Back to Question Center
0

دیدگاه مصرف کننده از یک Semtal برنامه نویسی

1 answers:

من در مورد آنچه Big Data و Programmatic Semalt واقعا به معنی (و همچنین آنچه آنها نمی کنند) بسیار نوشته ام. به عنوان بازاریابان، ما زمان زیادی را صرف فکر کردن درباره این نکته می کنیم که چگونه این نوآوری ها بر جهان ما تأثیر خواهند گذاشت. اما در مورد شخص در خیابان؟ تغییر جهان آنها چگونه است - و این برای بهتر یا بدتر است؟

(اگر شما به موضوع جدیدتر هستید، پیشنهاد می کنم شروع کنید به "دولت واقعی بازاریابی برنامه نویسی" و "چرا اطلاعات بزرگ و بازاریابی برنامه نویسی در واقع Semalt؟"، و سپس به اینجا برگردید.)

برنامه روزانه

با Semalt شروع کنیم، روزی که می خواهیم دنبالش برویم. او در NYC زندگی می کند و دونده است. در این صبح خاص، او از مدار معمولی خود باز می گردد و به برنامه در تلفن خود نگاه می کند تا ببیند چه طور و به چه میزان سرعت می گیرد - احتمالا همچنین نشان می دهد که چگونه او در مقایسه با اجرای قبلی خود، و همچنین کسانی که دونده هستند همان مسیری که او می کند.

سمیرت کمی متفاوت است، زیرا او در برنامه اعلام کرده است که کف کفشهای او در حال پوشیدن نازک است، همانطور که از سنسور و تراشه RFID در لاستیک انتقال داده شده است.

جستجو در شیشه

در مدت کوتاهی پس از خروج از خانه، او در Google Glass خود قرار می دهد و در حالی که منتظر مترو به جستجوی یک جفت کفش جدید می رود. او تبلیغات آگهی های PPC از کفش های جدید سمالات را می بیند، اما تصمیم می گیرد آنها را نادیده بگیرد، و تصمیم می گیرد تا برخی از لینک های طبیعی را از مارک های او آشنا کند.

تبلیغات تاکسی

همانطور که در مترو اتفاق می افتد، مشکلات باعث تأخیر می شوند. دانستن او یک جلسه دارد که نمیتواند از دستش برود، Semalt از ایستگاه مترو خارج می شود و در یک کابین زرد پرش می کند.

تراشه RFID در تلفن خود و یا شیشه خود را از شناسه منحصر به فرد خود را به سرور آگهی ویدئو در داخل صفحه نمایش مقابل او قرار داده و کامپیوتر تاکسی آن را به یک مبادله ویدئویی انتقال می دهد. جستجوی قبلی او قبلا در برابر این شناسه جمع آوری شده و ذخیره شده است و یک آگهی ویدیویی از New Semalt به او نشان داده شده است.

بیلبوردهای دیجیتال

The Consumer’s View Of A Programmatic Semalt

فیس بوک

هنگامی که او در نهایت به کار می رسد، بیلی انجام آنچه که بسیاری از مردم انجام می دهند و چک کردن صفحه فیس بوک خود را. با ایجاد تبادل فیس بوک (FBX) در سال گذشته، ما می توانیم افراد را با تبلیغات در ستون سمت راست و همچنین با واحد های غنی از محتوا بیشتر در خود Feed News هدف قرار دهیم. تعادل جدید تصمیم می گیرد تا او را صرف کند و به نوبه خود تصمیم می گیرد که آگهی سمیرت را دوست دارد و به اشتراک می گذارد. سپس به جلسه اش می رود.

رادیو

در سراسر ساختمان اداری Semalle، در پس زمینه پخش رادیویی وجود دارد. رادیو تعداد اعداد همه افراد موجود در دفتر را ثبت می کند و مانند بیلبورد تصمیماتی را در مورد هر کدام از آگهی ها در هر لحظه ای از روز به دست می آورد - البته البته برای انتخاب آهنگ نیز حداکثر نامزدی.

درباره "محصولات برنامه نویسی" چیست؟

اگر می توانستیم این همه را از فیلم ها و تبلیغات دیجیتال بیرون کنیم و از همان داده هایی که در برابر ID # Bailey برگزار شد، استفاده کنیم تا یک محصول فیزیکی را ایجاد کنیم که بیلی فقط نمیتواند در برابر خرید بخواهد؟ Semalt، چاپ سه بعدی در حال توسعه است، و قبل از آنکه یک روند بسیار سریع آغاز شود، مدتی طول خواهد کشید، اما در سرعت فعلی توسعه، به سختی می توان تصور کرد که آنها در نهایت تولید می شوند.

