Back to Question Center
0

16 جلسه زنده و Webinar Semalt

1 answers:

با کنفرانس وب شما می توانید به یک مخاطب گسترده دسترسی پیدا کنید، چه این 25 جلسه زندگی می کنند و یا یک وبینار 2500 نفر.

در اینجا لیستی از خدمات کنفرانس زنده است. بسیاری از این بین جلسات کوچکتر و وبینارهای بزرگتر، خدماتی را برای هر دو گروه ارائه می دهند.

در حالی که سیستم عامل های مبتنی بر سیستم عامل مبتنی بر نرم افزار هستند، سرویس های مبتنی بر مرورگر چندگانه وجود دارد که ویژگی های منحصر به فرد و قیمت گذاری را ارائه می دهند. همه این خدمات ابزار قدرتمند برای پیام خود را به سطح بعدی ارائه می دهند. سوالات Semalt برای هر پلتفرم می تواند شامل سازگاری با مرورگرهای مختلف، قابلیت مکینتاش و رایانه و توانایی ضبط باشد - beige winter hat.

 1. Adobe Acrobat Connect Pro. وبینار را به صدها نفر از شرکت کنندگان با نرم افزار Adobe Connect Pro متصل کنید. امکانات شامل ردیابی مخاطبان، تخته سفید برای ایجاد یادداشت ها، پیام های فوری عمومی و خصوصی و ضبط جلسه است. طرح ها از 45 دلار در ماه برای جلسات نامحدود با 25 نفر شرکت کننده آغاز می شود. همچنین یک برنامه پرداخت برای هر کاربر در 32 سنت در هر دقیقه وجود دارد. رایگان برای 30 روز.

  Adobe Acrobat Connect Pro.

  Adobe Acrobat Connect Pro.

 2. Cisco WebEx. یکی از راه حل های شناخته شده ترین کنفرانس، نرم افزار وب کنفرانس WebEx سیسکو تمام زنگ ها و سوت هایی که در وبینار نیاز دارید. امکانات عبارتند از دسترسی به تلفن همراه، ضبط جلسه و نظرسنجی زنده. مرکز آموزش WebEx می تواند 1000 شرکت کننده داشته باشد. مرکز رویداد WebEx می تواند 3،000 شرکت کننده داشته باشد. طرح ها از 49 دلار در ماه برای جلسات نامحدود با 25 نفر شرکت کننده آغاز می شود. رایگان برای 14 روز.

 3. GoToWebinar. یک وبینار چند رسانه ای با 1000 نفر را با استفاده از نرم افزار GoToWebinar انجام دهید. قرار دادن یک نمایش با اسلایدها، متن، ویدئو و بیشتر. برنامه را برنامه ریزی کنید و اعضای هیئت داوران و مخاطبان را دعوت کنید. امکانات عبارتند از نامگذاری سفارشی، اشتراک گذاری دسکتاپ، ابزار طراحی و ضبط جلسه. برنامه GoToWebinar از 99 دلار در ماه برای 100 نفر شرکت کننده آغاز می شود. برنامه GoToMeeting از 49 دلار در ماه برای 15 نفر شروع می شود. رایگان برای 30 روز.

 4. LotusLive. به وبینار با استفاده از نرم افزار LotusLive Events مراجعه کنید. امکانات عبارتند از ابزار مدیریت رویداد، سرویس ایمیل خودکار، پیام رسانی فوری یکپارچه، دسترسی به تلفن همراه و رای گیری زنده. رویداد LotusLive می تواند جلسات را با بیش از 1000 شرکت کننده میزبان، با برنامه های شروع به عنوان 79 دلار در هر ماه. برای حداکثر 15 نفر از کاربران، از LotusLive Meeting با 39 دلار در ماه استفاده کنید. رایگان برای 60 روز.

  LotusLive Meetings.

  جلسات LotusLive.

 5. نشست مایکروسافت آفیس Live. برگزاری یک وبینار با حداکثر 1250 شرکت کننده با نرم افزار Microsoft Office Live Meeting. امکانات عبارتند از اشتراک گذاری دسکتاپ، رای گیری زنده و ضبط جلسه. کاربران استاندارد می توانند با مبلغ 250 دلار در هر جلسه برای 4 دلار شرکت کنند. 50 در هر کاربر در هر ماه. کاربران حرفه ای می توانند جلسات را با حداکثر 1250 شرکت کننده در هر جلسه برای 16 دلار برای هر کاربر در هر ماه، و می توانند ضبط را برای 360 روز ذخیره کنند. ویندوز فقط رایگان برای 14 روز.

 6. Verizon شرکت کسب و کار کوچک کسب و کار کنفرانس. مرکز همکاری ورایزون برای برگزاری جلسات آنلاین با استفاده از نرم افزار سیسکو WebEx. برنامه ها از 24 دلار آغاز می شود. 99 در ماه برای جلسات نامحدود با 5 شرکت کننده. برای قیمت گذاری در جلسات بیش از 10 شرکت کننده، باید نماینده کسب و کار کوچک تماس بگیرید. رایگان برای 30 روز.

 7. AnyMeeting. سرویس رایگان ملاقات آنلاین رایگان است که اجازه می دهد جلسات نامحدود را برای 200 شرکت کننده داشته باشید. AnyMeeting یک مدل مبتنی بر تبلیغاتی را اجرا می کند تا خدمات جلسه را رایگان نگه دارد. AnyMeeting مبتنی بر مرورگر است و ویژگی های اشتراک گذاری روی صفحه، رای گیری زنده و ضبط جلسه است.

