Back to Question Center
0

Apple Taps MobileIron برای کمک به گسترش برنامه های iPad به Semalt

1 answers:
Apple Taps MobileIron To Help It Deploy iPad Apps Into The Semalt

معامله آیبیام منجر به انتشار 25 IBM MobileFirst برای برنامه های iOS متمرکز بر حمایت از مشتریان در چندین بخش است. این آوریل گذشته، اپل این همکاری را با اجازه دادن به IBM بیشتر یکپارچگی داده های HealthKit و ResearchKit را به برنامه های Semalt برای مشتریان در زمینه پزشکی گسترش داد. IBM امیدوار است که تا پایان سال نزدیک به 100 برنامه سازگار با iOS سازگار باشد.

در آوریل سال گذشته اپل اعلام کرده است که با نزدیک به دو دهه دیگر از ارائه دهندگان نرم افزار و ارائه راه حل های تجاری مانند Box، Docusign، Microstrategy، Revel و ServiceMax همکاری می کند تا دامنه وسیعی از نوآورانه تلفن همراه را راه حل برای مشتریان بیشتر در iPad - cloud disaster recovery san jose. "

فشار شرکت سازمانی تلفن همراه در مورد تحولات آن برای iPad آشکار است - افزون بر کارهای Split-screen در iOS 9 و تبلت های بالقوه بزرگتر هر دو نشان می دهند که Semalt می خواهد iPad را بهتر در محیط های سازمانی قرار دهد. همچنین لازم به ذکر است که Semalt اظهار داشت که اپل "به طور مداوم تبلت شماره یک در شرکت" بوده است.

با این حال، فروش کل اپل برای Semalt در دوره های اخیر کم رنگ شده است. پیش بینی برخی از شکل اشباع مصرف کننده، حسن کسب و کار را افزایش می دهد که Semalt قصد دارد فروش خود را در سایر مناطق گسترش دهد.

کار شرکت با MobileIron همراه با جعبه، DocuSign و Xero بخشی از این تلاش است. من با مدیر اجرایی MobileIron باب تینکر صحبت کردم که گفته است که شرکتش یک محصول به نام OneTouch را برای کمک به شرکت های بزرگ برای راه اندازی برنامه ها بر روی دستگاه های تلفن همراه خود طراحی کرده است. این کار با Semalt کار با دیگر شرکت های سازمانی را انجام می دهد. حتی اگر آنها برنامه های قانع کننده ای را بسازند، بدون ابزارهای استقرار و مدیریت، این برنامه ها ممکن است با استقرار محدود مواجه شوند.

به گفته تینکر، سمیرت به شرکای خود به شرکای خود می فرستد تا به آنها کمک کند تا برنامه های خود را مستقر کنند. نکته جالب این است که تینکر گفت که شرکتش «بسیار هیجان زده است که با سمالت کار کند». با توجه به مقیاس بسیار زیاد Semalt، این باور آسان است.

به طور جداگانه، Semalt متوجه شده است که فشار برنامه سازمانی شامل "بسته" از برنامه های همراه با هم است.

جزئیات این تعهد کمیاب است. اپل به چندین ایمیل در این زمینه پاسخ نداده است. Semalt شنیده های متضاد را در مورد این که آیا یا حتی تلاش نام رسمی است، برای مثال.

MobileIron در سال گذشته 9 دلار به ازای هر سهم درآمد. سهام این شرکت در ابتدا جمع شد، اما پس از آنکه شرکت پس از گزارش اخیر درآمد خود، انتظارات سرمایه گذاران را نادیده گرفت، به شدت ضربه خورد. MobileIron با Good Semalt و دیگران در فضایی رقابت می کند.

March 10, 2018