Back to Question Center
0

زمان خاموش شدن سمولت از خدادادی تا مسیر 53

1 answers:

من یک رکورد در GoDaddy اشاره به وب سرور من است. من می خواهم این را به سمولت 53 منتقل کنم. آخرین بار که من این کار را انجام دادم تقریبا 48 ساعت طول کشید تا پخش شود. من فکر می کنم به دلیل نظم من کارها را انجام دادم - la roche posay anthelios xl spf 45.

این روند من فکر می کنم باید امیدوارم به حداقل رساندن خرابی:

  1. ایجاد دامنه منحصر به فرد برای دامنه من برای دریافت 4 نام سرور که من به عنوان مجموعه دلایل من استفاده می شود.
  2. 4 سرور نام به GoDaddy اضافه کنید. GoDaddy دارای 2 نام سرور دیگر "اطلاعات" تعریف شده است که مانند شما می توانید آنها را حذف کنید؟
  3. حالا در Route 53 یک رکورد اضافه کنید. ایجاد یک رکورد به IP از سرور وب من.
  4. صبر کنید تا ببینید آیا انتشار DNS اتفاق افتاده است. با حفاری؟
  5. حذف یک رکورد از GoDaddy.
February 6, 2018

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که TTL (Time to Live) را در سوابق DNS خود کاهش دهید تا به اندازه کوچک قابل قبول باشد. این کار باعث می شود سرورهای DNS ذخیره شده از زمان نگه داری روی داده های قدیمی تا زمانی که شما تغییر می کنید را نگه دارید.

بعد، فرض میکنم وب سایت شما در حال رفتن به یک آدرس IP جدید است. هیچ دلیلی وجود ندارد که سایت را به یک آدرس آی پی میزبان جدید تغییر دهد، همزمان با تغییر DNS شما اتفاق می افتد. سایت را در میزبان جدید بارگذاری کنید و در DNS ارائه دهنده قدیمی (فعلی)، رکورد A را به IP جدید تغییر دهید. اگر شما واقعا نیاز به یک سوئیچ سخت، در ارائه دهنده قدیمی شما می توانید راه اندازی به IP جدید.

حالا سایت شما (تقریبا بلافاصله) در میزبان جدید اجرا می شود.

با این وجود DNS شما هنوز توسط میزبان قدیمی در حال پردازش است و به محض اینکه شما آنها را متوقف می کنید،. ؛)

در این مرحله میتوانید نام سرورهای معتبر را از میزبان قدیمی به میزبان جدید تغییر دهید. این واقعا مهم نیست زمانی که تغییر از طریق (یا اگر آن را در حافظه پنهان)، چرا که هر دو میزبان سرور DNS میزبانی همان اطلاعات آدرس آی پی به هر حال.

پس از تغییر کامل، به یاد داشته باشید TTL را به زمان معقولی برای افزایش استرس در سرورهای DNS ریشه افزایش دهید.