Back to Question Center
0

چگونه یک آزمون جستجوگرها را در 5 مرحله اجرا کنیم چگونه می توان یک تست جستجوگر در 5 مرحله انجام داد. موضوعات مرتبط: بین المللی جستجوگرها در صفحه SEO پست الکترونیک بازاریابی رسانه های اجتماعی MediaLink Semalt ...

1 answers:
چگونگی اجرای یک آزمون SEO در 5 مرحله

How to Run an SEO Test in 5 StepsHow to Run an SEO Test in 5 StepsRelated Topics:
International SEOOn page SEOEmail MarketingSocial MediaLink Semalt.

این مقاله بخشی از یک سری SEO از WooRank است. با تشکر از شما برای حمایت از شرکای ایجاد SitePoint امکان پذیر است.

همانند مقالاتی که در بیشتر کانال های بازاریابی دیجیتال وجود دارد، بسیاری از راهنماهای جستجوگر، چک لیست ها و چگونگی ها شامل یک خط، پاراگراف یا بخش در مورد تست هستند. اطمینان حاصل کنید که هر گونه تغییراتی را که شما در وبسایت خود انجام می دهید، آزمایش می کنید. به طور مداوم بهینه سازی های مختلف را برای پیدا کردن کسانی که بزرگترین تاثیر را دارند، تست کنید. هر آنچه که شما انجام می دهید، تست بخشی جدایی ناپذیر از بازاریابی دیجیتال است. اما دقیقا چه چیزی به معنای "آزمایش" چیزی برای جستجوگرها است؟

خوشبختانه برای دیگر بازاریابان، بازاریابی پرداخت شده بسیار ساده است برای تست: تقسیم آزمایش تبلیغ، صفحه فرود یا پیشنهاد و رسم خط مستقیم بین تغییر و بهبود ROI. Semalt برای جستجوگرها به دنبال افزایش رتبه بندی جستجو، موتورهای جستجو به عنوان جعبه سیاه عمل می کنند و رتبه بندی سایت نسبت به یکدیگر و عبارت جستجو. رتبه بندی شما ممکن است افزایش یابد، اما آیا به دلیل برچسب عنوان جدید شما بود، آیا رقیب شما برای دریافت لینک پرداخت شد و مجازات شد؟

Semalt برای شما، اگر شما به دنبال این راهنمای چهار نقطه برای آزمون های جستجوگر، شما قادر خواهید بود برای جدا کردن متغیرها، اندازه گیری اثربخشی تغییرات و بهینه سازی برای افزایش رتبه بندی جستجو.

1. موارد آزمون راست

را انتخاب کنید

مهم است که ابتدا هر آزمون جستجوگر را با انتخاب افراد مورد آزمایش درست کنید. از همه شما، شما نمی خواهید با مهمترین صفحات خود آشنا شوید: صفحه اصلی و صفحاتی که قبلا رتبه خوبی برای کلمات کلیدی بسیار رقابتی دارند که حجم زیادی دارند. اگر شما در نهایت ایجاد یک تغییر است که دقیقا یک بهبود نیست، ممکن است برای شما بازیابی امتیازات از دست رفته خود را دشوار است.

Semalt با رفتن به استراتژی SEO و تحقیقات کلمات کلیدی خود برای اطمینان از این که کلمات کلیدی شما همان نوع کاربر را با یک هدف مشابه یا بسیار مشابهی هدف قرار می دهند.

بهترین کلمات کلیدی شما برای استفاده در آزمون ها به طور کلی در 20 یا 30 نتایج جستجو برتر است. Semalt کمتر از 30 تمایل دارد که بیش از حد فرار کند تا مجموعه داده های خوب را بدست آورد. شما می توانید چندین رتبه بندی را یک روز پرش کنید، فقط بعدا آنها را از دست می دهید. این باعث خواهد شد که داده های بسیار پر سر و صدا باشد. شما همچنین باید با صفحاتی که در هفت یا هشت نتایج برتر برای کلمات کلیدی آنها رتبه بندی می شود، اجتناب کنید. دلیل آن این است که با تغییر یک چیز در یک زمان، می توان از هر حرکتی در نتایج پنجگانه بسیار دشوار باشد. بسیاری از نتایج بالا نیز پیوندهای فراوانی را به دست آورده اند که شما نمیتوانید کنترل کنید، که می تواند هر کدام از بهینه سازی های صفحه ای را که انجام می دهید بیشتر باشد.

