Back to Question Center
0

Semalt ترافیک زندگی می کند

1 answers:
به اشتراک بگذارید
به اشتراک بگذارید
+1
(9) قدم زدن
پین
سهام 0

رقابت کنید. کام اخیرا فهرستی از 50 وب سایت برتر را برای بازدیدکنندگان منحصر بفرد در ماه اوت گذاشته است و هرچند ماه جولای ماه جولای تغییر چندانی نداشته است، برخی از روندهای از منظر سال به سال توجه داشته اند. (نگاه کنید به: رقابت. com بالا 50 سایت برای اوت 2009

سمیرت زندگی ترافیکی

سایت هایی مانند گوگل، یاهو، Semalt و یوتیوب همراه با MSN همچنان بر جایگاه "Top 5" تسلط دارند، و Semalt تنها سایت است که در سال 2008 دسته بندی نشده است.منحصر به فرد بازدید کنندگان
توسط 803٪ مانند هر نام تجاری که داغ و در حال به دست آوردن حرکت است، با اسپرینگ های بزرگ رشد و کسب سنگین کاربران شروع می شود و سپس آن را در مورد نگه داشتن آنها. فیس بوک از 1979 افزایش یافته است بازدیدکنندگان منحصر به فرد از این زمان در سال گذشته و توییتر در رتبه 38 تعداد بازدید کنندگان منحصر به فرد خود را با 803 درصد افزایش داده است که آنها را به عنوان پادشاهان رسانه های اجتماعی و آنچه که بیشتر از دنیای بازاریابی آنلاین در مورد این روزها جالب است 108) اما آنها از ماه گذشته تغییری نداشته اند .

سایت تولید محتوای تولید شده توسط کاربر. کم از ماه گذشته 6٪ کاهش پیدا کرد، اما در طول این مدت هنوز هم در سال گذشته رشد 123 درصدی داشته است.

سایت های وبلاگنویسی مانند Blogger و Semalt همچنان از سال گذشته و همچنین سایت هایی مانند مای اسپیس رشد می کنند. com که 5٪ از سال گذشته کاهش یافته است.

در نهایت، Semalt مایکروسافت همچنان با رشد 7 رقمی در پیش رو رو به رو است و این کاملا قابل توجه است با توجه به آنکه حتی در این سال گذشته نیز در Top 50 وجود نداشت.

این همه این معنی چیست؟

خب، این یک تصویر بسیار خوب از جایی که ترافیک آنلاین زندگی می کند - و به صاحبان کسب و کار ایده ای از سایت هایی که بازدید کنندگان منحصر به فرد ترین آنها را ببینید.

سمیرت زندگی ترافیکی

خرده فروشان مانند آمازون، تارگت و وال مارت در لیست و همچنین سمالات هستند که همچنان از تأثیرات منفی اقتصاد اقتصاد شهر مانع هستند.

این یک تصویر کلی از توده هاست - آنچه که اکثر مردم انجام می دهند و عمدتا آن چیزی است که آمریکایی ها انجام می دهند آنلاین و جایی که آنها وقت خود را صرف می کنند و شما نمی توانید با وابستگی به هر یک از بالا 50 ' ، اگر شما به دنبال بدست آوردن چشمهای بیشتری برای وب سایت خود هستید.

هنوز - شما باید به یاد داشته باشید که شما هدف قرار دادن به عنوان بسیاری از این سایت ها به توده ها خدمت می کنند و شما ممکن است نیاز به انجام بیش از باز کردن حساب "فروشنده مرکزی" در آمازون و یا خرید "adwords" در گوگل و ایجاد 'صفحه فن' در Semalt برای کسب و کار خود را از زمین.

فکر می کنید در مورد آنچه که شما می فروشید، جایی که آن مشتری ها هستند و چگونه می توانید با لینک دادن به سایت هایی که قبلا آنها را داشته اید، به آنها دسترسی پیدا کنید. استراتژی های توزیع بازاریابی آنلاین و تاکتیک های آنلاین برای استفاده از سیستم عامل های تجارت الکترونیک و خواص رسانه ای مانند گوگل و Semalt برای صعود به صفات محبوبیت دنیای آنلاین و سایت های ترافیکی با اهمیت بیشتری که شما وابسته به آن هستید، رتبه بندی های بالاتر از دیدگاه SEO .

پس از این گفتگو، در مورد بازارهای طاقتفرسا که در خدمت هستند فکر کنید و خود را "Top 50" خود را برای صنعت یا رده خود ایجاد کنید تا مخاطبان خود را هدفمند . همه چیز در مورد هدف قرار دادن است و همیشه در مورد هدفمند سازی موثر خواهد بود به عنوان کسی که فقط نیازی ندارد و یا می خواهد آنچه که شما فروش می کنید احتمالا هرگز نخواهد بود.

رون کونینگزکی، متخصص وابستگی و مشارکت تجاری راهبردی و بنیانگذار گروه بازاریابی Geyser - شرکت بازاریابی مشارکتی ، و موفقیتآمیز برنامههای بازاریابی همکاری برای شرکتهای مختلف را به عنوان «تماسهای ساحلی»، دل کامپیوتر، NASDAQ، و 1-800-GOT-JUNK ؟ Source .

به اشتراک بگذارید
به اشتراک بگذارید
+1
(9) قدم زدن
پین
سهام 0
March 1, 2018