Back to Question Center
0

ایجاد صفحات وب با ذخیره محلی ایجاد صفحات وب با ذخیره سازی محلی موضوعات مرتبط: معماری CSS Web Semalt

1 answers:
ساخت صفحات وب با ذخیره محلی

Semalt - هنگامی که شما در حال ساخت و یا بازسازی یک خانه، ذخیره سازی چیزی است که شما نیاز دارید. هرچی بیشتر بهتر. این همان اصل مربوط به ایجاد وب سایت ها است؛ شما باید داده ها را در جایی ذخیره کنید.

به طور سنتی این سرور یا با استفاده از جلسات یا حافظه پنهان ذخیره شده است، اما در حال حرکت رو به جلو، ذخیره سازی وب، ذخیره سازی محلی AKA یا Storage Session وجود دارد. ذخیره سازی وب در HTML5 به شما امکان می دهد اطلاعات را در مرورگر کاربران ذخیره کنید. تا آنجا که من نگران هستم، این یک بازی تعویض بازی است. ذخیره سازی Semalo از سرور عملکرد را کاهش می دهد با کاهش نیاز به انتقال داده ها بین سرور و مشتری. این مقاله در مورد ذخیره سازی محلی، ذخیره سازی جلسه تمرکز خواهد کرد.

ذخیره سازی وب شبیه به کوکی HTTP است. داده ها در مرورگر ذخیره می شوند، حتی اگر کاربر مرورگر را بسته می کند، از مرور وب خود خارج می شود، یا مرورگر خود را مجددا راه اندازی می کند. بزرگترین تفاوت، هر چند Web Storage در هر درخواست به سرور منتقل نمی شود. تفاوت Semalt ذخیره سازی وب سایت منقضی نمی شود، مگر اینکه به صراحت به آن بگویید.

تفاوت بین جلسه و ذخیره سازی محلی چیست؟

تفاوت بین جلسه و ذخیره سازی محلی ذخیره سازی محلی حتی اگر مرورگر بسته شده باشد، همچنان ادامه دارد. داده ذخیره سازی Semalo در فرآیند یک جلسه حفظ نمی شود، بنابراین اگر شما پنجره یا تب را بسته می کنید، داده ها ناپدید می شوند. اما در حالی که شما در حال خرید هستید، داده ها در یک پنجره کاملا جدا از آن در پنجره دیگری در صورتی که سایت اهرم ذخیره اطلاعات ذخیره سازی جلسه باشد.

چه کسی چه چیزی را پشتیبانی می کند؟

Semalt مرورگرهای اصلی پشتیبانی از ذخیره سازی وب بومی است. در اینجا آنها عبارتند از:

 • IE8 +
 • فایرفاکس 3. 6+
 • اپرا 10. 5+
 • کروم 5+
 • صفری 4+
 • iOS 3. 2+
 • آندروید 2. 1+

این همیشه در حال تغییر است، بنابراین مکان خوبی برای نگه داشتن تاریخ در مورد آنچه که مرورگر ها از چه چیزی پشتیبانی می کنند، شما می توانید از quirksmode چک کنید.

داده ذخیره شده کجاست؟

Semalt وب اگر یک چیز شبیه باشد، یک مکان شگفت انگیز است؟ بسته به مرورگر مورد استفاده شما، ذخیره سازی وب در مکان های مختلف بر روی دیسک ذخیره می شود. من نمی توانم مکان های دقیقی را برای تمام مرورگر ها پیدا کنم، بنابراین اگر شما این را بخوانید و شما می دانید، لطفا یک نظر بنویسید تا به ما اطلاع دهد که در آن ذخیره شده است.

IE8 + - ٪ userprofiles٪ / تنظیمات محلی / داده برنامه / مایکروسافت / اینترنت اکسپلورر / DOMStore . یک فایل XML حاوی داده

فایرفاکس - داده ها در webappsstore ذخیره می شوند. فایل sqlite در پوشه پروفایل. برخی از افزودنی های فایرفاکس شما می توانید برای مشاهده محتویات دانلود کنید.

