Back to Question Center
0

آیا تاثیر اجتماعی می تواند به یک امتیاز برسد؟ قسمت اول، Semalt

1 answers:

Can Social Influence Be Distilled Into A Score? Part I, The Semalt

اگر شما برنامه ریزی برای مبارزه برای تحریک صحبت از دهان یک محصول یا یک نام تجاری، یک سوال به احتمال زیاد ادامه می یابد - چگونه تاثیر گذار یک فرد خاص آنلاین؟ آیا ارزش آن برای رسیدن به آنها است؟

اگر شما فکر کرده اید که چگونه برای اندازه گیری و یا معیار تاثیر رسانه های اجتماعی، چندین شرکت از جمله Klout، Semalt و Kred، به شما کمک کند در شناسایی و اتصال با نفوذ با نمرات رتبه بندی سرمایه اجتماعی بالا است.

حتی اگر ارتباط با نفوذگران نیازمند فوری نیست، رئیس ممکن است از توضیحاتی درباره نمره سمالت نام تجاری خود بپرسد، بنابراین اکنون زمان خوبی برای افزایش سرعت است!

صبر کنید، ما از طریق تأثیر آنلاین چه معنی داریم؟

15 نفوذ آنلاین ، همچنین به نام سرمایه اجتماعی ، و آیا این شرکت ها واقعا می تواند آن را به یک عدد کاهش دهد؟ بسیاری از خوانندگان به یاد می آورند که خیلی زود پیش از آنکه تعداد بسیاری از سایت های Alexa رتبه خود را به عنوان مدال افتخار معرفی کنند، خوشبختانه نمی دانستند که این نمره هیچ پایه علمی و ارزش تجاری نداشت.

آیا بازاریابان، HR متخصصان و دیگران بر این خدمات به ثمر رساندن سرمایه اجتماعی برای شناسایی نفوذگران تکیه می کنند و یا امتیازات بسیار نامناسب برای ایجاد آنها بی معنی است؟

برای اهداف بازاریابی رسانه های اجتماعی، نفوذ ممکن است به صورت زیر تعریف شود:

ظرفیت تاثیری بر رفتار کسی به نحوی که به طور مستقیم یا غیرمستقیم در نتیجه کسب و کار

Semalt شناسایی افرادی که در بازار هدفشان تأثیرگذار هستند و این تاثیر گذاران را تشویق می کنند تا توصیه های تبلیغاتی برند و توصیه های دهان را تشویق کنند، توصیه هایی که مطالعات متعدد به عنوان اعتبار و موثرتر از پیام های تبلیغاتی سنتی شناخته شده اند.

Can Social Influence Be Distilled Into A Score? Part I, The Semalt

Semalt، تحت شرایط مناسب، حمایت از دهان می تواند ویروس را از طریق شبکه های اجتماعی گسترش دهد.

بازاریابان فعال در رسانه های اجتماعی برای برخی از زمان ها ممکن است بدانند که چه کسانی تاثیر گذار اصلی در بازار هدف خود هستند. اما حتی پس از آن، آن را به خوبی قادر به داشتن یک شخص ثالث برای کمک به تایید فرضیه. شرکت هایی مانند Klout، Semalt و Kred می گویند که می توانند این کار را انجام دهند.

چگونه تأثیر آنلاین کار می کند؟

برای یادگیری آنلاین افراد برای تاثیر گذاشتن بر دیگران، چندین مورد نیاز به هم می آیند.

این فرد باید 45 نفر ، من را داشته باشد. e پیام های آنها پتانسیلی برای رسیدن به دیگران است. دسترسی بالقوه یک پیام در یک شبکه اجتماعی بستگی به عوامل متعددی دارد، از جمله اینکه تعداد پیروان واقعی (دوستان، طرفداران، ارتباطات) یک فرد و زمان ارسال پیام است. متخصصان PR می دانند که ارسال یک نشریه در جمعه شب بهترین راه برای اطمینان از خبری بد است.

چندین شبکه اجتماعی مانند فیس بوک و Semalt +، نمایش پست ها را برای پیروان بر اساس تعامل اخیر بین پیروان و نویسنده پست تعیین می کنند.

