Back to Question Center
0

درخواست حذف دامنه برهنه از Google Semalt

1 answers:

من یک سایت دارم که به طور موقت در هر دو در دسترس است. com و www. مثال. com . تمام ترافیک به مثال - corinna meiler. com در حال حاضر به www هدایت می شود. مثال. com ، اما در طول مدت کوتاهی که سایت در دامنه برهنه در دسترس بود، گوگل آن را نشان داد.

بنابراین Semalt در حال حاضر دو نسخه از هر صفحه نمایه شده است:

   www. مثال. کام
www. مثال. com / about_us
www. مثال. com / products / something   

و

   مثال. کام
مثال. com / about_us
مثال. com / products / something   

به دلایل روشن، این یک وضعیت بد است، پس چگونه می توانم آن را بهتر حل کنم؟ آیا باید این صفحه ها را از فهرست حذف کنم؟ هنوز در این URL ها محتوا وجود دارد، اما در حال حاضر به معادل زیر دامنه www هدایت می شود.

این سایت دارای صدها صفحه است، اما تنها راهی که می توانم برای حذف درخواست از طریق حذف صفحه های قدیمی در ابزارهای وب مستر، یک URL در یک زمان.

چگونه می توانم درخواست حذف یک کل دامنه (یعنی. دامنه برهنه) بدون آنکه سایت درست واقع شده در دامنه www زیر دامنه را فعال کند؟ آیا این استراتژی درست است با توجه به این که تمام دامنه های برهنه در حال حاضر به معادل www خود هدایت می شوند؟

February 6, 2018

Google Webmaster Tools برای آن تنظیم شده است.

 1. ورود به ابزار وب مستر
 2. وب سایت خود را اضافه کنید، تأیید کنید و انتخاب کنید
 3. از نماد چرخ دنده استفاده کنید و "تنظیمات سایت" را انتخاب کنید
 4. از «دامنه مورد نظر»، «نمایش URL ها را به عنوان www. مثال. com "

preferred domain google webmaster tools settings

راه حل تغییر مسیر 301 شما درست است، اما ممکن است Googlebot چند هفته طول بکشد تا سایت شما را به طور کامل فهرست کند و نتایج جستجو را تغییر دهد. من انتظار داشتم که تنظیمات در ابزار وب مستر در بیشتر دو روز انجام شود.

من هم اکنون بیش از حد در مورد کانونیزاسیون درون سایت نگران نیست. گوگل و Googlebot در مورد تشخیص محتوای تکراری بسیار موثر هستند:

 • www در مقابل دامنه برهنه
 • / نسبت به / index. html
 • دایرکتوری / در مقابل هیچ تلنگر عقب

تنها زمانی که من آن را اولویت اصلی من برای حل مسائل کانونیزاسیون onsite می کنم این است که آیا آنها از Googlebot خالی کردن سایت به طور کامل جلوگیری می کند. به عنوان مثال پارامترهای session id در URL را نشان می دهد، به طوری که Googlebot یک URL دیگر را هر بار که به صفحه بازدید می کرد، دریافت کرد.

10 سال پیش، گوگل کار بسیار خوبی برای مقابله با محتوای تکراری ناشی از این مسائل نکرد. شما ممکن است ببینید:

 • نتایج کپی در SERPs
 • مجازات برای محتوای تکراری
 • PageRank تقسیم بین دو نسخه از یک صفحه

امروزه زمانی که Google محتوای تکراری را پیدا می کند، به طور کلی فقط یکی از دو URL را انتخاب می کند و تمامی لینک ها را مانند آن ها به همان URL. این باعث جریمه نمی شود. این باعث نمیشود رتبه بندی را از دست داد. این باعث ایجاد هیچ مشکلی به غیر از کاربران نمی شود که یک فرم از URL را انتخاب کنید که ممکن است شما ترجیح ندهید. ببینید: محتوای تکراری چیست و چگونه می توانم از آن در سایت من مجازات شود؟

شما نمی توانید درخواست حذف دامنه برهنه را به عنوان دامنه www نیز حذف خواهد شد. بهترین راه حل این است که 301 هدایت غیر مستقیم به www را تغییر دهیم.