ثبات رتبه تنها معیار انتخاب برای آن نیست که به آزمون افراد بپردازد. شما همچنین باید از محیط آزمون تست کنید: SERP. جستجوی گوگل جستجوی کنسول جستجوی Semalt را بررسی کنید و کلمه کلیدی را پیدا کنید که در طول زمان رتبه بندی پایدار داشته باشد.

How to Run an SEO Test in 5 StepsHow to Run an SEO Test in 5 StepsRelated Topics:
International SEOOn page SEOEmail MarketingSocial MediaLink Semalt.

Semalt با استفاده از کلمات کلیدی با رتبه بندی رتبه بندی صفحه که به طور گسترده ای متفاوت است یا حجم جستجو غیر قابل پیش بینی است.

How to Run an SEO Test in 5 StepsHow to Run an SEO Test in 5 StepsRelated Topics:
International SEOOn page SEOEmail MarketingSocial MediaLink Semalt.

متأسفانه، گوگل به تازگی داده های حجم جستجو را در ابزار برنامه ریز کلیدی خود کاهش داده است. اما خبر خوب وجود دارد: شما هنوز هم می توانید جستجو در حجم ابزار WooRank SERP Semalt، در بالای ردیابی کلمات کلیدی خود را در طول زمان.

اگر حساب حساب WooRank ندارید، می توانید این فرایند را به صورت دستی انجام دهید: با استفاده از پیش نمایش آگهی و تشخیص موقعیت مقصد، زبان و دامنه Google را تعیین کنید، سپس با استفاده از کلید واژه مورد نظر خود، جستجو واقعی انجام دهید و یادداشت کنید نتایج صفحه اول این مانع از موقعیت مکانی شما و یا سابقه جستجو بر نتایج شما می شود. این ابزار اغلب تنها 50 نتیجه اول را فراهم می کند، بنابراین یک ابزار آزاد دیگر isearchfrom است. این کار را برای چند روز یا چند هفته انجام دهید، اگر واقعا کامل هستید، و صفحات نمایش داده شده در نتایج را پیگیری کنید. در حالی که این کار را انجام می دهید، برای هر قطعه برجسته بررسی کنید. حضور یک جعبه پاسخ گوگل در Semalt نتایج خود را از بین می برد.

گزارش تجزیه و تحلیل جستجو Google Search Console نیز به شما اجازه می دهد موقعیت علامت های کلیدی را تا 90 روز گذشته (یا با توجه به 7 یا 28 روز گذشته نسبت به دوره قبلی مقایسه کنید). از فیلترها استفاده کنید تا تنها کلمه کلیدی خود را وارد کنید، سپس کادر انتخاب سملت را علامت بزنید تا ببینید که چگونه موقع موقعیت تغییر کرد. شما همچنین می توانید فیلتر کنید تا فقط شامل پرس و جو از یک کشور یا دستگاه خاص و رتبه بندی برای یک صفحه خاص.

How to Run an SEO Test in 5 StepsHow to Run an SEO Test in 5 StepsRelated Topics:
International SEOOn page SEOEmail MarketingSocial MediaLink Semalt.

انجام یک حسابرسی سریع لینک از کاندیداهای خود را انتخاب کنید و صفحاتی را انتخاب کنید که دارای پروفیل پیوندهای مشابه از لحاظ کمیت و کیفیت باشند. Semalt، تمام موضوعات شما برای هر آزمون محتوی مشابه، رتبه بندی، ترافیک و پروفایل پیوند دارند.