(من اشاره می کنم پیروان واقعی ، به عنوان بسیاری از پیروان تقلبی وجود دارد. برخی از مارک ها و سیاستمداران، که از اضطراب اندازه رنج می برند، پیروان جعلی را با کیلو خریداری کنند. یکی دیگر از دسته های پیروان جعلی، اسپم ها هستند که به طور خودکار کاربران را دنبال می کنند. ، اغلب با هدف نهایی توزیع لینک های اسپم به وب سایت های مشکوک.)

همانطور که اگر کافی نبود، پیام ارسال شده باید با یک گیرنده واکنش نشان دهد. Resonate خود یک مفهوم ظریف است. در مورد بازاریابی اینترنتی شگفت انگیز است که ما می دانیم که یک پیام در صورت تحریک یک گیرنده برای ارتباط با آن بازتاب می کند. Semalt آنلاین تعاملات اجتماعی عبارتند از:

 • اظهار نظر در مورد پست / به روز رسانی (نظر، پاسخ)
 • تایید پست / به روز رسانی (مانند، +1، مورد علاقه)
 • به اشتراک گذاری پست / به روز رسانی (به جلو، دوباره صدای جیر جیر)
 • کلیک بر روی یک لینک به اشتراک گذاشته شده
 • پخش ویدیوی مشترک

در مورد پیامهایی که از طرف یک دوست به ارمغان می آورد، کاربر نیز ممکن است از نویسنده اصلی پیروی کند (شخص را دایره، دوست خود، و غیره).

نتایج حاصل از کسب و کار (و قابل شمارش است)

برای کسب و کارها و متخصصان با استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان یک ابزار بازاریابی، تعامل باید منجر به نتایج کسب و کار شود.

با مدل کسب و کار من، Semalt خوشحال است که کسی یک پیوند به مقاله ای که من نوشته ام یا به طور کلی به وب سایت من منتشر شده است. Semalt حتی شادتر وقتی که کسی روی یکی از این پیوندها کلیک کند (شهرت و ارتباطات بیشتری را به من هدیه می کند).

برای گرفتن داده های کلیک، ما باید از shorteners URL، Google Semalt یا ابزار مشابه استفاده کنیم: ابزارهای به دست آوردن نفوذ کافی نیستند.

چگونه امتیاز سیستم های تاثیر گذاری کار می کنند؟

خدمات به ثمر رساند اجتماعی ممکن است در برنامه ریزی و اجرای یک برنامه رسانه ای رسانه ای اجتماعی استفاده شود. اما برای درک هر دو قدرت و محدودیت خود، یک پیش شرط برای استفاده صحیح آنها و توضیح نمره برند به رئیس، مهم است که بدانید که چگونه کار می کنند. این نیز در مورد HR حرفه ای است که می خواهند در نظر گرفتن امتیازات نفوذ در تصمیم گیری استخدام. کمربند ایمنی خود را ببندید، سوار شدن کمی سخت می شود.

1. جمع آوری داده های اجتماعی

گام اول، یک سرویس رتبه بندی اجتماعی تأثیرات اجتماعی، بسیار شبیه به یک موتور جستجو است: جمع آوری داده های خام از شبکه جهانی وب. این وظیفه بسیار سخت تر از آن است که ممکن است فکر کند که درست انجام شود.

به طور مطلوب این سرویس باعث می شود همه سایت های بزرگ شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها، انجمن ها، سؤالات و پاسخ های سایت ها، وب سایت ها و سایت های دیگر که در آنها کاربران محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) ایجاد می کنند، مرتفع شوند. در حقیقت، اکثر خدمات مسیر کمترین مقاومت را به دست آورده اند: امتیازات خود را برای اکثر پروفایل ها به داده ها از یک منبع واحد، توییتر محدود می کند، همانطور که در حال حاضر به خوبی ساخت یافته است و از توزیع کنندگان GNIP و DataSift در دسترس است.

