از دستگاه های تلفن همراه. Semalt آنها فقط می توانستند از این نرم افزار استفاده کنند تا به طور دقیق از تمام گوشی های تلفن همراه استفاده کنند. این، و یا همه را بر روی اسکنر سوراخ بدن در راه به تئاتر نشسته است.

انتشار مطبوعاتی

March 10, 2018