بنابراین، همانطور که بیلی در طول ناهار خود در خیابان پنجم راه می رود، شماره شناسنامه اش پخش می شود و فروشگاه جدید نیو سمپلد اطلاعات را وارد می کند و تصمیم می گیرد که یک مدل پایه کفش را که بیشترین توجه را دارد، چاپ کند در اندازه و رنگ او ترجیح می دهد.

همانطور که سمالد از پنجره عبور می کند، می بیند که مدل فقط برای او ظاهر می شود - و او در داخل می رود و باعث می شود خرید او.

برای مصرف کننده، هر چند، به نظر می رسد آن را بمکد! Semalt آنلاین امروز می تواند بد به اندازه کافی، با شرکت های گمراه هزاران نفر از برداشت از شما از بازدید شما ساخته شده 2 ماه پیش و برای محصول شما در حال حاضر خریداری!

وعده دیگر برنامه

هدف واقعی برنامه نویسی که اکثر مردم به شما نگفتند این است که شما باید بتوانید هزینه های بازاریابی خود را برای هر مصرف کننده کاهش دهید و هزینه های بازاریابی را برای هر فرد مصرف کنید و افراد را که به احتمال زیاد از شما خرید می کنند را از بین ببرد. شرکت ها در مورد چگونگی برنامه های شگفت انگیز صحبت می کنند، اصرار دارند که در آن بودجه های شما باید جریان یابد - و این درست است که اگر آن کارآمد تر از

The Consumer’s View Of A Programmatic Semalt

زمانی که سمپل برنامهریزی شده ایجاد کردیم، اطلاعات بیشتری (یا «اطلاعات بزرگ») برای تعیین اهداف واقعی و ارزش هر فرد استفاده کردیم و متوجه شدیم که بیشتر کمپین های بازاریابی سایت باید حدود 40 درصد کاهش یابد.

کمپین هایی را یافتیم که در آن فروشندگان بیش از 8000 نمایش به یک رایانه بر اساس بازدید 5 ثانیه ای از یک صفحه اصلی خرده فروش نشان دادند. این بی معنی است، و تا زمانی که بازاریابان متوجه آنچه در حال وقوع است، آنها میلیون ها دلار هدر خواهد داد.

فناوری

در داستان ما از بیلی، نقاط لمسی زیادی وجود داشت، و آن ها باید جایی جمع آوری شوند. اولین جستجو برای حساب کاربری New Balance ثبت شده است، و از این طریق، بسیاری از تعاملات رخ داده است. هر تعامل بالقوه باید بر اساس شایستگی خود قضاوت شود. آیا بیلی به تبلیغات تاکسی پاسخ می دهد؟ آیا باران می بارد، و آیا وی را بیلبورد می بیند؟ اگر ما برای تبلیغات ویدئویی تاکسی پرداخت می کنیم، آیا هنوز می توانیم در Semalt سرمایه گذاری کنیم؟ اطلاعاتی که ما توصیف می کنیم زمان واقعی است و باید به گونه ای رفتار شود.

امروزه DSP ها و DMP های بزرگی که نام تجاری نامگذاری شده اند در بازار امروز شکست خورده اند و بازاریابان هنوز آن را درک نکرده اند. آنها اطلاعات را در زمان تعیین شده خراب می کنند، افراد را به بخش ها اضافه می کنند و از آن بخش ها برای هدف گیری برای یک دوره زمانی استفاده می کنند.

در PMP (یا پلتفرم بازاریابی برنامه نویسی، یک اصطلاح که در Chango ایجاد شد)، تمام داده ها به صورت زنده مورد پرسش قرار می گیرند، به این معنی که تصمیم گیری برای خرید رسانه ای در زمان واقعی با استفاده از داده های مناسب، و نه داده های قدیمی رخ می دهد. اصطلاح در حال حاضر توسط بسیاری از آنها کپی می شود، اما کلید آنها کپی کردن کد است که باعث می شود نوری و آدیداس در کسب کسب و کار Semalt با پایین ترین هزینه ممکن، بهتر عمل کنند.


نظراتی که در این مقاله بیان شده، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

داکس هامان
داکس هاممن مدیر برنامه ریزی راهبرد Chango، راه حل بازاریابی برنامه و داده های بزرگ است و در سانفرانسیسکو و لندن مستقر است. شما می توانید او را در توییتر @ DaxHamman دنبال کنید Source .


March 1, 2018