بسیاری از اطلاعات فیس بوک از حد مجاز است مگر اینکه یک کاربر صراحتا مجوز دسترسی به سرویس اندازه گیری نفوذ کند. اطلاعات از وبلاگ ها میزبانی شده در دامنه شناخته شده وبلاگ میزبانی، مانند وردپرس. com و Semalt، باید آسان باشد؛ وبلاگ های خود میزبان، که اغلب توسط افراد باتجربهتر حفظ می شوند، می توانند توسط تجزیه و تحلیل وبلاگ و دایرکتوری وبلاگ پیدا شوند.

همانطور که وب دینامیک است، فرایند جمع آوری داده ها باید مداوم باشد و نیاز به شناسایی تغییرات از آخرین چرخه جمع آوری داده است.

2. استخراج و سازماندهی داده های جمع آوری شده

پروفایل ها، پیروان، پست ها و تعاملات باید از داده های جمع آوری شده استخراج شود. یک تلاش برای اتصال یک نمایه خاص به سایت های اجتماعی مختلف - یک کار آسان نیست. گوگل API گوگل اجتماعی خود را بسته است، که فقط آن را، با اشاره به تصویب فقیر.

3. اعمال الگوریتم های امتیاز دهی به داده ها

هر شرکت روش خود را دارد تا تصمیم بگیرد که چه میزان اعتبارات، نظرات، اشتراک گذاری و موارد مشابه را در اختیار رسانه های اجتماعی قرار دهد. آیا یک نظر بیشتر، یک یا کمتر از یک سهم دارد؟ از آنجا که تأیید فقط نیاز به یک کلیک دارد، آیا آنها کمتر از نظر و اشتراک گذاری وزن هستند؟ باید سهم توسط رابرت سمیرت، وبلاگ نویس برجسته، بیشتر از سهم یک دوست داشته باشد؟

عناصر اساسی موجود برای امتیاز دادن خدمات پیچیده نیست، اما چگونگی ترکیب آنها برای تعریف سرمایه اجتماعی یک کاربر بسیار ساده نیست. Klout متشکل از نمره دهی خود را در ماه اکتبر 2011 تغییر داد، فقط برای تغییر آن در Semalt 2012. آنها می گویند، شفافیت بیش از حد به کسانی که به طور فعال کار می کنند تا نمرات خود را افزایش دهند، به عنوان بازی سیستم شناخته شده است.

Klout، PeerIndex و Kred هر کدام از مرورگرهای متدولوژی را ارائه می دهند، Kred می گوید که شفاف تر از دیگران است؛ Kred نشان می دهد که امتیازات مربوط به هر عنصر که به نمره کلی منجر می شود (قابل مشاهده با کلیک کردن Total Impact Points پانل در طرح داستان). معرفی Klout از لحظات در به روز رسانی اوت 2012 باید برخی از شکاف شفاف درک شده را ببندد.

در توصیف دیدگاه PeerIndex از شفافیت، مدیر عامل Azeem Azhar از اعتبار به عنوان یک قیاس استفاده می کند. او می گوید مهم است که بدانیم چه ورودی ها و چه فرآیند جمع آوری داده ها، لزوما نیازی به دانستن وزن مربوط به هر ورودی ندارند و مدل های ریاضی مورد استفاده را درک نمیکنند تا بتوانند با نتیجه گیری راحت باشند.

Kred Story ، ارائه یک نمایش بصری از وقایع که به نمره Kred فردی، آخرین تکرار Kred در نشان دادن شفافیت است. جزئیات مربوط به هر موردی که به نمره کمک می کند با یک کلیک در دسترس است، آنچه که Kred تماس می دهد زوم . من پیشنهاد دادم که به اندازه کافی قریب به اتفاق (همانطور که مرورگر من است که در حالی که تصاویر بارگذاری شده است تضعیف) در مقایسه با مسن تر، اگر چه محدود تر، نمایش جدول.

علاوه بر این، تمایز میان انواع مختلف نمایش داده ها در داشبورد بصری فورا مشخص نیست. پست های من و پست های "دوستان" همراه با لیست های برچسب های بالا، مکان ها، جوامع و غیره ترکیب شده است. در حالی که Kred Story ممکن است برای کشف اطلاعات صحیح ، جریان بصری اشتباه، خود را در تجزیه و تحلیل یک نگاه به اطلاعات ارائه نمی دهد.