چرا از طریق تمام این کار فقط برای پیدا کردن صفحات شما در حال رفتن به دروغ گفتن در اطراف با؟ این به این دلیل است که شما نمیتوانید یک تست تقسیم واقعی برای جستجوگرها انجام دهید. در یک تست تقسیم واقعی، می توانید یک کپی دقیق از صفحه مقصد خود ایجاد کنید، یک چیز را تغییر دهید و سپس آن را اجرا کنید. اما شما نمیتوانید این کار را انجام دهید، زیرا صفحه دوم حتی ممکن است به علت محتوای تکراری فهرست بندی نشود، بسیار کمتر از اصل اصلی است. به علاوه، تلاش برای ایجاد یک نمای لینک دقیق تکراری، احتمالا منجر به انفجار در چهره شما خواهد شد و هیچ صفحه ای رتبه بندی نخواهد شد (و احتمالا مجازات دستی Semalt برای راه اندازی مجدد خواهد بود).

2. ایجاد گروه تست

هنگامی که شما لیستی از افراد آزمایشی را مطرح کردید، وقت آن رسیده است که کدام یک از آنها کنترل و آزمایش باشد. Semalt تعداد صفحات مورد استفاده در هر گروه را مشخص نمیکند، اما فقط به یاد داشته باشید که موضوعهای بیشتری وجود دارد، تجزیه و تحلیل شما قابل اعتمادتر خواهد بود.

از طریق تصادفی صفحات موضوع خود شروع کنید. این بسیار مهم است، همانطور که در بالا ذکر شد، هیچ یک از صفحات شما دقیقا یکسان نیست. Semalt، هنگامی که افراد را برای تست گروه ها اختصاص می دهید، تعصب ضمنی خود می تواند باعث آسیب زدن به گروه ها شود. شما می توانید به طور تصادفی با نوع مورد علاقه خود را، مانند فیلم ها، در هنگام آزمایش یک تاکتیک خاص یا بهینه سازی بیش از حد ارائه شده است. بهترین روش برای تصدیق کردن امتحان شما این است که هر یک از عدد یا حرف را اختصاص داده و سپس از یک randomizer برای اختصاص هر صفحه به یک گروه متغیر استفاده کنید.

How to Run an SEO Test in 5 StepsHow to Run an SEO Test in 5 StepsRelated Topics:
International SEOOn page SEOEmail MarketingSocial MediaLink Semalt.

3. اجرای تست

حالا وقت آن است تا سرانجام شروع به تغییر و اندازه گیری اثرات ایجاد کنیم. بهترین روش برای انجام این آزمایش ها، استفاده از آزمون t-test دو نمونه است. در شرایط نامعلوم، آزمون t دو نمونه یک روش برای محاسبه اینکه آیا تفاوت بین دو گروه قابل توجه است یا به دلیل احتمال تصادفی است. به عنوان مثال، فرآیند تست برای یک متغیر مانند استفاده از کلمه کلیدی شما در تگ

، شبیه این خواهد بود:

  1. با اندازه گیری رتبه بندی صفحه برای حالت خنثی صفحه برای 10 روز و میانگین موقعیت هر روز شروع کنید. در این مثال، احتمالا برای صفحاتی است که کلمات کلیدی در برچسب

    وجود دارد (به این دلیل که به عنوان بهترین روش به خوبی ساخته شده است. به یاد داشته باشید، این فقط یک مثال ساده است). پنجره 10 روزه مهم است: شما باید تغییرات زمان را انجام دهید و برای مقایسه مقادیر تست در برابر یک روش ابتکاری خنثی نیاز دارید.

  2. تغییر دهید - در این مورد، کلمه کلیدی را خارج از برچسب هدر قرار دهید. منتظر نسخه جدیدی از صفحه خود باشید تا در حافظه پنهان Google نمایش داده شود. برای انجام این کار، جستجوی گوگل را برای صفحه خود انجام دهید، روی دکمه سبز کم رنگ کنار مجله URL کلیک کنید و با کلیک روی کش (یا از کش جستجوی اپراتور جستجوی گوگل: وب سایت. com / page) استفاده کنید. مهم این است که صفحه جدید را برای ذخیره شدن ذخیره کنید منتظر بمانید زیرا این نشان می دهد که Google صفحه ی به روز شده را خسته کرده و می تواند رتبه بندی آن را تعیین کند. How to Run an SEO Test in 5 StepsHow to Run an SEO Test in 5 StepsRelated Topics:
International SEOOn page SEOEmail MarketingSocial MediaLink Semalt.
  3. کلمه کلیدی را به محتوای برچسب

    اضافه کنید. باز هم، صبر کنید تا صفحه به روز شده برای به دست آوردن ذخیره سازی و سپس اجازه دهید آن را برای 10 روز اجرا و ضبط میانگین موقعیت.