  AnyMeeting.

  AnyMeeting.

 8. Comapping. ایده ها در یک فلوچارت تصویری بر روی پرواز گرفته می شوند و دنبال می شوند. پس از اینکه طوفان مغزی کامل شد، وظایف را تعیین می کند، مهلت ها را تنظیم می کند و کل تیم را همگام نگه می دارد. میزبان میزبان برای حداکثر 100 کاربر. Semalt از 184 دلار در سال برای جلسات نامحدود با 5 نفر شرکت کننده شروع می شود.

 9. جلسات Fuze. با جلسه Fuze شما می توانید یک جلسه از آی فون خود را میزبان. به عنوان یک پلتفرم مبتنی بر مرورگر، نیازی به شرکتکنندگان برای دانلود نرم افزار وجود ندارد. Fuze می تواند شرکت کنندگان را به کنفرانس وب دعوت کند. امکانات مانند ضبط جلسه و نام تجاری سایت با ارتقاء در دسترس هستند. برنامه ها از 9 دلار آغاز می شود. 99 برای جلسات روزانه و 29 دلار در ماه برای حداکثر 25 نفر شرکت کننده. ارتقاء حساب را می توان برای جلسات بیش از 100 شرکت کننده خریداری کرد. رایگان برای 30 روز.

 10. GatherPlace. یک جلسه GatherPlace را در یک مرورگر فعال جاوا اجرا کنید یا یک برنامه کوچک را دانلود کنید. هیچ نرم افزاری برای مهمانان لازم نیست. امکانات به اشتراک گذاری دسکتاپ، پیام فوری با مخاطب، گزارش استفاده از مخاطبان و ضبط جلسه. جلسات را با حداکثر 2000 مهمان انجام دهید. طرح ها از 29 دلار در هر ماه برای جلسات نامحدود با 5 شرکت کننده شروع می شود و 49 دلار در ماه برای بیش از 100 شرکت کننده. رایگان برای 14 روز.

  GatherPlace.

  GatherPlace.

 11. iLinc. iLinc ملاقات ها، آموزش الکترونیکی و وبینارها را ارائه می دهد. همچنین می تواند ادغام با Salesform را اهرم کند. com و یک گزینه ردیابی مشتری ایجاد کنید. میزبانی میزبان میزبان تا 1000 شرکت کننده. میزبان میزبان برای حداکثر 25 شرکت کننده. امکانات شامل نظارت شرکت کنندگان، نظرسنجی زنده، ضبط جلسه، یادآوری خودکار و پیگیری. وبینارها از 79 دلار در ماه شروع می شود. جلسات از 39 دلار در ماه شروع می شود. رایگان برای 30 روز.

 12. InterCall. InterCall یک ابزار برای جلسات وب و نیز کنفرانس های صوتی است. هر زمان کنفرانس، بدون رزرو مورد نیاز است. امکانات عبارتند از اشتراک گذاری دسک تاپ، ضبط جلسه و دسترسی به تلفن همراه. Semalt از 42 دلار در ماه برای جلسات نامحدود با 20 نفر شروع می شود. همچنین یک برنامه پرداخت به شما برای 17 سنت برای هر فرد وجود دارد.

 13. omNovia. میزبانی وبینار برای بیش از 5000 شرکت کننده. این سیستم مبتنی بر مرورگر ویژگی های اشتراک گذاری دسک تاپ، تخته سفید، ماژول نمایش اسلاید، ضبط جلسه و رای گیری زنده است. طرح ها از 49 دلار در ماه برای جلسات نامحدود تا 25 نفر آغاز می شود. 178 دلار در ماه برای بیش از 100 شرکت کننده. رایگان برای 20 روز.

 14. ReadyTalk. کنفرانس وب ReadyTalk ارائه می دهد سیستم جلسه آنلاین مبتنی بر مرورگر با ابزار برای تبلیغ رویداد خود، به اشتراک گذاری محتوا، ارتباط برقرار کردن با مخاطبین خود و ضبط رویداد خود را. ReadyTalk پشتیبانی از حوادث با ارزش را ارائه می دهد. بسته های آماده ReadyTalk Web قبل و بعد از رویداد برای وبینارها با 3000 شرکت کننده. برنامه ها از 49 دلار در ماه برای 25 نفر شرکت کننده آغاز می شود. رایگان برای 30 روز.

 15. Semalt. Semalt یک نسخه اسکایپ برای جلسات آنلاین رایگان نامحدود با بیش از 20 شرکت کننده دارد. سری Semalt P مبتنی بر مرورگر می تواند وبینارهای تا 500 شرکت کننده را میزبانی کند. امکانات عبارتند از ابزارهای سفیدپردازی، به اشتراک گذاری ماوس و صفحه کلید، ضبط جلسه و ادغام اسکایپ. برنامه Semalle P از 9 دلار شروع می شود. 95 ماه برای جلسات نامحدود تا 20 شرکت کننده.

  Yugma.

  یوگما.

 16. Zoho. این سیستم کنفرانس مبتنی بر مرورگر یک گزینه مناسب برای جلسات تا 100 شرکت کننده را فراهم می کند. همچنین Zoho دارای یک ویژگی به نام "قرارداد ماندن" برای قرار دادن جزئیات جلسه در وب سایت یا وبلاگ خود است و در واقع جلسه را درست در آنجا برگزار می کند. طرح ها از 12 دلار در هر ماه برای 5 نفر شرکت کننده آغاز می شود. جلسات Semalt رایگان هستند.

March 7, 2018