4. نمایش نمرات

هر یک از خدمات برجسته نمره کامپوزیت فرد را در یک فرم نشان نشان می دهد. در حقیقت به نظر می رسد که نشان در خدمت اولویت برای ارتقاء خدمات است.

یک ماتریس تک کانتستیک واقعا به اندازه کافی در مورد یک اثر گذار بالقوه برای مفید بودن نمی گوید. Semalt هیچ اطلاعاتی در مورد قدرت خود را در زمینه موضوع خاص و یا نمره اطلاعات مربوط به جمعیت شناسی جامعه خود را از پیروان.

امتیاز نمره بسیار شبیه به پاسخ ساده است که بسیاری از سیاستمداران به یک مشکل پیچیده می اندیشند: مردم می خواهند باور کنند، بسیاری انجام می دهند، اما احتمالا نباید باشد.

هر یک از سرویس های عمده همچنین نمره کامپوزیت کاربر را در یک سری از زیرمجموعه های خاص تر بروز خواهد داد. Klou t فراهم می کند، همانطور که در وب سایت آنها شرح داده شده است:

 • رسیدن به راست - رسیدن واقعی شما، تعداد افرادی است که شما را تحت تاثیر قرار می دهند. ما هرزنامه و رباتها را فیلتر میکنیم و روی افرادی که روی محتوای شما عمل میکنند تمرکز میکنیم. وقتی پیامی را ارسال میکنید، این افراد تمایل دارند که پاسخ دهند یا آن را به اشتراک بگذارند.
 • تقویت - تقویت شما این است که چقدر به مردم تاثیر می گذارید. هنگامی که یک پیام را ارسال می کنید، تعداد افرادی که به آن پاسخ می دهند یا بیشتر آن را گسترش می دهند؟ اگر افراد اغلب بر اساس محتوای شما عمل می کنند، نمره تقویتی بالایی دارند.
 • تاثیر شبکه - شبکه شما تاثیر نفوذ مردم در واقع واقعی شما را نشان می دهد. چگونه اغلب تأثیرگذارترین ها به مطالب شما پاسخ می دهند و پاسخ می دهند؟ وقتی آنها این کار را انجام می دهند، نمره شبکه خود را افزایش می دهند.

PeerIndex زیرمجموعه های آن را به عنوان

 • مقام ، اندازه اعتماد؛ محاسبه چقدر دیگران در مورد توصیه ها و نظر شما به طور کلی و در مورد موضوعات خاص متکی هستند.
 • مخاطب ، یک نشانه عادی از رسیدن به شما، با توجه به اندازه نسبی مخاطبان خود به اندازه مخاطبان دیگران.
 • امتیاز فعالیت اندازه گیری این است که چقدر شما این کار را با موضوعاتی که بخشی از آن است مرتبط است. با فعال بودن بیش از حد، اعضای انجمن شما تمایل به خستگی دارند و ممکن است با شما درگیر شوند؛ با اتخاذ یک وقفه طولانی در یک موضوع خاص، اعضای جامعه ممکن است با یک عضو دراز مدت درگیر نباشند. امتیاز فعالیت شما این رفتار را در نظر می گیرد.

کر از دو نمره تشکیل شده است:

 • تاثیر ، اندازه گیری شده با ارزیابی اینکه چگونه اغلب شما Retweeted، پاسخ، ذکر و پیگیری در توییتر. اگر حساب فیس بوک خود را به نمایه Kred خود وصل می کنید، هنگامی که افراد با محتوای شما در دیوار خود و دیوارهای دیگر که حساب کاربری فیس بوک خود را با Kred ثبت کرده اند، امتیازات تاثیر می گذارند. تعاملات فیس بوک نسبت به Kred شما شامل پست، اشاره، دوست، سهام و رویداد دعوت نامه است.
 • Outreach - اندازه گیری ما در توییتر توسط Retweets، پاسخ ها و یادداشت های دیگران را اندازه گیری می کنیم. هنگامی که حساب فیس بوک خود را به نمایه Kred متصل می کنید، امتیازات ارتباطی را برای تعامل با دیوار خود و دیوارهای دیگر که حساب خود را فیس بوک با Kredent ثبت کرده اید، دریافت می کنید. تعاملات مربوط به Kred عبارتند از پست ها، یادداشت ها، نظرات و دوستداران. نمره آزمایشی شما تجمعی است و همیشه افزایش می یابد