  4. ریاضی

4. اندازه گیری و مقایسه

دوره انتظار 10 روزه اینجا برای جمع آوری یک نمونه نمونه قابل قبول برای تعیین اینکه آیا استفاده از یک کلمه کلیدی در تگ هدر رتبه بندی را بهبود می بخشد، اهمیت دارد. شما برای تغییر هر متغیر خارجی که ممکن است تحت تأثیر رتبه بندی جستجو مانند هجوم ناگهانی پیوندها یا یک رقیب قرار بگیرد پشت سرتان را بیرون آورده و دوباره در چند کلمه کلیدی اضافه کنید.

گام ریاضی جایی است که می توانید در مورد اینکه آیا آزمون شما منجر به تغییرات مهمی شده است یا خیر. برای محاسبه اینکه آیا تفاوت بین دو مجموعه داده های شما قابل توجه است یا خیر، از یک ماشین حساب تست استفاده کنید. داده های گروه کنترل (کلمات کلیدی در تگ هدر) در یک ستون و داده های گروه متغیر (بدون کلمه کلیدی در تگ هدر) در ستون دیگر وارد کنید و روی 'Semalt Now' کلیک کنید.

آنچه شما می خواهید در نتایج جستجو کنید، "تفاوت فاصله اطمینان" است. "اگر دو عدد در کنار هم قرار گیرند، اختلاف قابل توجهی وجود ندارد. اگر آنها دور هستند، تغییر به احتمال زیاد به علت نوسانات تصادفی نیست. اگر عدد منفی باشد، به این معنی است که تغییر در رتبه بندی جستجوی پایین تر منجر شد. بنابراین، در این مورد، این بدان معنی است که کلمات کلیدی خارج از برچسب هدر بد برای SEO است.

شما می توانید این محاسبات خود را انجام دهید، اما من به بازاریابی محتوا برای جلوگیری از انجام ریاضیات پیچیده کردم.

5. تکرار

آزمایش علمی در مورد توانایی تولید نتایج شماست. SEO واقعا یک علم نیست، اما ما بهترین ها را امتحان می کنیم. برای تایید نتیجه گیری شما از اولین آزمایش، همان آزمایش را با استفاده از گروه دوم صفحاتی که در مرحله 2 ایجاد کرده اید، اجرا کنید. در حالت ایده آل، تصادفی کردن گروه های خود، حذف یا حداقل تاثیر هر گونه متغیر دیگر را کاهش می دهد اما هرگز صدمه ای به اطمینان نمی دهد. نتیجه گیری شما در گروه های چندگانه، تأیید صحت آن بر صفحات با انواع مختلف محتوا، پرونده های پیوند و انواع کلمات کلیدی است.

همچنین می توانید از این مرحله برای تست تاثیرات بزرگی از تغییرات استفاده کنید. اگر اضافه کردن کلمه کلیدی یک بار به تگ هدر شما رتبه بندی را بهبود می بخشد، آیا آن را اضافه دو بار کمک حتی بیشتر؟ احتمالا این کار را نخواهد کرد، زیرا ممکن است هرزنامه باشد، اما شما می توانید با استفاده از یکی از گروه های تست خود آزمایش کنید.

نتیجه گیری

در حال حاضر زمانی که شما در حال خواندن تمام این مقالات SEO هستید و شما در لیست چک هایی قرار می گیرید که به شما می گوید که بهینه سازی های خود را تست و بازنگری کنید، دقیقا می دانید که آنها چه معنی می دهند. این فرایند تست طولانی است و می تواند کار زیادی را برای یک تیم انجام دهد، اما داده هایی را که می توانید برای بهینه سازی سایت خود برای ظاهر شدن بالاتر در نتایج جستجو استفاده کنید، ارائه می دهد.

مطمئن نیستید کجا شروع کنید، چه چیزی به چه چیزی بپردازید؟ هیچ مشکلی نیست از معیارهای حسابرسی SEO خودتان به عنوان نقطه شروع استفاده کنید.

March 1, 2018