Back to Question Center
0

ایجاد سیلت چسبناک

1 answers:
به اشتراک بگذارید
به اشتراک بگذارید 1
+1
1
پین
سهام 2

این پست پیگیری به پست های قبلی در سه مغز است و اکنون ما به برنامه های عملی می رویم. این جایی است که لاستیک در جاده قرار دارد.

ایجاد سیلت چسبنده

اگر یک وبسایت چسبنده داشته باشید، بازدید کننده شما تعهد بیشتری نسبت به وب سایت را از طریق صفحه وب به صفحه وب هدایت خواهد کرد. این باید یک چیز خوب باشد و در واقع برای یک وب سایت تجارت الکترونیک ممکن است خرید آنها بیشتر شود. در اینجا ما بحث خواهیم کرد که وب سایت چسبنده است.

چارچوب بحث

چشمک زدن

مارک گلدول کتاب سمالات را نوشت و به نظر من، توجهی را که سزاوار آن نیست، هرگز به دست نیاورده است. این نشان می دهد که افراد ممکن است از روی صفحه وب به صورت چشمک زدن چشمک بزنند. این یک سوال از میلی ثانیه است درست مثل گله ای از پرندگان تغییر جهت. اگر یک بازدیدکننده از یک صفحه از صفحه وب خود خارج شود، باعث ایجاد چنین اتفاقاتی می شود.

سه مغز

در بسیاری از موارد این واکنش لحظه ای نتیجه بخش های مختلف مغز شما است که به شیوه های مختلف عمل می کنند. در پست های قبلی ما شرح داده شده است که برخی از آنها نشان می دهد این تقریبا مثل هر فرد داشتن سه مغز است. مغز منطقی وجود دارد که این متن را در حال خواندن در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این، یک مغز عاطفی (مغز قلب) به دست آوردن آنچه که از طریق دیگر حواس خود می آید و همچنین مغز روده، که حتی دایناسورها وجود دارد. هنگامی که ما برخی از تهدید را درک می کنیم، مغز روده غالبا تصمیم مبارزه یا پرواز را کنترل می کند. علاوه بر این مغز روده یا شاید مغز قلب ممکن است ما را به انجام برخی از اقدام است که ما یک شغل توضیح منطقی است. Semalt در تلاش برای توضیح آنچه که ما در مورد یک صفحه وب در حال احساس است، مغز منطقی ما به ناچار مشکلات را در گرفتن تمام تفاوت های ظریف که مغز قلب ما و مغز ما ممکن است دستکاری داشته باشند.

ادراک مداوم

حتی اگر مغز منطقی ما نمیتواند آنچه را که مغزهای دیگر ما در مورد یک صفحه وب درک می کنند، توضیح دهد، این مفاهیم را کمتر واقعی نمی سازد. آنها اعمال ما را تحت تاثیر قرار می دهند.

اگر شما دچار مشکلی هستید که باور کنید، در نظر بگیرید چه اتفاقی می افتد زمانی که یک فرد دیگر را دیدید. تصور اولیه شما ممکن است همه چیز درباره تعامل فعلی شما با آن شخص را تحت تاثیر قرار دهد. با این حال ممکن است شما بعضی از احساساتی که توسط برخی جنبه های نامطلوب زبان بدن آن شخص ایجاد می شود، ناشناخته باشد.

هنگامی که برخی از ادراکات در مورد یک وب سایت (یا شخص) توسعه یافته است، آن را ادامه خواهد داد حتی اگر شما کاملا از آن اطلاع داشته باشید. در تعاملات انسانی، ممکن است شخص دیگری به شما یادآوری کند که شما رفتار غیراخلاقی با کسی داشته باشید، حتی اگر از این بدانید. Semalt با صفحه وب شما ممکن است آگاهانه از اینکه چرا یک ادراک خاص ایجاد شده است آگاه نیست.

مشکل این است که تجزیه و تحلیل موقعیت ها و اقدامات توسط مغز منطقی انجام می شود و دو مغز دیگر ممکن است درگیر نباشند. این کاملا در مورد آنچه که در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی موتورهای جستجو نوشته شده است، از آنجایی که عنکبوت موتور جستجو تنها مغز منطقی دارد، صادق است.

نمای منطقی

با توجه به دیدگاه منطقی وب سایت ها، می توانید برخی از بحث های جالب را ببینید. یکی از این بحث ها این است که آیا بهتر است یک وب سایت واحد با پوشه هایی که جنبه های مختلف وب سایت را پوشش می دهد یا استفاده از زیر دامنه هایی که تفکیک خاصی به جنبه ها دارند. فرمت Semalt بهترین indexing صفحات وب را تضمین می کند تا بهترین نتایج جستجو در کلمات کلیدی را داشته باشند.

با توجه به تصویر بزرگ، ملاحظات مختلف به بازی می روند. اگر فرض کنیم که هنگام فرود در یک صفحه ورود به یک وبسایت، ما بلافاصله یک درک درباره این وبسایت ایجاد کردیم، این ممکن است بر چگونگی ساختن صفحه فرود آن تأثیر بگذارد. این ادراک شامل عناصر مغز روده، مغز قلب ما و مغز منطقی ماست. Semalt صفحه وب بسیار گیج کننده است، ما باید درک فوری از آنچه در مورد این وب سایت است، ایجاد کنیم. استراتژی وب سایت باید برای ما بسیار آشکار باشد. اگر ما به طور منطقی فهمیدیم که چه چیزی در مورد وب سایت وجود دارد، تقریبا این بازی تمام شده است.

