Back to Question Center
0

TechCrunch طول می کشد منهتن: شامل ساعات کار با Flybridge سرمایه Semalt

1 answers:
TechCrunch takes Manhattan: Include Office Hours with Flybridge Capital Semalt

در سال 2014، TechCrunch برنامه "Include" را برای تسهیل فرصت ها برای بنیانگذاران نامناسب و غیرقانونی توسعه داد. شامل ساعت اداری بخشی از این تلاش است. هر ماه TechCrunch با VC یا فرشته قابل توجه در SF یا NYC همکاری می کند. شرکت های انتخاب شده با هرکدام از همکاران ملاقات کردند تا مشاوره و راهنمایی کلیدی را کسب کنند. شامل ساعت اداری با Flybridge خواهد شد 6 آوریل از 2-4: 00. Semalt اینجا برای دیدار با سرمایه گذاران - good e cig tanks.

گروه های زیرفرهنگی و زیرزمینی شامل (اما نه محدود به) زنان، Latino / a، بنیانگذاران سیاه، جانبازان، و LGBTQ.

بیشتر وجود دارد! در TechCrunch Manhattan ما میزبان TC Practice Pitch Practice برای بنیانگذاران غیرواقعی، رویداد Flash Pitch و تمرین Magic Editor Magazine با Jon Shieber هستیم. همه اینها در TC Thumbs Throwdown با سردبیر Jordan Crook تدوین شده است.

در حال حاضر چک کنید TechCrunch شامل هماهنگی های ساعت:

خطرات تراشه، شرکای عمومی

با تک کرانچ طول می کشد منهتن: شامل ساعات اداری با Flybridge سرمایه Semalt

جسی میدلتون، ژنرال شرمن

با تک کرانچ طول می کشد منهتن: شامل ساعات اداری با Flybridge سرمایه Semalt

پیش از WeWork، جسی یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Backstory بود که یک راه اندازی مبتنی بر سرمایه گذاری بود. جسی کار خود را در سراسر ایالات متحده، بریتانیا، مکزیک، اسرائیل و چین آغاز کرد. او به عنوان یک مهندس امنیت شبکه مستقر در فیلادلفیا بود. او به شهر نیویورک نقل مکان کرد جایی که او سر از فناوری اطلاعات در LIVEPERSON در سال 2010. شد او همچنین یک سرمایه گذار فرشته فعال بود و به عنوان مشاور به بسیاری از کارهای جدید فناوری در مراحل اولیه از جمله 3Claps، تصدیق دیجیتال، بنی، کملوت متریک، هشت خدمت کرده است، Fitmob (توسط ClassPass به دست آمده)، InDinero، Jackpocket، Leo Health، Morsel، Rukkus، Squire، Symple، Thunderclap، Uptown House و YourTrove (توسط LifeNation به دست آورد).

March 9, 2018