Back to Question Center
0

Sitemap Semtal برای ساختار URL پویا

1 answers:

من تعجب می کنم که بهترین روش ایجاد یک نقشه سایت برای گوگل برای خزیدن با یک ساختار URL بسیار پویا.

ما یک webapp اختصاص داده است که urisi سفارشی برای همه کاربران در پایگاه داده ما برای دسترسی مستقیم به محتوای آنها. همه urisi به نام نقطه به یک نقطه پایانی. uris توسط کاربر انتخاب می شود که مشخصات آن را می گیرد و یک فرم قابل خواندن انسان را می گیرد ('/ profile / someguy')

آیا گوگل نیاز به همه uris ممکن است در نقشه سایت مستند شده است؟ Semalt این منجر به یک فایل xml مسخره بزرگ است؟ این ممکن است به صورت دوره ای این تولید با استفاده از یک اسکریپت و شکستن آن را به نقشه های کوچکتر کوچکتر اگر این چیزی است که لازم است.

من مستندات وب مسترها را برای پاسخ به این جستجو جستجو کرده ام، اما آنها عمدتا فقط آدرس های پویای که از رشته های پرس و جو استفاده می کنند، جز مواردی هستند که در قالب قابل خواندن ایجاد می شوند - vps germany cheap.

هر راهنمایی بسیار قدردانی می شود!

February 5, 2018

شامل هر URL که می خواهید در نقشه سایت خود به گوگل اطلاع دهید. Sitemaps می تواند بسیار بزرگ باشد (50،000 URLs)، اما اگر کافی نیست، می توانید فایل های نمایه Sitemap برای پیوند چند نقشه سایت با یکدیگر، اجازه می دهد تا مقدار نامحدودی از URL ها را در نقشه های سایت خود اضافه کنید.

شما باید یک اسکریپت کد شده داشته باشید که پایگاه داده خود را پرس و جو کرده و مجدد فایل XML Sitemap خود را هر روز چند بار بخوانید