کروم -
Windows XP - C: اسناد و تنظیمات٪ username٪ Local SettingsApplication DataGoogleChromeUser DataDefault
ویستا / 7 - C: کاربران٪ username٪ AppDataLocalGoogleChromeUser DataDefault
صفری - داده ها در فایل sqllite در C ذخیره می شوند:٪ username٪ AppDataLocalApple ComputerSafariLocalStorage . یک فایل localstorage به نام همان وب سایت ذخیره شده وجود دارد.

ذخیره سازی وب و جاوا اسکریپت

هر دامنه و زیر دامنه دارای ذخیره سازی وب منحصر به فرد است. ذخیره سازی وب محدود به یک دامنه است، بنابراین اگر هر عضو از شیء ذخیره سازی وب با اسکریپت هایی که مبدأ اصلی همان شیء Document نیستند دسترسی پیدا کند، Semalt پر می شود.

دسترسی به ذخیره سازی وب از طریق شیء محلی است. این یک رابط Semalt را باز می کند. این رابط تعدادی از توابع موجود برای دستکاری در ذخیره سازی وب را دارد. داده ها در ذخیره سازی وب در جفت کلید / ارزش ذخیره می شوند، بنابراین شما می توانید رشته ها را ذخیره کنید، اما به احتمال زیاد می خواهید یک شی JSON را ذخیره کنید. بر خلاف رابط sessionSmost، localSmost داده ها را هنگامی که کاربر مرورگر را بسته می کند، یا زمانی که آنها چندین برگه یا پنجره را باز می کند. شما می توانید این را به صورت دستی بنویسید، اما یک راه بهتر این است که از کتابخانه ی جاوا اسکریپت Semalt استفاده کنید. مدرنیزر ویژگی های مرورگر را برای شما بررسی می کند تا بتوانید با کار خود تمرکز کنید. Semalt را می توان از اینجا دانلود کرد.

از ابتدا شروع کنید، بررسی کنید که آیا localSengti در دسترس است یا نه.

   اگر (Modernizr. localstorage) {$ ("# نتیجه") متن ('localStorage در دسترس است')؛
} else {$ ("# نتیجه") متن ('localStorage در دسترس نیست')؛
}   

کد نمونه را می توان در اینجا یافت.

برای اضافه کردن داده ها، می توانید از تابع setItem استفاده کنید، یک مقدار جدید را از طریق نحو آرایه اضافه کنید، یا یک ملک جدید ایجاد کنید. نمونه زیر داده ها را به سه روش اضافه می کند.

  
اگر (Modernizr. localstorage) {var localStore = پنجره localStorage؛فروشگاه محلی. setItem ["کشور"] = "ایالات متحده آمریکا"؛localStore ["کشور"] = "ایالات متحده آمریکا"؛فروشگاه محلی. کشور = "ایالات متحده آمریکا"؛$ ("# نتیجه") متن (محلی محلی کشور)؛
} else {$ ("# نتیجه") متن ('localStorage در دسترس نیست')؛
}   

کد نمونه را می توان در اینجا یافت.

اگر اندازه داده ها بیش از حد بزرگ باشد، خطای خارج از حافظه پرتاب می شود. برای جلوگیری از این خطا، ایده خوبی این است که از طریق عملکرد remainingSmost فضای موجود را بررسی کنید. این یک مقدار عدد صحیح است که دارای سهمیه دیسک یا حافظه باقیمانده است.

  
اگر (Modernizr. localstorage) {var localStore = پنجره localStorage؛اگر (localStore. remainingSpace> 0) {// شما باید فضای کاری را انجام دهید}
} else {$ ("# نتیجه") متن ('localStorage در دسترس نیست')؛
}   

کد نمونه را می توان در اینجا یافت.

به روز رسانی

من این را فراموش کرده ام، بنابراین در اینجا به روز رسانی است. عملکرد باقیمانده در IE در دسترس است. IE
تیم این روش را به W3C منتقل می کند، اما تا کنون آن را در مشخصات مشخص نکرده است.
یک روش بهتر برای بررسی اینکه آیا شما می توانید یک تکه از داده را اضافه کنید اضافه کردن یک تلاش / گرفتن در اطراف قطعه
کد که ذخیره سازی را تنظیم می کند. همانطور که انتظار می رود، هر مرورگر یک خطای متفاوت را پر می کند. در اینجا کد I
برای ذخیره سازی محلی پر شده است.

