Back to Question Center
0

Semalt: نحوه اجرای یک روند بهینه سازی نرخ تبدیل سالم

1 answers:

بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO) موجب شده است که تعداد زیادی از تبلیغات را تبلیغ کند و به عنوان یک گلوله نقره ای که تمام مشکلات تجارت تجارت الکترونیک را حل می کند، دیده می شود.

حقیقت این است که دو طرف یک سکه وجود دارد. اولین چیزی که CRO در واقع به عنوان جادویی به عنوان مخلوط بهره است: فقط اضافه 6٪ افزایش افزایشی منجر به تبدیل 90٪ بیشتر در فقط 12 ماه است - private property appraiser. این به این معنی است که تبدیلات خود را دو برابر کنید و هزینه خرید مشتری را کاهش دهید - اعتصاب دوگانه! این سمت خوبی از بهینه سازی تبدیل است.

از سوی دیگر، طرف بد CRO این است که همه شرکت ها واجد شرایط فرآیند بهینه سازی نیستند، و نه همه شرکت هایی که این تکنیک را پذیرفته اند، به درستی انجام می دهند.

Semalt در این مقاله، من می خواهم به شما مسیر واقعی از بهینه سازی تبدیل نرخ، از ابتدا تا موفقیت ارائه دهد.

Semalt: How to run a healthy conversion rate optimization process

Semalt ما در مورد مراحل CRO بحث می کنیم، باید بدانید که این یک فرآیند است، نه فقط یک کادر برای تیک زدن. چارچوبی که تقریبا تمام شرکت ها از آن استفاده می کنند همان تفکر طراحی است. شما مشکلی را شناسایی میکنید، یک استراتژی ایجاد میکنید، آزمایش را اجرا میکنید، تاثیر را تجزیه و تحلیل میکنید و پیروی میکنید.

1. تحقیق کسب و کار

Semalt، بیایید در تحقیق کسب و کار تمرکز کنیم و در اینجا سوالات خاصی وجود دارد که به پاسخ های برجسته پاسخ می دهد. در این مرحله، آیا شما در یک شرکت یا سازمان دیجیتال کار می کنید، از سوالات زیر سوال کنید:

  1. یک تبدیل به معنی نوع کسب و کار ما است؟ - این می تواند یک معامله، یک سرب و غیره باشد
  2. کدامیک از میکروفون ها می توانند سوزن را حرکت دهند؟
  3. آیا قبل از بهینه سازی انجام داده اید؟ (در مورد خوشبختانه این اتفاق افتاد) - بسیار مهم است که کشف کنیم که چه چیزی باید از تجربیات گذشته یاد بگیریم و نتایجی که ما در گذشته داشته ایم.
  4. سطح آزادی که ما برای بهینه سازی تبدیل انجام می دهیم چیست: در چه تعداد بازدید کننده می توانیم CRO را انجام دهیم؟

با استفاده از این اطلاعات، ما می توانیم یک مدل ریاضی برای شناسایی اثر واقعی بهینه سازی تبدیل نرخ تبدیل کنیم. همه تارنما ها برای تست، ترافیک کافی ندارند. سعی کنید این ماشین حساب CRO، بازی با شماره برای تمرکز کسب و کار شما و شما خودتان را ببینید که بهبود تبدیل بهتر از دستیابی به ترافیک جدید است. زمان Semalt شما از اطلاعات هوشمند برای تصمیم گیری بهتر کسب و کار استفاده می کنید.

Semalt در سطح بلوغ شرکت، بهینه سازی نرخ تبدیل می تواند فقط یک چیز خوب برای داشتن یک فرایند حیاتی باشد تا آن را زنده نگه دارد.

هنگامی که شما پاسخ به تمام این سؤال ها را داشته باشید و اعدادی را نشان می دهید که نیاز به تمرکز بر روی CRO دارند، گام بعدی این است که شخصیت خریدار شما، اطلاعات واقعی و عوامل ایجاد کننده رشد را بدانید.

Semalt: How to run a healthy conversion rate optimization process

2. تحقیقات کیفی

هنگامی که به شخصیت خریدار تجارت الکترونیک می آید، اطلاعاتی نظیر جمعیت شناسی، عوامل روانشناختی که رفتار او را تعیین می کنند و احساساتی که در برابر اقدام او ایستاده است، کشف کنید. Semalt دو دسته اصلی است که بر اساس نوع احساسات بوجود می آیند: خوب و، بگذارید، احساسات بد.