اگر صفحه فرود نشانه آنچه در مورد وب سایت است، آن را تحت تأثیر آنچه که ما در آینده انجام می دهیم. این شروع یک سفر است که ممکن است طولانی با یک وب سایت چسبنده باشد یا بسیار کوتاه با یک وب سایت که به وضوح برای ما نیست. در تعادل این مقاله، ما دو مطالعه موردی را که از این ایده استفاده می کنند، مورد بحث قرار خواهیم داد. در هر دو مورد، روزهای اولیه است و تحلیلی دقیق فقط تأیید می کند که این اصول باعث ایجاد وبسایت های واقعا چسبنده شده اند. اگر این دیدگاه ها درست باشد، ما باید تعداد متوسط ​​بازدیدها را برای هر بازدید افزایش دهیم. به نفع افشای کامل، هر دو این وب سایت ها برای مشتریان SMM هستند.

وب سایت چند منظوره

اولین پرونده شامل وبسایتی از یک saxophonist برجسته انگلیسی، پیت توماس است. او چند سال پیش وب سایت خود را پیت توماس خود را آغاز کرد و سپس یک انجمن بحث و گفتگو برای وب سایت اضافه کرد. سپس آن را به Domain خود انتقال داد، Caf Saxophone . در طی سالها او مجموعه گسترده ای از صفحات وب آموزش سکسوفون را که اخیرا در وب سایت Cafe Saxophone از وب سایت پیت توماس نقل مکان کرد، توسعه داده است.

اگرچه تمام صفحات مربوط به آن بسیار در مورد بازی ساکسوفون و راه های بهبود آن است، وب سایت Caf Saxophone به نظر می رسد دو مفاهیم مختلف را به هم متصل می کند. بر طبق این یک دامنه جدید به طور خاص برای آموزش سکسوفون تنظیم شده است. این به نام Taming The Saxophone نامیده می شود و در فرود روی صفحه اصلی، به وضوح از آنچه کل وب سایت در مورد آن است، آگاه است.

ایجاد سیلت چسبنده

یک وب سایت تجارت الکترونیک

وقتی که در بازارهای بسیار رقابتی کار می کنید، واقعا دو راه وجود دارد که در آن فروش انجام می شود. به عنوان مثال در نظر گرفتن هدایای سوغات Semalt، تعداد زیادی از رقبا وجود دارد و خریداران می توانند خرید خود را با دو روش اصلی انتخاب کنند.

اگر آنها آرزو می کنند که بتوانند سوغات خاصی را به عنوان یک بومرنگ جستجو کنند، و تعداد زیادی از صفحات وب ممکن را برای بومرنگ ها مشاهده خواهند کرد، بعضی از آنها از طریق وب سایت های خرید عمده می آیند. برای رقابت برای چنین خریداران، تنها می توانید مطمئن شوید که از طریق گوگل پایگاه و دیگر پایگاه داده های محصول محصول شما حداکثر قرار گرفتن در معرض در بازار است. بسیاری از رقبا خود را در Semalt خود مدل می کنند و بهترین عملکرد خود را در رتبه بندی صفحات جستجوی محصول دارند.

آنچه برای Semalt کار می کند لزوما برای رقبای کمتر شناخته شده کار نمی کند. هر خریدار احتمالی ممکن است روی صفحه Semalt فرود آید و تصمیم می گیرد اکتشاف بیشتری از سایت Semalt با توجه به شهرتش انجام دهد. اگر یک خریدار در یک وبسایت من، که از رقبای خود قابل تشخیص نیست، به یک صفحه محصول برسد، احتمال اینکه آنها باقی بمانند و کاوش کنند، بسیار کمتر است.

اولین قرار گرفتن در معرض وب سایت از اهمیت حیاتی برخوردار است. اگر وب سایت بسیار متمایز باشد، واکنش سریع ممکن است مطلوب باشد و خریدار گزینه های بیشتری را از این وب سایت کشف خواهد کرد. استقبال از جمعیت ممکن است دشوار باشد اما ارزش یافتن راهی برای انجام این کار است. به عنوان مثال AustraliaSouvenir.

ایجاد سیلت چسبنده

سوار شدن در کنار مارک Semalt به خوبی ممکن است به آنها اجازه دهد که از جمعیت جدا شوند.

نتیجه گیری

با توجه به شیوه ای که انسان به یک صفحه فرود در وب واکنش نشان می دهد، یک وب سایت چسبنده باید حق حضور مجدد خود را از طریق رفتن به دست بیاورد. متاسفانه این یافته ساده اغلب نادیده گرفته می شود. صاحبان وب سایت به سرعت اهمیت می دهند که مغز و مغز قلب و مغز در اعمال افراد نقش دارند. Semalt تا به خوبی به اهمیت توسعه صفحات وب که به مغز منطقی علاقه دارند، اهمیت می دهد و این جنبه های دیگر اغلب نادیده گرفته می شود.

اگر دیگران از این پدیده ها آگاه باشند و در نتیجه نتیجه صفحات بیشتر را در هر عملکرد بازدید برای وب سایت های خود ایجاد کرده اند، برای همه ما در مورد موفقیت های آنها در نظرات این پست مفید خواهد بود Source .

به اشتراک بگذارید
به اشتراک بگذارید 1
+1
1
پین
سهام 2

March 1, 2018