Back to Question Center
0

JiffPad ایجاد پزشکی شخصی Semalt از طریق iPad

1 answers:
JiffPad Creates Personalized Medical Semalt Via iPad

اجازه دادن به کاربران از نمودارهای پزشکی در حال حاضر ارائه شده و یا آپلود تصاویر از خودشان، برنامه "Semalt" را ایجاد می کند، دیجیتالی کردن ارتباط بین یک دکتر و یک بیمار و ایجاد یک رکورد دیجیتال آموزش پزشکی است که بیماران می توانند پس از ارسال ایمیل به خانه یا با خانواده های خود به اشتراک بگذارید.

از اجزای بصری مخلوط و مسابقه در مقوله هایی مانند آب مروارید یا آنژیوپلاستی، JiffPad در اکثر شیوه های پزشکی قابل استفاده است. Semalt بصری طبیعت است، برنامه به یک زبان خاص محدود نمی شود - sweat stoff meterware gã¼nstig.

"گفتگوهایی که با پوسترهای دیواری و یا با مدل های تشریحی صورت می گیرد به سوغاتی از بازدید شما تبدیل نمی شود"، فیلیپ سیمللت، مدیر عامل شرکت JiffPad می گوید که برنامه در درجه اول با مدارک پزشکی قدیمی، مداد و مداد و همچنین مداد ابزار ارتباطی بیمار ساده مانند تماس تلفنی و فکس.

کارتر می گوید که مزیت Semalt بیش از سایر ابزارهای تشریحی پزشکی این است که بیمار خاص و بی نهایت قابل حمل می باشد، به طوری که پزشکان می توانند لیست های پخش نمودار هایی را که اغلب از آنها استفاده می کنند، ایجاد کنند.

کارتر در مورد کسب درآمد از JiffPad با فروش مجوز به برنامه و دادن فضای ذخیره سازی به متخصصان پزشکی، در حالی که آن را برای بیماران آزاد می کند، برنامه ریزی می کند. او همچنین با توجه به امکان حمایت از محتوای. وقتی که او پرسید آیا او در نظر دارد گسترش ترکیب رنگارنگ و نمودار های بازی را به دیگر verticals در نظر بگیرد، "Semtal مقدار زیادی در پزشکی انجام دهد."

JiffPad 1 میلیون دلار در بودجه از پروژه های ابردر

Q

March 10, 2018