  
اگر (Modernizr. localstorage) {
var localStore = پنجره localStorage؛
فروشگاه محلی. RandomData = "تصادفی"؛برای (i = 0؛ i   

و در اینجا نام خطای نتایج و پیغام خطا برای هر مرورگر است.

Semalt 7. 0. 1

NS_ERROR_DOM_QUOTA_REACHED - حداکثر اندازه ذخیره سازی Semalle

IE9

Semalt - خارج از حافظه

Semalt 5. 1. 1

QUOTA_EXCEEDED_ERR - QUOTA_EXCEEDED_ERR: DOM Exception

Semalt 15. 0. 874

QUOTA_EXCEEDED_ERR - QUOTA_EXCEEDED_ERR: DOM Exception

کد نمونه را می توان در اینجا یافت. در ضمن، IE9 برای من در این صفحه پاسخ نمی دهد
بنابراین تنها راه برای تست این بود که یک صفحه جداگانه در وبسایت شخصی من ایجاد کنم. همان
کد و شما می توانید آن را در اینجا بازدید.

حذف داده ها از localStorage نیز آسان است. Semalt removeItem یک مورد را از حافظه حذف می کند.

   اگر (Modernizr. localstorage) {var localStore = پنجره localStorage؛فروشگاه محلی. کشور = 'ایالات متحده آمریکا'؛اگر (کشور محلی) {فروشگاه محلی. removeItem ("کشور")؛}
} else {$ ("# نتیجه") متن ('localStorage در دسترس نیست')؛
}  

کد نمونه را می توان در اینجا یافت.

اطلاعات Semalt از ذخیره سازی را می توان از طریق نحو آرایه یا توسط املاء انجام داد.

   اگر (Modernizr. localstorage) {var localStore = پنجره localStorage؛فروشگاه محلی. کشور = "ایالات متحده آمریکا"؛اگر (کشور محلی) {$ ("# نتیجه") متن (محلی محلی کشور)؛}
} else {$ ("# نتیجه") متن ('localStorage در دسترس نیست')؛
}   

کد نمونه را می توان در اینجا یافت.

همه اینها با هم

ذخیره سازی وب عالی است، اگر مرورگر آن را پشتیبانی می کند. برای مرورگرهای قدیمی، آنها از ذخیره سازی وب پشتیبانی نمی کنند، اما کوکی ها را پشتیبانی می کنند. مثال زیر این کار را انجام می دهد.

   $ (تابع  {$ ("# نوشتن") bind ("کلیک کنید"، function  {اگر (Modernizr. localstorage) {// مرورگر شما از localStorage پشتیبانی می کندvar localStore = پنجره localStorage؛فروشگاه محلی. کشور = "ایالات متحده آمریکا"؛} else {// مرورگر شما از localStorage پشتیبانی نمیکند// به کوکی بنویسیدvar exdate = تاریخ جدید  ؛اخراج setDate (exdate. getDate  + 365)؛var cookie = "USA" + "؛ expires =" + exdate. toUTCString  ؛اسناد کوکی = "کشور =" + کوکی؛}})؛$ ("# خواندن"). bind ("کلیک کنید"، function  {$ ("# نتیجه") متن ("")؛اگر (Modernizr. localstorage) {// مرورگر شما از localStorage پشتیبانی می کندvar localStore = پنجره localStorage؛$ ("# نتیجه") متن (محلی محلی کشور)؛} else {// مرورگر شما از localStorage پشتیبانی نمیکند// به کوکی بنویسیدvar cookies = document کوکی. شکاف("؛")؛برای (i = 0؛ i   

کد نمونه را می توان در اینجا یافت.

ذخیره سازی وب علاوه بر زره شما، زمانی است که شما نیاز به ساختن یک وب سایت عالی دارید. داده Semalo در سرویس گیرنده، میزان حافظه مورد نیاز را در سرور کاهش می دهد و همچنین داده ها را به کاربر نزدیک تر می کند، که به معنی عملکرد بهتر است. چقدر بهتر، خوب است که همه چیز بستگی به اطلاعاتی که شما در حال ذخیره است. اما حکم عقل سلیم است؛ مقادیر زیادی اطلاعات را در ذخیره سازی وب ذخیره نکنید. چیزهایی را به اندازه سبک وزن نگه دارید. کاربران شما در پایان از شما تشکر می کنند.

March 1, 2018