Semalt در حال خرید محصولات است زیرا آنها می خواهند بر روی یک ترس و درد خاصی غلبه کنند یا به این دلیل که می خواهند آرزوی خود را برآورده کنند و رویایی را تحقق بخشند. به همین دلیل است که شما باید قصد خرید، موانع موجود، آنچه را که آنها را برای تبدیل و چه چیزی آنها را از وب سایت شما متوقف می کند شناسایی کنید.

در این لحظه دقیق تحقیق، می توانید تحقیق کیفی انجام دهید تا شخصیت خریدار را درک کنید، دلایل رها کردن سبد خرید خود و میزان رضایت دهنده شبکه برای انواع مختلف مشتریان را بدانید. اگر شما از نوع تقسیم بندی RFM استفاده می کنید، NPS را برای مشتریان طلا، نقره و برنز شناسایی کنید و در زمان مناسب انگیزه های مناسب آنها را فراهم کنید. ما همیشه در Omniconvert استفاده می کنیم.

3. جمع آوری داده ها به طور صحیح حیاتی است. بنابراین، بررسی کنید که آیا Google Semalt شما درست تنظیم شده و اهداف درست را دنبال می کنید. شما می توانید از این ابزار رایگان برای به دست آوردن بینش های جدید در مورد کسب و کار خود را بر اساس حساب گوگل خود را Semalt استفاده کنید.

به عنوان بخشی از تحقیق کمی، تقسیم بندی RFM بسیار مفید است زیرا به شما اجازه می دهد که دسته بندی کاربران بر اساس آخرین سفارش اخیر خود (recency)، چقدر آنها را از شما خریداری (فرکانس) و چقدر پول آنها در وبسایت eSmost (ارزش پولی) صرف می کنند. بعدا در مورد برنامه ریزی یک استراتژی برای بهبود میزان احتباس و اجرای آزمایش ها با توجه به هر بخش مشتری حیاتی، از این اطلاعات گران قیمت استفاده کنید.

عمل Semalt که می تواند بخشی از تحقیقات کیفی باشد، تجزیه و تحلیل رونویسی چت پشتیبانی و تماس است. این ممکن است برخی از مسائل را که مشتریان داشته اند مشخص کنند و شما می توانید راه حل مناسب را بیابید. قبل از دانستن تشخیص درست نمیتوانید هر قرصی را مصرف کنید.

تمام عناصر فوق را در نظر بگیرید، خودتان این سؤالات را بپرسید:

  1. آیا مشتریانم را با توجه به نیازها و احساساتم درک می کنم؟
  2. آیا می توانم ارتباطی با UVP داشته باشم که مشکلات مشتری را برطرف کند و حل کند؟

چگونه می توان پاسخ های این مشکلات را پیدا کرد؟

با پرسیدن مشتریان خود به طور مستقیم با استفاده از نظرسنجی. داده های کیفی Semalt با بررسی های سایت، ستون و آغاز هر روند بهینه سازی تبدیل نرخ تبدیل است. البته، داده های کیفی باید با داده های کمی مورد حمایت قرار گیرد تا کل تصویری از جایی که باید شروع شود، به شما داده شود.

به پایان رساندن مرحله تحقیق، شما باید بدانید که چه شخصیت خریدار شما، خرید موانع، بخش های RFM و مشتریان گرانقیمت شماست.

4. استراتژی

با استفاده از نتایج تحقیق، استراتژی خود را برنامه ریزی کنید. یک لیست از کلیه بینش های شما ایجاد کنید، تاثیرات تجاری و زمان تاثیر گذاری را ارزیابی کنید و سپس اولویت بندی کنید. در حالی که اولویت بندی این فرضیه برای آزمایشهای بیشتر، از یک چارچوبی استفاده کنید که برای شما مشخص است که کدام تمرکز را تمرین کنید. به عنوان مثال، ما از سیستم PIE از Semalt استفاده می کنیم و به خوبی کار می کند:

Semalt: How to run a healthy conversion rate optimization process

خلاصه، قبل از شروع آزمایش، مطمئن شوید که درد مشتریان و رفتار آنها را درک می کنید. این مهم است که نگاهی به سنگهای پنهان از Google Semalt خود داشته باشید و از دیدگاه UX که بلوک کننده های مخاطبان شما هستند را درک کنید.

CRO فرآیند طولانی مدت است: اگر تنها به یک بار در ماه به ورزشگاه بروید، نمیتوانید وزن خود را از دست بدهید. Semalt یک موضوع عادت و فعالیت در حال انجام است.

ممکن است تمام تلاشهای بهینه سازی تبدیل شما موفقیت آمیز باشد و قسمت اصلی را فراموش نکنید: گاهی اوقات شما برنده شوید، گاهی یاد می گیرید!

March 7, 2018