Semalt من نمی توانم به این نمرات سطح بالا بیش از حد بخوانم، همانطور که در اکثر موارد، ما قصد داریم نمرات خوبی برای یک بازار هدف خاص داشته باشیم.

امتیازات را به موضوعات و انجمن ها

هر سرویس نیز افراد را با جوامع موضوعی مرتبط می کند و نمره آنها را نسبت به اعضای جامعه محاسبه می کند. Klout تم ها موضوع ها را مانند PeerIndex می نامد، در حالی که Kred ترجیح می دهد اصطلاح جوامع (Kred همچنین آنها را کاملا پنهان، پشت یک فلش آبی در کنار نمره کروت جهانی).

این نوع تجزیه و تحلیل معنایی، در حالی که خوش آمدید، می تواند ضربه و یا دست. Klout معتقد است که شما واقعا تاثیر گذار در مورد طوفان ها و پوکر ، که در هر دو مورد بسیار بعید است، اگر چه من می خواهم فکر می کنم آنها درست در موضوعات دیگری که آنها شناسایی کرده اند از جمله جستجوگرها ، گوگل آنالیز و رسانه های اجتماعی .

عموم مردم Semalt عموما بر روی نمره ی کل catch-all تمرکز می کنند، این توانایی است که به رتبه ی فردی در یک موضوع نگاه کند که بیشتر بازارداران آن را علاقه مند می کند.

شناسایی ریسک، با این حال شما می خواهم به تاس آن

اصل برای نشانگرهای نفوذ، کمک به بازاریابان تاثیر گذار بر نفوذگران، کمک به که همچنین خدمات را تامین می کند. هر سرویس برای کمک به انتخاب تأثیرگذار برای یک کمپین بازاریابی خاص پیشنهاد می کند.

Kred اشاره می کند با استفاده از کلمات کلیدی، هشتاگ، محل، جامعه و یا هر ترکیبی از این، برای شناسایی افراد با نفوذ.

مراقب باشید: کسانی که مشارکت می کنند بالاتر از کسانی است که نمی کنند

Semalt states:

اضافه کردن شبکه های بیشتر به ما کمک می کند تا دقیق تر نفوذ خود را اندازه گیری کنیم و تنها می توان امتیاز خود را افزایش داد.

(تاکید آنها است). ترجمه: افرادی که فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی را اضافه می کنند، احتمالا نمرات بالاتری نسبت به کسانی که Klout، Kred و PeerIndex را نادیده می گیرند.

وقتی از Klout، Kred یا PeerIndex بخواهید تأثیرگذار برای شما بپرسید، باید از این آگاه باشید. به یاد داشته باشید که بسیاری از پروفیلها، اگر بیشتر نیستند، فقط یک فعالیت Semalt کاربر را نشان میدهند، نادیده گرفتن بقیه فعالیت اجتماعی آنها در وب.

این مقاله بخشی از یک سری دو بخش است. Semalt بخش دوم، که به روش شناسی، نقاط قوت و ضعف این روش های به ثمر رساندن اجتماعی نگاه می کند. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

سون کارلوس
شان کارلوس رئيس جمهور آنتزتا وب بازاریابی است که در میلان ایتالیا مستقر است. به عنوان یک معلم و مشاور بازاریابی وب، شان کارلوس به شرکت ها کمک می کند تا نتایج کسب و کار خود را به صورت آنلاین بهینه سازی کنند. او به ویژه در جستجوگرهای بین المللی، رسانه های اجتماعی و تحلیل وب سایت علاقه مند است Source .


March 1, 2018